RANKING KONT DLA MŁODYCH (18 - 26 lat) - maj 2024

Ranking kont dla młodych to narzędzie, które pozwoli Ci w kilka minut porównać, a następnie wybrać dla siebie najlepsze konto dla osób w wieku 18 – 26 lat. Jeśli szukasz swojego pierwszego konta bankowego, idealnego rachunku głównego lub chcesz po prostu zgarnąć premię – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Oferty w rankingu sprawdzamy na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że informacje w nim zawarte zawsze są aktualne. Poświęć kilka chwil na lekturę i podejmij najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

Czytaj więcej

Ranking kont dla młodych – czym się kierować w wyborze?

Młodzi w wieku od osiemnastu do dwudziestu sześciu lat na swój start w dorosłe życie mają do dyspozycji bardzo dużo ofert założenia kont bankowych. Co należy zrobić, aby roztropnie i nie przeoczając ważnych detali, wybrać dla siebie optymalną opcję? O tym jest ten artykuł. Zapraszamy do jego szczegółowej lektury.

Porównanie kont dla młodych. Jakie są rodzaje kont?

Oprócz najpopularniejszych, czyli osobistych kont bankowych istnieją jeszcze konta oszczędnościowe, walutowe i firmowe. Konto oszczędnościowe jest podobne do lokaty, która ma na celu zaoszczędzenie pieniędzy. Różnica polega na tym, że w drugim przypadku nie można w ogóle przez dany okres wypłacać gotówki, ponieważ skutkuje to w większości wypadków utratą odsetek. Dla konta oszczędnościowego jest możliwa darmowa, zwykle jedna wypłata w ciągu miesiąca, natomiast następne próby są obarczone dodatkowymi kosztami.

Rachunek walutowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które pracują za granicą, ale też chcą używać konta w Polsce. Prowadzony jest jak zwykłe konto tylko w obcej walucie. Przelewy oraz wpłaty i wypłaty na nim dokonywane funkcjonują na zasadach przepisów dewizowych. Natomiast konto firmowe jest zakładane między innymi dla osób fizycznych, które mają działalność gospodarczą i potrzebują konta do codziennego funkcjonowania na przykład do rozliczeń między kontrahentami, do wypłat dla pracowników czy opłacania składek ZUS.

Konto osobiste jest to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR), bez którego praktycznie nasze życie nie jest możliwe. Obecnie większość transakcji czy opłat jest dokonywana za jego pomocą. Zakupy, tym bardziej online, opłacanie usług, rat kredytowych, otrzymywanie pensji – bez posiadania konta osobistego wraz z kartą debetową wykonywanie tych prostych czynności nastręcza dużo problemów. Posługiwanie się gotówką pomału idzie do lamusa.

Obecnie w ofercie jest około 28 kont osobistych, dlatego nie lada sztuką jest porównanie kont bankowych dla młodych.

Należy nadmienić, że takie konto nie ma nic wspólnego z oszczędzaniem. Oprocentowanie jest znacznie poniżej inflacji, więc lokowanie tam swoich pieniędzy nie ma sensu. Konto służy stricte do użytku codziennego, więc jeśli chcesz oszczędzać, lepiej rozejrzyj się za kontem oszczędnościowym (obecnie dostępne już są oferty z oprocentowaniem na poziomie 7%) lub kilkumiesięczną lokatą. Takie rozwiązanie zapewnia dużą swobodę dysponowania oszczędnościami, niż lokowanie swoich środków na obligacjach skarbowych, które zwykle trwają kilka lat.

Konta bankowe dla młodych – jakie powinny być?

Ze względu na to, że są to ludzie młodzi, w większości studenci, konto powinno być bezpłatne. Dużo banków posiada taką ofertę, zwykle po spełnieniu jakichś obwarowań, jak na przykład kilkukrotnym skorzystaniu z konta w ciągu miesiąca.

Ważną rzeczą dla młodych jest kwestia wypłaty pieniędzy. Przeważnie z bankomatu macierzystego jest ona za darmo, z innych bywa różnie. W niektórych sieciach jak Euronet czy Planet Cash dla części banków wypłaty są darmowe. W przypadku wpłat pieniędzy do wpłatomatu warto rozejrzeć się, czy takowy jest w pobliżu. Zwykle wpłacanie pieniędzy w kasie w banku jest płatne.

To, co też warto, abyś sprawdził przed wyborem konta, to jakość aplikacji mobilnej. Czy apka jest czytelna, czy posiada wszystkie funkcje, czy dobrze Ci się ją obsługuje i czy jest przemyślana – przeczytaj na forach, co inni użytkownicy o niej sądzą? Teraz wszystko jest związane ze smartphonem — dlaczego obsługa konta miałaby być inna? Dlatego warto sprawdzić, czy bank obsługuje płatności zbliżeniowe NFC, o podstawowej funkcjonalności związanej z BLIKiem nawet nie wspominając.

W wielu bankach natychmiastowe przelewy zwykle są bezpłatne lub ich maksymalny koszt to kilka złotych. Także przelewy BLIK na numer telefonu odbiorcy są darmowe. Inaczej sprawa ma się w przypadku przelewów zagranicznych, gdzie zapłacisz kwotę prowizji, która może być dużym obciążeniem.

Ranking kont osobistych dla młodych – kryteria wyboru

Dobrą metodą znalezienia najlepszej oferty banków jest skorzystanie z rankingów kont między innymi osobistych. Zwykle w takim porównaniu znajduje się jedna propozycja konta, w tym wypadku dla młodych, z każdego banku. Jeśli bank posiada więcej niż jedną ofertę z rankingu, to umieszcza się najtańszą i najkorzystniejszą z nich. Dokonując porównania, bierze się pod uwagę takie aspekty jak:

 • koszty prowadzenia konta;
 • opłaty za przelewy, głównie internetowe Elixir;
 • cenę użytkowania karty debetowej;
 • opłaty związane z bankomatami.


Do danych elementów dodaje się wagi. I tak zwykle największą wagę ma wysokość głównych opłat, potem premie, bonusy i promocje. Na samym końcu, najniższą wagę ma oprocentowanie, które zwykle jest niskie i nie ma tak dużego wpływu na wybór danego konta.

Najlepszy ranking kont bankowych dla młodych – bardzo duże ułatwienie w pierwszym życiowym wyborze

Trudno jest się rozeznać wśród propozycji, jakie banki dają młodym na założenie konta. Jest to bardzo skomplikowane, a nawet praktycznie niewykonalne próbować samemu porównać wszystkie oferty. Trzeba by było poświęcić na to dużo czasu, brać pod uwagę różne kryteria oraz dokonywać obliczeń, jednak nie zawsze da się jeden do jednego przeprowadzić analizę jednej ze składowych propozycji. Całe szczęście na ratunek przybywa nasz ranking kont dla młodych.

Konta dla młodych ranking – podstawowe funkcje

Na naszej stronie jesteś w stanie przejrzyście porównać oferty różnych banków. Głównym kryterium jest tu ocena konta przedstawiana w formie ilości gwiazdek – my za Ciebie ustawiamy konta w szeregu, zaczynając od najlepszego. Na podstawowej grafice możesz w łatwy sposób porównać najważniejsze dane dotyczące opłat związanych z:

 • prowadzeniem konta;
 • otrzymaniem karty debetowej;
 • korzystaniem z bankomatów;
 • wiekiem posiadacza.


Oprócz tego wskazujemy najważniejsze rzeczy, wyróżniające dany bank od innych. Niekoniecznie tylko i wyłącznie musi to być podkreślenie darmowego prowadzenia konta, ale na przykład to, że bank posiada najlepszą aplikację mobilną czy najlepszy kurs wymiany walut na rynku. Także tutaj wypunktowujemy, jakie są atuty banku w postaci promocji czy na przykład stałych zwrotów pieniężnych.

Z nami w łatwy sposób możesz założyć konto, które przypadło Ci do gustu. Wystarczy użyć prostokątnego, pomarańczowego przycisku po prawej stronie, aby przejść bezpośrednio do banku, gdzie można bezproblemowo tego dokonać.

Jeśli Ci mało i potrzebujesz wgryźć się bardziej w temat, zanim zdecydujesz się na konkretny bank, to mamy dla Ciebie możliwość podglądnięcia bardziej szczegółowych danych. Są tutaj czytelnie pogrupowane kategorie między innymi na:

 • podstawowe informacje o rachunku;
 • karta debetowa;
 • bankomaty – wyszczególnione opłaty;
 • przelewy – pobierane kwoty za te czynności;
 • pozostałe informacje.


Prowadzenie kont, jak i inne usługi mogą być płatne. Jednak dosyć często wystarczy spełnić jakiś warunek, jak określona ilość i wysokość dokonywanych wypłat, aby konto było zupełnie darmowe. Dlatego także warto spojrzeć głębiej, aby dowiedzieć się o niuansach, które zmienią Twój stosunek do danego konta, bo często „diabeł tkwi w szczegółach” i za pomocą paru ruchów Twoje przyszłe konto zmieni się nie do poznania.

Dzięki nam konta dla młodych, porównanie ich jest łatwe i przyjemne.

Konta bankowe dla młodych ranking – kto najlepszy?

Ranking cały czas się zmienia, ale w tym momencie w naszym zestawieniu najlepszym kontem dla młodych ludzi jest BNP Paribas i Konto Otwarte na Ciebie. Jest przeznaczone dla osób od 18 do 26 lat. Oferuje korzystanie z większości najważniejszych usług bankowych za darmo. Brak tutaj dodatkowych opłat, które dopiero po ich uiszczeniu umożliwiałyby posiadanie w pełni darmowego konta. Zwykle te obwarowania dotyczą płacenia za kartę. Przejrzysty i funkcjonalny interfejs aplikacji mobilnej to kolejny atut, który umożliwia dokonywanie transakcji pieniężnych i na przykład płacenie telefonem za zakupy.

Konta dla młodych – czym banki mogą chcieć się przypodobać?

Jedno krótkie hasło, które elektryzuje ludzi to PROMOCJA. Istnieje także w bankach i ma takie samo zadanie, jak i w innych miejscach – przyciągnąć i zachęcić klienta do skorzystania z usług. W przypadku kont osobistych także dla młodych ludzi promocje zwykle mają charakter premii za założenie konta. Na start można dostać kilkaset złotych. Może to też przyjąć formę stałych podarunków pieniężnych – na przykład zwrot pieniędzy po opłaconych rachunkach z konta. Należy zaznaczyć, że w takiej formie premii istnieje górny limit kwoty.

Na start ze swoim nowym kontem możesz także dostać bony na konkretne usługi czy zakupy w znanych sklepach. Może to być voucher na skorzystanie z jednego z serwisów muzycznych czy firm dowożących jedzenie. Banki kuszą również karnetami sportowymi. Jest w czym wybierać. Bony zwykle mają określony czas ważności i mogą być jednorazowego lub wielokrotnego użytku.

Najlepszymi prezentami, tym bardziej dla młodych są takie, które dostaje się od razu i można z nich od razu korzystać. Tego typu nagrody rzeczowe mogą Cię zainteresować: telefony komórkowe, smartwatche, głośniki bluetooth to tylko niektóre sprzęty i gadżety, które zadowolą Cię od zaraz.

Cashback to też ciekawa oferta dla tych, którzy lubią dostawać zwroty za transakcje kartą lub BLIKiem przeprowadzane na przykład w czasie zakupów. Zwykle można odzyskać w ten sposób od jednego do pięciu procent. Miesięczna kwota zwrotu ma swój limit.

Młodość potrzebuje wolności, nie lubi czegoś, co ją krępuje. Dlatego takie samo musi być konto osobiste – z jak najmniejszymi barierami, czyli bez większych obciążeń finansowych. Dlatego młody człowiek, który najczęściej się uczy albo dopiero co startuje w życie zawodowe, nie posiada zbyt wielkiego kapitału. Na start w poważne życie musi posiadać konto, które ułatwi mu codzienne funkcjonowanie. Jakie najlepsze konta dla młodych? Już wiesz, sprawdź nasz ranking kont dla młodych. Zyskasz więcej, niż myślałeś.

Aktualizacja: 21.05.2024

1

eKonto możliwości w mBank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 24 lat
 • Prowadzenie rachunku za 0 zł bez względu na aktywność
 • 0 zł za kartę oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą
 • Jedna z najlepszych aplikacji mobilnych
🔍 Szczegóły konta

2

Konto Otwarte na Ciebie (18 – 26 lat) w BNP Paribas Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/2,5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty, przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz wyraź zgody marketingowe.

Karta

0zł

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • 0 zł za prowadzenie rachunku przy spełnieniu prostego warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
🔍 Szczegóły konta

3

Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • 0 zł za prowadzenie konta, kartę i wypłaty z bankomatów
 • Konto założysz wygodnie metodą „na selfie”
🔍 Szczegóły konta

4

Plan Standard w Revolut Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł 🔍
Brak opłaty za wirtualną kartę do konta. Jednorazowa opłata w wysokości 28,99 zł za zamówienie pierwszej karty fizycznej.

Bankomaty

0zł/2%-5zł 🔍
Darmowe pierwsze 5 wypłat lub do sumy 800 zł w miesiącu (wszystkie bankomaty),
2% lub min 5 zł (w zależności która wartość jest wyższa) po przekroczeniu miesięcznego limitu.

Wiek posiadacza

18+ lat
 • Jedyna w swoim rodzaju aplikacja do zarządzania finansami
 • Korzystne kursy wymiany walut, inwestycje w kryptowaluty, produkty kredytowe i wiele innych
🔍 Szczegóły konta

5

Nest Konto w Nest Banku

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/6zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet oraz BLIKIEM ze wszystkich bankomatów,
→ 6 zł pozostałe bankomaty.

Wiek posiadacza

18+ lat
 • 0 zł za prowadzenie rachunku oraz karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet oraz ze wszystkich bankomatów przy pomocy BLIKU
🔍 Szczegóły konta

6

VeloKonto (18 – 26 lat) w VeloBank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci Planet Cash
→ Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKiem
 • 5% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem przez 9 miesięcy
🔍 Szczegóły konta

7

CitiKonto w Citi Handlowy

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/8zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
→ 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

Wiek posiadacza

18+ lat
 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • Znakomite kursy wymiany walut
🔍 Szczegóły konta

8

Millennium 360° w Banku Millennium

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/5zł 🔍 Opłata w wysokości 5 zł nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Banku Millennium
→ 0 zł za pozostałe bankomaty przy wykonaniu min. jednej płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu
→ 5 zł za pozostałe bankomaty jak nie zostaną spełnione warunki aktywności

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • Bankowość za 0 zł i łatwa do uniknięcia opłata za kartę i bankomaty
 • Zwroty za zakupy do 25% z Goodie oraz karta, która sprawdzi się przy płatnościach za granicą
🔍 Szczegóły konta

9

Konto Santander dla młodych w Santander Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/9zł 🔍Aby uniknąć opłaty zapłać raz kartą lub BLIKIEM

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • Praktycznie w pełni darmowe konto (opłaty za kartę łatwo uniknąć)
 • Do 300 zł zwrotu w roku za rachunki
 • Odkładaj automatycznie pieniądze z funkcją „moje cele” w aplikacji
🔍 Szczegóły konta

10

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł w miesiącu.

Bankomaty

0zł/2,5zł 🔍 0 zł za wypłaty w bankomatach Alior Bank. Pozostałe sieci bankomatów koszt 2,5 zł.

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • 0 zł za prowadzenie konta dla osób do 26 roku życia
 • Wybieraj z pośród 11 korzyści do konta. 0 zł za 2 korzyści
🔍 Szczegóły konta

11

Konto Mobi w ING Bank Śląski

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/2,5zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Bank Śląski, Planet Cash oraz pierwsza wypłata w miesiącu dla pozostałych bankomatów
→ 2,5 zł druga oraz kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • Prowadzenie rachunku za 0 zł bez względu na aktywność
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Bank Śląski oraz Planet Cash
🔍 Szczegóły konta

12

PKO Konto dla młodych w PKO Bank Polski S.A.

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 4 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu

Bankomaty

0zł

Wiek posiadacza

18 – 26 lat
 • 0 zł za prowadzenie rachunku + 0 zł za wypłaty z bankomatów
 • Nowoczesna aplikacja mobilna IKO
 • Do 500 zł debetu na koncie na 30 dni
🔍 Szczegóły konta

13

Plan Aion Easy w Aion Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/5zł 🔍
Bank nie pobierze opłaty, jeśli miesięczne saldo na koncie oszczędnościowym będzie większe bądź równe 5000 zł

Karta

0zł 🔍 Brak opłaty za wirtualną kartę do konta. Jednorazowa opłata w wysokości 11,99 zł za zamówienie karty fizycznej.

Bankomaty

0zł/1% 🔍
→ 0 zł dla wypłat nie przekraczających 1000 zł w miesiącu.
→ 1% kwoty transakcji powyżej łącznych wypłat powyżej 1000 zł.

