PYTANIA I ODPOWIEDZI

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Naszym celem jest wyszukanie oraz porównanie ze sobą jak największej ilości promocji, rabatów oraz okazji → zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie być ze wszystkim na bieżąco… dlatego robimy to za ciebie.

Pokazujemy krok po kroku jak zdobyć dodatkowe bonusy i gratisy w oferowanych promocjach. Analizujemy szczegółowo każdą ofertę, dzięki czemu nie stracisz prawa do bonusu przez warunki pisane „drobnym druczkiem”.

Oprócz tego na swojej stronie opisujemy i udostępniamy rankingi produktów finansowych oraz oszczędnościowych. Wszelkie informację oraz oferty są aktualizowane na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że nie przegapisz najlepszych okazji. W prosty sposób możesz porównać, a następnie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Przede wszystkim jak największe zestawienie promocji, o których których nie zawsze dowiesz się w radiu, ani telewizji. Banki często prowadzą oferty promocyjne z którymi nie afiszują się na dużą skale. Zamiast inwestować pieniądze w reklamę, wolą przeznaczyć je na promocje dla nowych klientów. Dlatego też możesz zyskać nawet kilkaset złotych np. z darmowym kontem osobistym 😉

Po za promocjami znajdziesz na naszej stronie zestawienie:

  1. Kont bankowych (osobiste, dla młodych, dla dzieci),
  2. Produktów oszczędnościowych (lokaty, konta oszczędnościowe, cashbacki, kluby rabatowe),
  3. Karty kredytowe,
  4. Produkty kredytowe,
  5. Fintechy oraz
  6. Pozostałe warte uwagi oferty.

Nie. Naszym zadaniem jest opisanie jak i gdzie można skorzystać z danej okazji. Wniosek złożysz bezpośrednio na stronie instytucji, która organizuje promocję.

Wybierz ofertę i kliknij przycisk „otwórz konto / przejdź na stronę promocji” aby przejść na stronę np. banku. Poznasz tam szczegółowe warunki i złożysz wniosek o interesujący Cię produkt.

Nic, wszystkie informacje udostępniamy bezpłatnie.

Nie, aby korzystać z serwisu nie jest wymagana rejestracja użytkownika.

Nie, aby korzystać z serwisu nie jest wymagane podawanie danych osobowych.

Dbamy o bezpieczeństwo użytkowników. Stosujemy szyfrowanie danych SSL, na bieżąco aktualizujemy oprogramowanie oraz wprowadziliśmy szereg nowoczesnych zabezpieczeń.

Tak, przedstawiamy jedynie aktualne oferty.

Cenimy sobie każdą uwagę, dzięki temu staramy się ciągle udoskonalać nasze usługi. W razie zastrzeżeń prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@wskoczpokase.pl

Zapraszamy do kontaktu e-mail na adres: kontakt@wskoczpokase.pl lub za pomocą naszego fanpage’a na facebooku: @wskoczpokase.