PYTANIA I ODPOWIEDZI

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Udostępniamy w jednym miejscu informacje oraz materiały, dotyczące firm oferujących produkty finansowe. W prosty sposób możesz porównać, a następnie wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Oferujemy porównywarki szybkich chwilówek krótkoterminowych, pożyczek na raty, kredytów gotówkowych oraz kont osobistych.

Za pomocą suwaków wybierz interesującą Cię kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Porównaj oferty i kliknij przycisk „złóż wniosek” aby przejść na stronę firmy pożyczkowej.
Nie. Oferujemy jedynie możliwość porównania ofert.
Wybierz ofertę i kliknij przycisk „złóż wniosek” aby przejść na stronę firmy pożyczkowej. Poznasz tam szczegółowe warunki i złożysz wniosek o np. „pożyczkę”.

Nic, wszystkie informacje udostępniamy bezpłatnie.

Nie, aby korzystać z serwisu nie jest wymagana rejestracja użytkownika.

Nie, aby korzystać z serwisu nie jest wymagane podawanie danych osobowych.

Dbamy o bezpieczeństwo użytkowników. Stosujemy szyfrowanie danych SSL, na bieżąco aktualizujemy oprogramowanie oraz wprowadziliśmy szereg innych zabezpieczeń.
Tak, przedstawiamy jedynie aktualne oferty.

Cenimy sobie każdą uwagę, dzięki temu staramy się ciągle udoskonalać nasze usługi. W razie zastrzeżeń prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: kontakt@wskoczpokase.pl

Zapraszamy do kontaktu e-mail na adres: kontakt@wskoczpokase.pl lub za pomocą naszego fanpage’a na facebooku: @wskoczpokase.