CASHBACK RANKING - styczeń 2023

W poniższym zestawieniu prezentujemy wam ranking najpopularniejszych cashbacków w Polsce. Czym jest Cashback? Jest to zwrot części wydanych pieniędzy przy zakupach online. Zwrot taki może sięgać nawet do 30% i w dodatku łączy się z promocjami dostępnymi w sklepach. Przeciętny użytkownik w skali roku może zaoszczędzić w ten sposób nawet kilkaset złotych.

Ranking Cashbacków został stworzony na podstawie opinii użytkowników, ilości dostępnych sklepów, wysokości zwrotów za zakupy, funkcjonalności serwisów oraz na naszych osobistych doświadczeniach. Oczywiście ostateczny wybór serwisu cashback należy wyłącznie do Ciebie 🙂

Czytaj więcej

Serwisy cashback – „kupuj tak jak zwykle, oszczędzaj jak nigdy dotąd”

Cashback jest nowym trendem, który co raz częściej jest spotykany w dobie cyfrowych zakupów. Cashback pozwala oszczędzić na praktycznie każdych zakupach w Internecie. Wzrost popularności takich usług jest całkowicie zrozumiały → brak opłat, korzystne zniżki oraz zwrot za zakupy sięgający nawet 30%, pozwala na zatrzymanie w portfelach Polaków setek złotych rocznie.

Ranking cashbacków powstał z myślą aby pomóc Polakom w wyborze usługi moneyback, która zagwarantuje największe oszczędności na zakupach. Dbamy aby zestawie cashbacków było zawsze aktualnym i sprawdzonym dla was źródłem informacji i odpowiedzią na pytanie, które serwisy oferują usługę cashback oraz gdzie można kupować taniej w Internecie.

Jeśli z hasłem „CASHBACK lub MONEYBACK” spotykasz się po raz pierwszy, poświęć odrobinę swojego czasu aby dowiedzieć się na czym polega cashback. Dzięki tej wiedzy poznasz sposób jak oszczędzić na każdych zakupach.

Co to jest cashback i moneyback?

W ramach usługi cashback otrzymujemy zwrot za zakupy wykonane w sklepach Internetowych (nazywany jest on również zamiennie moneyback). Zwrot za takie zakupy wynosi średnio od 1 – 10% wartości zakupionych towarów i różni się w zależności od sklepu w którym oferowany jest cashback. Wypłaty cashback możemy dokonać na nasze konto bankowe jak tylko nasz zwrot zostanie naliczony, a następnie zatwierdzony przez sklep.

Usługa cashback dostępna jest w specjalnych serwisach, które znajdziesz w naszym rankingu powyżej. W każdym z nich znajdziesz setki ulubionych sklepów oraz znanych marek w których oferowane są usługi moneyback. Aby zacząć oszczędzać, wystarczy jedno kliknięcie myszką.

Usługa cashback oferowana przez serwisy jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga od nas zmiany naszych przyzwyczajeń zakupowych. Robiąc zakupy „tak jak zwykle” możemy oszczędzić średnio kilkaset złotych w skali roku.

Jak działa cashback? Czyli „układ” w którym każdy zyskuje

Cashback dla użytkownika jest sposobem na tańsze zakupy w Internecie. Jest to też usługa, która jest korzystna dla wszystkich stron biorących w niej udział → Ciebie (jako użytkownika), programu cashback oraz sklepu Internetowego. Jak kupować taniej i skąd się bierze mój zwrot? Na te pytania poznasz odpowiedzi poniżej.

Jak kupować z cashbackiem?

Zasada otrzymania cashbacku jest bardzo prosta → zanim zaczniesz zakupy w swoim ulubionym sklepie, pamiętaj aby przejść do niego za pomocą serwisu cashback. W ten sposób sklep internetowy wie, że jesteś z „polecenia” programu cashback i naliczy ustalony % zwrotu za zakupy, które w nim wykonasz.

Co najważniejsze, moneyback naliczany jest również podczas akcji promocyjnych, wyprzedaży oraz przy zastosowaniu kodów zniżkowych. W ten sposób % od zakupów zawsze wraca do Ciebie.

Aby móc zacząć oszczędzać, wymagana jest rejestracja w programie cashback (w 100% darmowa i bez haczyków). Jest ona bardzo prosta i zajmuje średnio około dwóch minut. W większości przypadków, nie musisz podawać swoich danych osobowych, a zarejestrować się możesz przy pomocy logowania na Facebooku lub poczcie Gmail. W ten sposób błyskawicznie staniesz się użytkownikiem serwisu i zaczniesz oszczędzać na każdych zakupach.

Zasadę zakupów z cashbackiem można opisać w trzech prostych krokach:

1. Wybierz sklep

Wybierz sklep z dostępnym cashbackiem

Wejdź na stronę www programu cashback w którym masz zarejestrowane konto. Znajdziesz tam sklepy, które posortowane są według tematycznych kategorii, a przy opisie każdego z nich, dowiesz się jaki jest oferowany procent zwrotu cashback. Następnie z pośród sklepów, wybierz ten w którym chcesz zrobić zakupy. Za pomocą przycisku przejdź bezpośrednio na stronę danej marki.

2. Zrób zakupy

Zrób zakupy w swoim ulubionym sklepie

Dzięki temu, że przeszedłeś ze strony programu cashback, sklep jest w stanie rozpoznać, że trafiłeś do niego za pomocą polecenia danego serwisu. Od tej chwili, jeśli zrobisz zakupy w sklepie, ten naliczy % zwrotu od twoich zakupów.

3. Odbierz CASHBACK!

Odbierz cashback za swoje zakupy w Internecie

Po udanej transakcji, twój zwrot pojawia się w usłudze moneyback jako „oczekujący”. Masz prawo do zwrotu towaru lub jego anulowania, dlatego status cashbacku zmieni się gdy twój zakup zostanie „zatwierdzony” przez sklep. Następnie wypłaty cashback możesz dokonać na swoje konto bankowe.

Nie musisz zmieniać nawyków zakupowych

Klientom usługa cashback oferuje coś więcej oprócz uzyskanych oszczędności. Dodatkową korzyścią jest to, że nie musimy zmieniać swoich przyzwyczajeń zakupowych. Róbmy zakupy jak do tej pory. Kupujemy gdzie chcemy, co lubimy i płacimy w dowolny sposób.

Jedyną zmianą jest to aby pamiętać przed zakupami o przejściu do sklepu za pomocą strony z usługami moneyback. Aby oszczędzić przy zakupach, wystarczy jedno kliknięcie myszką. Często takie serwisy oferują wygodne aplikacje mobilne oraz wtyczki do przeglądarki, które przypomną nam, że w tym właśnie sklepie otrzymasz cashback. W ten sposób nie przegapisz już żadnego zwrotu.

Skąd się bierze mój cashback?

Reklama i pozyskiwanie klientów dla sklepów internetowych jest drogim przedsięwzięciem. Reklama w telewizji, radiu czy w Internecie bywa bardzo kosztowna. Programy cashback są dla sklepów internetowych miejscem w którym mogą w tańszy sposób pozyskać klientów.

Zamiast wykorzystywać cały budżet na kosztowe reklamy, sklepy płacą serwisom cashback za pozyskanego dla nich klienta. Taka witryna www za polecenie usługi otrzymuje prowizje od sklepu, tą następnie dzieli się z nami. W ten sposób część wydanych zakupów powraca do nas w formie cashbacku.

Cashback jest procesem, który w prosty sposób przedstawia grafika poniżej.

Jak wygląda proces zwrotu cashback

Zwrot cashbacku jest układem w którym korzysta każda ze stron.

 1. Ty jako użytkownik → otrzymujesz dostęp do setek sklepów w których możesz zrobić tańsze zakupy,
 2. Serwis cashback → otrzymuje od sklepu prowizje za polecenie Ci usługi,
 3. Sklep internetowy → pozyskuje w tani sposób klientów, którzy chętnie do niego wracają.


Jest to układ 3 x WIN, a w takim nie ma przegranych.

Najlepszy cashback. Szukamy usługi z najwyższym zwrotem

Celem naszego rankingu jest jedno → ułatwić Polakom podjęcie decyzji, gdzie znaleźć najlepszy cashback. Na ocenę w rankingu wpływa wiele czynników: wysokość cashbacku, wasze opinie, programy bonusowe oraz promocje, udogodnienia jakimi są wtyczki, aplikacje i wiele, wiele innych.

Dokładamy wszelkich starań aby ranking cashbacków był źródłem informacji, któremu można zaufać. W zestawianiu tym znajdziesz tylko sprawdzone serwisy, które oferują realny zwrot za zakupy.

Na jakiej podstawie oceniamy usługi cashback?

Każda usługa cashback posiada swoje mocne i słabe strony, dlatego w naszym zestawieniu stosujemy kryteria, które sprawiają, że prezentowany ranking cashbacków jest kompletny i wiarygodny. Ostatecznie sam ocenisz, który serwis cashback jest najlepszy. My z naszej strony zrobimy wszystko aby ułatwić Ci ten wybór.

Serwisy cashback oceniamy według kryteriów:

 • Wysokości cashbacku
 • Dodatkowych bonusów i korzyści dla użytkowników
 • Ilości dostępnych sklepów
 • Aplikacji mobilnej i wtyczki do przeglądarki
 • Opinii użytkowników
 • Programów poleceń


Każdy z tych obszarów posiada inną wagę procentową oraz osobny wkład w ostateczną ocenę cashbacku.

Udział procentowy kryteriów w Rankingu Cashbacków

Uznaliśmy, że podczas tworzenia zestawienia najważniejszą kwestią będzie wysokość oferowanych zwrotów. O to przecież w cashbackach chodzi → aby móc oszczędzać jak najwięcej!

Jak w takim razie oceniamy każdy z obszarów?

Wysokość cashbacku

Najważniejszym elementem branym pod uwagę w ocenie serwisu cashback jest wysokość oferowanych zwrotów. Oto chodzi w usłudze cashback – aby móc oszczędzić jak najwięcej.

W rankingu cashbacków znajdziesz uśredniony cashback na podstawie 10 popularnych sklepów internetowych. Każdy z wybranych sklepów znajduje się na stronie ocenianych cashbacków. W ten sposób możesz porównać i dowiedzieć się w którym serwisie znajdziesz największy zwrot.

Sam zdecydujesz, który serwis cashback jest dla ciebie najlepszy. Może się okazać, że zwrot do twojego ulubionego sklepu jest większy serwisie cashback na niższej pozycji w naszym rankingu.

Dodatkowe bonusy i korzyści

Platformy cashback to nie tylko zwrot za zakupy. Wiele z nich oferuje dodatkowe korzyści dla użytkowników. Są to między innymi:

 • Programy lojalnościowe cashback. Niektóre serwisy nagradzają swoich użytkowników za aktywne korzystanie ze swojej platformy (bardzo nam się to podoba). Popularnym sposobem zachęcania użytkowników do częstych zakupów jest przyznawanie poziomów cashback w nagrodę za zakupy. Zasada jest prosta  → częściej kupujesz = zyskujesz wyższy poziom, dzięki któremu uzyskujesz większy cashback na kolejne zakupy.
 • Hot cashback. Usługa polega na powiększeniu zwrotu do danego sklepu przez krótki okres czasu (stawka cashback mnożona jest np. x4). Zwykle takie oferty trwają krótko, około 24 godzin. Jest to jednak świetna okazja by oszczędzić jeszcze więcej!
 • Zniżki, kupony i kody rabatowe. Dużo z serwisów cashback śledzi na bieżąco promocje oferowane w sklepach internetowych. Jest to świetnie źródło informacji, dzięki której dowiesz się w których sklepach prowadzone są akcje promocyjne. Serwisy cashaback często udostępniają też aktualne kody rabatowe do sklepów. Co najważniejsze możesz upiec „dwie pieczenie na jednym ogniu”, ponieważ rabaty łączą się z oferowanym cashbackiem.
 • Konkursy i loterie. Bardzo doceniamy, jeśli serwis cashback przygotowuje coś extra dla swoich użytkowników. Wszelkiego rodzaju prowadzone konkursy i loterie są ciekawą możliwością zyskania czegoś więcej. Może to być np. bon na zakupy, ekstra zniżka, ekskluzywne wczasy na Malediwach lub nowy samochód marki Mercedes.


Ilość sklepów z cashbackiem

Duże znaczenie w rankingu ma ilość dostępnych sklepów z oferowanym zwrotem za zakupy. Im więcej tym lepiej. W ofercie największych cashbacków znajdziemy zarówno nasze ulubione sklepy jak i te mniej znane, bardziej niszowe propozycje.

Wiele z serwisów cashback działa na arenie międzynarodowej. Bierzemy jednak pod uwagę jedynie te sklepy, które oferują cashback w Polsce.

