Bonusway 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta cashback

Ocena cashback’u

Informacje o: Bonusway oy (Suomen Ostohyvitys oy)

Bonusway logo

Założyciele:
Lasse Järvinen, Tatu Koistinen

Siedziba:
Kalevankatu 30,
00100 Helsinki

Kraj pochodzenia:
Finlandia

Data założenia:
2011 r.

Centrum pomocy:
www.pomoc.bonusway.pl/contact-us

E-mail:
info@bonusway.com

Bonusway jest fińską usługą online, świadcząca zwrot gotówki w formie cashbacku za zakupy dokonane w sklepach internetowych. Serwis powstał w 2011 roku pod nazwą Ostohyvitys.fi, a w 2016 roku został zmieniony na Bonusway. Przeciętny użytkownik serwisu oszczędza w skali roku nawet kilkaset złotych na swoich zakupach.

Oprócz Finlandii serwis działa w 14 innych krajach, dając swoim użytkownikom mnóstwo inspiracji zakupowych. Od 2017 roku dostępny jest również w Polsce, gdzie z radością pomaga Polakom kupować wygodniej i sprytniej w sieci.

Oferta Bonusway

Bonusway jest w pełni darmowym serwisem w którym część wydanych pieniędzy w Internecie wraca do Ciebie. Wystarczy zarejestrować się na Bonusway, a następnie przejść do swojego ulubionego sklepu i zrobić w nim zakupy. Każdy sklep współpracujący z Bonusway ma przypisaną procentową wartość oferowanego zwrotu. Gdy wszystkie uzbierane bonusy osiągną min. 40 zł, możesz je wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe. 

Cały proces cashbacku w Bonusway można opisać w 3 krokach:

  1. Wybierasz sklep i robisz zakupy – przy pomocy serwisu Bonusway przechodzisz do sklepu w którym chcesz zrobić zakupy (w Polsce dostępne jest ich ponad 450). Dzięki temu sklep wie, że użytkownik który właśnie dokonał zakupu jest z polecenia Bonusway,
  2. Sklep przesyła prowizję  – Bonusway dostaje prowizje za skuteczne „polecenie Ciebie” czego skutkiem są udane zakupy,
  3. Bonusway dzieli się prowizją – serwis dzieli się otrzymaną prowizją z użytkownikami w postaci cashbacku.


Jest to rozwiązanie, które jest korzystne dla każdej ze stron. Sklep skuteczniej sprzedaje swoje produkty, Bonusway uzyskuje prowizje za polecenia, a użytkownik oszczędza na zakupach.

W serwisie oprócz cashbacku za zakupy znajdziemy, również aktualnie trwające promocje, kody rabatowe do znanych marek, czasowo zwiększony cashback oraz kolekcje ofert tworzone przez samych użytkowników. Dodatkowo aplikacja mobilna oraz wtyczka do przeglądarki „przypilnuje” aby już żadna promocja nie Cię nie ominęła.

Bonusway informacje kontaktowe

Bonusway – serwis cashback

Ocena cashback’u

Bonusway działa już w 15 krajach, oferując swoim użytkownikom mnóstwo inspiracji zakupowych. Od 2017 roku dostępny też w Polsce, gdzie z radością pomaga Polakom kupować wygodniej i sprytniej w sieci.

Średni cashback

3,69% 🔍 Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

412

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
  • 10 lat doświadczenia oraz blisko 5,5 mln użytkowników w 15 krajach.
  • Przeciętny użytkownik oszczędza z Bonusway nawet kilkaset złotych rocznie.
🔍 Szczegóły cashback'u

Bonusway opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Bonusway? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tej usługi cashback.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Bonusway logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze