FINTECHY - zestawienie październik 2022

W tym miejscu znajdziesz zestawienie firm zapewniających innowacyjne oraz nowoczesne rozwiązania dla sektora finansowego. Celem tych firm jest jedno – przyśpieszyć, ułatwić i ulepszyć na szeroką skale tradycyjne usługi finansowe. 

Aktualizacja: 01.10.2022

Revolut – usługi bankowe

Ocena fintechu

Sprawdź jak z poziomu aplikacji twoje finanse nabiorą tempa. Przelewy w kilka sekund w ponad 30 krajach, korzystne kursy wymiany walut, płatności kartą bez ukrytych opłat czy wymiana gotówki na kryptowaluty – to tylko jedne z licznych korzyści Revoluta.

 • Przesyłaj i wydawaj pieniądze po korzystnych kursach wymiany
 • Bezpłatne konto w telefonie do zarządzania finansami

Twisto – odroczone płatności

Ocena fintechu

Kupuj z Twisto stacjonarnie lub online i przesuń swoje płatności za zakupy nawet o 45 dni lub podziel je na 3 miesięczne raty. Pobierz aplikacje, kontroluj wydatki i ciesz się swobodą.

 • Przesuń płatność za zakupy nawet do 45 dni za 0 zł
 • Płać bezpiecznie z aplikacją i kartą wirtualną w dowolnym sklepie

Curve – karta płatnicza

Ocena fintechu

Połącz wszystkie swoje karty debetowe, kredytowe i lojalnościowe w jednym miejscu! Zarządzaj nimi wszystkimi mobilnie, dzięki aplikacji Curve.

⭐  ⭐

 • Jedna karta, która zastępuje wszystkie inne!
 • Zdobądź 1% zwrotu gotówki za zakupy przez pierwsze 30 dni.

Monese – mobilne konto walutowe

Ocena fintechu

Otwieraj konta w wielu walutach oraz dokonuj płatności za granicą bez opłat. Przelewaj pieniądze za darmo między kontami Monese, bez względu na kraj lub posiadaną walutę. 

⭐  ⭐

 • Konto mobilne w Monese otworzysz w kilka minut
 • Płać w walutach oraz wysyłaj przelewy szybko i bez opłat

Wise – przekazy pieniężne

Ocena fintechu

Wysyłaj i wymieniaj pieniądze za granicą po rzeczywistym kursie wymiany, korzystaj z karty w ponad 200 krajach oraz płać i otrzymuj wynagrodzenie jak miejscowy w 10 walutach.

⭐  ⭐

 • Przelewaj pieniądze do 80 krajów po rzeczywistym kursie bez opłat
 • Otrzymuj pieniądze z całego świata jak lokalny mieszkaniec

Klarna – odroczone płatności

Ocena fintechu

Zrób zakupy w sklepie, a następnie sfinalizuj zakup z wykorzystaniem Klarna jako opcji płatności. Kup teraz, a zapłać nawet 30 dni później!

⭐  ⭐

 • Wypróbuj zamówione rzeczy bez płatności z góry za zakupy
 • Wraz z wysyłką zaczyna się twój 30 dniowy czas na zapłatę
 • Rozłóż zakupy na 3 wygodne raty

transferGo – przekazy pieniężne

Ocena fintechu

Przelewaj pieniądze do ponad 160 krajów rodzinie oraz przyjaciołom taniej i szybciej – w domu i za granicą. Niskie stawki i opłaty za wymianę walut przy międzynarodowych przelewach.

 • Wysyłaj pieniądze do ponad 160 krajów w kilka minut. Nawet w weekend.
 • Korzystne stawki wymiany walut przy przelewach międzynarodowych

Autenti – autoryzacja dokumentów online

Ocena fintechu

Prowadź swoją działalność gdziekolwiek jesteś i podpisuj dokumenty na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu. Bez konieczności drukowania, skanowania i wysyłania umów pocztą lub kurierem. Jednym kliknięciem!

⭐  ⭐

 • Podpisujesz każdy dokument dowolnym rodzajem e-podpisu
 • Zawierasz prawnie wiążące umowy przez internet, gdziekolwiek jesteś

AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE

Co to jest Fintech? Co warto o nich wiedzieć?

Dynamiczny rozwój rynku finansowego zaowocował w potrzebę szybszego oraz wygodniejszego zapewniania usług dla klientów. Wiele takich nowoczesnych rozwiązań dostarczają nam Fintechy.

Co to Fintech? Najprościej mówiąc jest to innowacyjna technologia wprowadzona do sektora finansowego. Tego samego określenia można użyć dla nazw firm, które oferują nowoczesne i nietuzinkowe rozwiązania biznesowe dla instrumentów finansowych oraz usług.

Wprowadzane innowacje mają za zadanie przyśpieszać i ulepszać na szeroką skale tradycyjne rozwiązania stosowane do tej pory, jednocześnie obniżając przy tym koszty produktów i usług.

Czym się wyróżnia Fintech?

Najcześciej z Fintechem kojarzy się konkretny model biznesowy skupiający i obejmujący określoną usługę finansową. Mogą to być fintechy działające w obszarze płatności mobilnych, podmioty specjalizujące się w transakcjach walutowych lub też firmy obejmujące swe działania w zakresie pożyczek online. 

Kolejną cechą jaka wyróżnia fintech jest elastyczna i otwarta forma komunikacji z klientem. Fintechy proponują rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta i wraz ze zmieniającym się trendem rynkowym potrafią modyfikować swoją ofertę. 

Nowoczesne, mobilne i kreatywne rozwiązania stale napędzają prężnie rozwijający się rynek finansowy. Niewątpliwie są to atuty charakteryzujące fintechy, dzięki którym zyskują co raz większą popularność wśród kientów.

PROMOCJE & RANKINGI

Masz dość opłat i niekorzystnych ofert? Świetnie trafiłeś!
Prześwietlamy za Ciebie najnowsze oferty banków. Czas na zyski, nie na straty!