Aplikacja mobilna i wtyczka do przeglądarki

Ważnym atutem usługi moneyback jest posiadanie aplikacji mobilnej oraz wtyczki do przeglądarki. Te dwa narzędzia bardzo ułatwiają uzyskiwanie zwrotu, a w razie potrzeby przypomną Ci, że w sklepie, który przeglądasz oferowany jest cashback.

 • Aplikacja mobilna. Każdy szanujący się serwis cashback powinien ją posiadać. Jest to wymagane „must have” w dobie cyfrowych zakupów. Dzięki aplikacji cashback w łatwy i wygodny sposób uzyskasz zwrot za zakupy z poziomu swojego smartfona. Bierzemy pod uwagę jakość wykonania aplikacji, jej intuicyjność oraz łatwość w obsłudze.
 • Wtyczka do przeglądarki. Jest to rozszerzenie instalowane w pasku naszej przeglądarki internetowej. Dzięki temu sprytnemu rozwiązaniu dowiesz się czy w sklepie, który właśnie przeglądasz oferowany jest cashback. Wtyczka do przeglądarki sprawia, że nie musisz przechodzić do sklepu z serwisu cashback → wystarczy jedno kliknięcie by aktywować zwrot.


Opinie użytkowników stron cashback

Wasza opinia jest istotnym wyznacznikiem w wyborze najlepszych cashbacków. Przy każdym z serwisów umieściliśmy możliwość zagłosowania na najlepszą ofertę cashback. Korzystasz z którejś wymienionych usług? Oceń ją! W ten sposób twój głos pomoże w wyborze najlepszego cashbacku i ułatwi wybór kolejnym odwiedzającym.

Programy poleceń

Zarejestrowałeś się w serwisie cashback i podoba Ci się sposób jego działania? Usługę tą możesz polecić znajomemu, dzięki programowi poleceń cashback. W nagrodę za polecenie dostaniesz drobną nagrodę za nowego użytkownika, a twój znajomy bonus na start.

Często jedynym wymogiem uprawniającym do otrzymania nagrody jest wykonanie przez twojego znajomego zakupu za pomocą serwisu. Warto dzielić się tym co dobre. Polecaj cashback i pokazuj przyjaciołom sposób da tańsze zakupy.

Jak wybrać najlepszy serwis cashback?

Wierzymy, że prezentowany przez nas ranking cashbacków jest w stanie przybliżyć Cię do wyboru najlepszej i najkorzystniejszej oferty. Pozycja cashbacków w rankingu jest wypadkową sumą wszystkich opisanych wyżej czynników.

Może się okazać, że usługa cashback, która zajmuje dalsze pozycje w naszym rankingu będzie dla ciebie korzystniejsza i tam znajdziesz największy zwrot do twojego ulubionego sklepu. Ostateczny wybór należy do Ciebie.

Z naszego doświadczenia wiemy, że warto samodzielnie przetestować kilka serwisów jednocześnie. Do każdego z nich zarejestrujesz się w 100% za darmo, a zdobyte doświadczenie pozwoli Ci ocenić, która oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza.

Lista sklepów z cashbackiem. Gdzie możemy kupić taniej?

Serwisy cashback są uniwersalnym narzędziem, które pozwala oszczędzić na praktycznie każdych zakupach w Internecie. Zakupy z cashbackiem możemy zrobić w większości sklepów internetowych. Przekłada się to na duże oszczędności podczas codziennych zakupów.

Setki sklepów z oferowanym cashback’iem w Polsce

Lista dostępnych sklepów z cashbackiem w Polsce jest stale powiększa przez każdy z serwisów. Zwykle do dyspozycji dostajemy od 500 – 1500 sklepów z możliwym zwrotem za zakupy → to bardzo dużo!

Pojawiające się nowe sklepy świadczą o rosnącym popycie oraz zapotrzebowaniu na usługę jaką jest cashback. Jeśli możemy kupić taniej, warto z tego korzystać.

Podział sklepów na kategorie. Oszczędzaj na wszystkich zakupach

Każdy z prezentowanych w rankingu serwisów posiada wygodny podział na kategorie sklepów z dostępnym cahsbackiem. Jest to duże ułatwienie. Możemy w prosty i szybki sposób znaleźć sklep lub usługę, która obecnie nas interesuje. Podział na kategorie sklepów bywa następujący:

 • Codzienne zakupy i Marketplace. Grupa sklepów w którym możemy zrobić codzienne zakupy do domu (np. Allegro), zamówić dostawę żywności (np. Lidl) oraz skorzystać ze sklepów o uniwersalnym asortymencie (np. Shopee).
 • Elektronika i AGD. Sklepy związane z elektroniką użytkową oraz sprzętem AGD i RTV do domu. Znajdziemy tu takie sklepy jak Media MarktNeonet lub Mediaexpert.
 • Podróże i turystyka. Gratka dla planujących wyjazdy te bliskie oraz dalekie. Znajdziemy tu cashback na bilety lotnicze i autokarowe (np. FlixbusLot), wypożyczymy samochód (Rentalcars) oraz zarezerwujemy hotel (np. BookingHotels).
 • Telekomunikacja i usługi. Kończy Ci się abonament na telefon lub Internet? A może chcesz zmienić operatora? Nie rób tego za darmo i skorzystać z cashbacku! Zdarzają się takie okazje jak w Play (promocja czasowa) w której możesz otrzymać nawet 300 zł zwrotu za nowy abonament lub przedłużenie umowy. Dla każdego!
 • Odzież i obuwie. Wszystkie sklepy związane z modą, odzieżą, butami oraz galanterią i dodatkami. Zwrot za zakupy otrzymamy w sklepach takich jak eobuwieSinsayZalandolounge i Modivo.
 • Zdrowie i uroda. Produkty związane z zdrowym trybem życia, suplementami oraz drogerie i perfumerie takie jak HebeDouglas czy iHerb.
 • Sport. Odzież i akcesoria sportowe np. DecathlonNikeReebook i Adidas.
 • Produkty dla dzieci. Zabawki, gry i odzież dla dzieci. Możemy otrzymać cashback w sklepach takich jak Smyk lub 5.10.15.
 • Dom i ogród. Wszystko co potrzebne do domu podczas remontu oraz urządzania mieszkania. Znajdziemy tu sklepy takie jak IkeaBlack Red White oraz Home&You.


Ilość oraz rodzaj dostępnych sklepów będzie się różnił w zależności od serwisu cashback z którego skorzystamy. Ilość sklepów z cashbackiem z miesiąca na miesiąc stale się powiększa. Sprawia to, że usługa jaką jest cashback staje się co raz bardziej atrakcyjna.

Programy cashback jako nowy trend w zakupach online

W Polsce usługa cashback pojawiła się dosyć niedawno i jest jeszcze mało popularna. Jest to jednak narzędzie, które co raz częściej gości podczas zakupów online u polskich rodzin. Nie ma co się dziwić, dzięki usłudze cashback możemy oszczędzić setki złotych rocznie na codziennych zakupach. Wiele użytkowników docenia je za wygodę, prostotę działania oraz co najważniejsze → realnie tańsze zakupy.

Wierzymy w to, że nasz ranking spopularyzuje hasło jakim jest cashback, a wysokie zwroty za zakupy na stałe zagoszczą w polskich domach.

Ranking cashback – zawsze aktualne źródło informacji

Dokładamy wszelkich starań aby nasz ranking cashbacków był dla was zawsze aktualnym i wiarygodnym źródłem informacji oraz odpowiedzią na pytanie, gdzie znaleźć cashback z najwyższymi zwrotami.

Wszystkie oferty monitorujemy na bieżąco, a wszelkie zmiany w rankingu bezzwłocznie aktualizujemy. Jesteśmy pewni, że stworzone przez nas zestawienie najlepszych cashbacków ułatwi Ci wybór odpowiedniej oferty, która przełoży się na duże oszczędności na przyszłych zakupach.

Aktualizacja: 29.01.2023

1

Letyshops

Ocena cashback’u

Letyshops to jeden z największych serwisów cashback z liczbą ponad 26 milionów aktywnych użytkowników oraz 8 letnim doświadczeniem. Kupuj w ulubionych sklepach oraz odzyskaj część wydanych w nich pieniędzy.

Średni cashback

*6,96%/5,35% 🔍
*Cashback powiększony o 30% wartości podstawowej ze statusem Lety-Gold.
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.
 

Ilość sklepów w Polsce

543

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Jeden z najlepiej ocenianych serwisów cashback.
 • Zdobywaj statusy Lety i oszczędzaj do 30% więcej!
🔍 Szczegóły cashback'u

2

Net-Pocket

Ocena cashback’u

Net-Pocket to świeżo powstały w Polsce serwis typu cashback, oferujący jedne z najwyższych stawek zwrotów za zakupy online. Wypracowane oszczędności przelej na swoje konto bankowe lub wesprzyj organizację charytatywną bądź twórcę internetowego.

Średni cashback

7,74% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

513

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Największe zwroty oraz oszczędności za zakupach w Internecie.
 • Rób zakupy z cashbackiem oraz wspieraj twórców internetowych lub organizacje charytatywne.
🔍 Szczegóły cashback'u

3

Picodi

Ocena cashback’u

Picodi to międzynarodowy serwis, oferujący najkorzystniejsze zniżki na zakupy, aktualne promocje oraz cashback w sklepach internetowych. Miesięcznie z Picodi kupuje taniej ponad 4 miliony użytkowników w 44 krajach.

Średni cashback

5,58% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1214

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Ponad 80 tysięcy kodów rabatowych oraz zniżek do 12 000 sklepów (w 44 krajach).
 • Średnio użytkownik Picodi oszczędza 38% na zakupach.
🔍 Szczegóły cashback'u

4

Tipli

Ocena cashback’u

Tipli jest bezpiecznym i sprawdzonym sposobem, aby otrzymać częściowy zwrot pieniędzy za dokonane zakupy w Internecie. Kupuj w ulubionych sklepach i odbierz dodatkowo nawet do 32,5% zwrotu od całkowitej wartości zamówienia. 

Średni cashback

4,23% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1241

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Kupuj i otrzymuj cashback w blisko 1250 sklepach.
 • Aktualne zniżki, kody rabatowe i gazetki promocyjne do ulubionych sklepów.
🔍 Szczegóły cashback'u

5

Plente

Ocena cashback’u

Plente to platforma, dzięki której zyskasz cashback za swoje zakupy i to nawet w 1200 sklepach internetowych. Za każdą transakcję dokonaną za pomocą serwisu otrzymasz zwrot gotówki – nawet do 25%.

Średni cashback

6,35% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1200

Aplikacja mobilna

Nie

Wtyczka do przeglądarki

Nie
 • Aktualne okazje, zniżki, kody rabatowe i zwroty cashback.
 • 1200 sklepów z funkcją zwrotu gotówki za zakupy.
🔍 Szczegóły cashback'u

6

AleRabat.com

Ocena cashback’u

Nigdy więcej nie szukaj kodów rabatowych! Wtyczka „alerabat” automatycznie doda do koszyka wszystkie dostępne zniżki i to jednym kliknięciem. Płać średnio 21% mniej w ponad 3000 ulubionych sklepach, a opcja cashback zwróci Ci część wydanych pieniędzy.

Średni cashback

3,58% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1038

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Jednym kliknięciem wtyczka AleRabat zastosuje najlepsze zniżki.
 • Ponad 3000 dostępnych sklepów i 15 000 kodów rabatowych.
🔍 Szczegóły cashback'u

7

Refunder

Ocena cashback’u

Refunder jest to skandynawska strona typu Cashback, dzięki której otrzymujemy zwrot pieniędzy za zakupy w Internecie. Strona może się pochwalić liczbą 120 000 aktywnych użytkowników i kwotą blisko 84 mln PLN wypłaconych oszczędności.

Średni cashback

3,50% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1318

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Największy serwis typu cashback w Skandynawii.
 • Cashback za zakupy w 1318 zaprzyjaźnionych sklepach.
🔍 Szczegóły cashback'u

8

Bonusway

Ocena cashback’u

Bonusway działa już w 15 krajach, oferując swoim użytkownikom mnóstwo inspiracji zakupowych. Od 2017 roku dostępny też w Polsce, gdzie z radością pomaga Polakom kupować wygodniej i sprytniej w sieci.

Średni cashback

3,69% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

412

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • 10 lat doświadczenia oraz blisko 5,5 mln użytkowników w 15 krajach.
 • Przeciętny użytkownik oszczędza z Bonusway nawet kilkaset złotych rocznie.
🔍 Szczegóły cashback'u

9

Goodie

Ocena cashback’u

Nowoczesna i darmowa aplikacja mobilna oraz serwis internetowy w którym znajdziesz aktualne rabaty, najnowsze gazetki z ulubionych sklepów, kody promocyjne oraz zwrot części gotówki od dokonanych zakupów. 

Średni cashback

3,79% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

796

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Nie

⭐  ⭐

 • Aktualne gazetki promocyjne do ulubionych sklepów.
 • Platforma cashback należąca do banku Millennium.
🔍 Szczegóły cashback'u

10

Opera Cashback

Ocena cashback’u

Założony przez Operę w 2020 roku serwis typu cashback. Dokonujesz zakupów w sklepach partnerów Opery, a procent wydanych pieniędzy wraca do Ciebie. Szybka wypłata cashback na konto bankowe za pomocą PayPal’a lub transferu bankowego.

Średni cashback

3,82% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

654

Aplikacja mobilna

Nie

Wtyczka do przeglądarki

Tak

⭐  ⭐

 • Stworzony przez Opere serwis typu Cashback.
 • Otrzymaj nawet do 40% zwrotu na zakupione usługi.
🔍 Szczegóły cashback'u

11

CashGOback

Ocena cashback’u

CashGoback to polski program umożliwiający uzyskanie użytkownikom części zwrotu za zakupy w wybranych sklepach online. Aby zacząć oszczędzać wystarczy zarejestrować się w serwisie i robić zakupy w ulubionych miejscach.

Średni cashback

4,07% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

993

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
 • Ponad 900 sklepów z opcją cashback.
 • Dostęp do specjalnie przygotowanych kuponów rabatowych.
🔍 Szczegóły cashback'u

Oceń nasz ranking stron cashback

POZOSTAŁE PROMOCJE

Zamów Kartę z Żubrem od Banku Pekao, dołącz do programu Mastercard Bezcenne Chwile i odbierz nawet 800 zł premii.
Zaproś znajomych do Revolut i odbierz w promocji nawet 750 zł w lutym 2023
Odbierz na start 450 zł na zakupy do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity w styczniu 2023
Otwórz pierwsze konto dla dziecka w Banku Millennium i odbierz w prezecie 100 zł na eKarcie Goodie - promocja trwa do 31 marca 2023.
Promocja nowe środki na koncie oszczędnościowym w VeloBank styczeń 2023
Zyskaj promocyjne 8% na koncie oszczędnościowym oraz 200 zł premii za otwarcie konta osobistego w banku Pekao - edycja VII
Rekordowe oprocentowanie 8,6% na koncie oszczędnościowym w promocji konta osobistego od Banku Citi
Odbierz 400 zł premii na dobry start w nowym roku z darmowym kontem osobistym od BNP Paribas
Zgarnij jeszcze więcej na start w promocji karty kredytowej od CitiBanku. Odbierz 600 zł do Allegro. Promocja trwa do 19 września 2023.
Odbierz 100 zł kieszonkowego z kontem dla dzieci i młodzieży od banku Credit Agricole. Promocja trwa do 31 marca 2023.
Odbierz 555 zł premii z kontem osobistym od banku Credit Agricole i skorzystaj z rekordowej lokaty na 10%. Promocja trwa do końca marca 2023.
Odbierz z kartami Alior Banku 150 zł lub 250 zł na start w programie Mastecard Bezcenne Chwile promocja przedłużona do 28 lutego 2023
Promocja rekordowe 900 zł premii z kartą kredytową od Banku Handlowego w Warszawie
Poleć konto Przekorzystne dziecku i podaruj mu 150 zł na start promocja Bank Pekao grudzień 2022
Bankuj mobilnie z kontem osobistym od Alior Banku i odbierz 400 zł premii oraz 2% zwrotu za płatności mobilne

Daj znać co sądzisz o rankingu serwisów cashback

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze, dlatego każda opinia i ocena w naszym rankingu pozytywna oraz negatywna, pozwala nam na tworzenie lepszych i bardziej jakościowych treści. Dzięki temu inni użytkownicy mogą otrzymać sprawdzone i czytelne informacje na temat stron internetowych z dostępnym cashbackiem.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Oceń ranking i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Ada

Niestety goodie baaardzo często nie nalicza cashbacków i reklamacje są odrzucane. Sprawa nieuczciwych praktyk programu Banku Millenium jest już poruszana w UOKiK

tom

goodie wypłaca mi za kazdym razem tak 0,50 gr do około 3 zł za zakupy w granicach 100-150 zł , jeśli kogoś rajcuje takie coś to można się bawić, ale o wypłatach 7-8 % bym nie liczył