Wiek posiadacza

18+ lat

⭐ ⭐

 • Codzienna bankowość bez limitów i ukrytych kosztów
 • Nielimitowane wymiany walut po kursie międzybankowym
 • Konto oszczędnościowe bez limitu 5,6% w skali roku

KODY PROMOCYJNE
🔥  Bonus 30 zł w planie Light lub 2 miesiące za darmo w planie Smart oraz All-Inclusive: RANKFREE249075
🔥  Bonus 30 zł w planie Light lub 50% zniżki na plan Smart oraz All-Inclusive przez 6 miesięcy: RANK50249075

🔍 Szczegóły konta

14

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/9zł 🔍 Opłata w wysokości 9 zł nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz łącznych wpływach na konto min. 1 000 zł w miesiącu

Karta

0zł/9zł 🔍 Opłata w wysokości 9 zł nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz łącznych wpływach na konto min. 1 000 zł w miesiącu

Bankomaty

0zł/7zł 🔍 → 0 zł z bankomatów w placówce banku → Opłata w wysokości 7 zł za pozostałe bankomaty nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz łącznych wpływach na konto min. 1 000 zł w miesiącu

Wiek posiadacza

18+ lat
 • Bankowość za 0 zł przy spełnieniu dwóch warunków aktywności w miesiącu
 • Otwarcie konta bez wychodzenia z domu przez aplikację CA24 Mobile
🔍 Szczegóły konta

Oceń nasz ranking kont dla młodych (18 - 26 lat)

AKTUALNE PROMOCJE KONT DLA MŁODYCH

Daj znać co sądzisz o rankingu kont dla młodych

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze, dlatego każda opinia i ocena w naszym rankingu pozytywna oraz negatywna, pozwala nam na tworzenie lepszych i bardziej jakościowych treści. Tym sposobem inni użytkownicy mogą otrzymać sprawdzone i czytelne informacje na temat kont dla młodych osób.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Oceń ranking i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zuza

w sumie teraz jest naprawdę w czym wybierać dodatkowo fajne są takie rankingi wszystko w 1 miejscu

Amelia

A ty na co patrzysz wybierając konto?

Era

W sumie to zalezy co dla kogo jest istotne, każdy ma inne potrzeby. Jednak wszyscy chcemy mieć je za free

tymi

dla młodych wszystko jest za free

Zuza

no dokładnie, dla młodych to nawet wypłaty za granicą są za darmo

Amelia

O kurde, aż tak? XD

tymi

no tak w sumie po co oszczędzać jak można tak zgarnąć kolejnych klientów

tymi

z tego co widziałem to i wypłaty za granicą za darmo jak i z innych bankomatów

Amelia

Nic dziwnego, skąd młodzi mają mieć pieniążki 😛

tymi

no bez przesady mogą trzeba zakasać rękawy i do roboty a nie na garnuszku siedzieć

Amelia

Teraz to chyba wszędzie jest za free

tymi

też mi się wydaje, aczkolwiek warto przeczytać to co się podpisuje

tymi

myślę, że to indywidualna kwestia dla mnie ważne jest aby móc wypłacać z innych bankomatów za free

Zuza

no to jest mega ważne np u mnie nie ma mojego banku w mieście i muszę specjalnie jechać do drugiego a tak to mogę w innym wypłacić

Amelia

Wystarczyłoby żeby z kilku można było wybierać i byłby problem z głowy…

tymi

w sumie też racja, zawsze jaka alternatywa

tymi

o kurcze to chyba jakieś małe miasto masz, aczkolwiek dobrze że jest opcja podjechania gdzieś indziej na szczęście

Zuza

w sumie ja mam konto dla młodych także u mnie większość jest za free ale przy wyborze zwracam uwagę na wypłąty z innych bankomatów czy jest opcja i bonusy za otworzenie konta

Amelia

Jakie bonusy? Jakaś kasa?

tymi

teraz jest wiele opcji, jakieś gadżety, pieniądze a nawet vouchery czy subskrypcje

tymi

spoko opcja można sprawdzić wsio informacje i zaoszczędzić też czas

Zuza

zdecydowanie, wszystko w 1 miejscu więc raz dwa można sobie zweryfikować

tymi

i jaka oszczędność czasu przede wszystkim ! ale tak czy siak przy ostatecznym wyborze warto potwierdzić to już na oficjalnej stronie

Amelia

Co jest najistotniejsze przy wyborze konta?

Era

Moim zdaniem jakość aplikacji to jeden z ważniejszych aspektów – osobiście prawie w ogole nie korzystam z bankowości na komputerze tylko w aplikcjia- zatem nie wyobrażam sobie żeby była nie intuicyjna albo co gorsza, wieszała się i wywalała

tymi

poza tym teraz większość rzeczy już można zrobić przez apkę to po co korzystać z bankowości na kompie 😀

Zuza

chyba że chcesz limit zmienić czy coś podobnego to tylko przez bankowość mobilną

Amelia

A to zdarzają się takie aplikacje jeszcze?

tymi

wydaje mi się, że teraz już raczej nie może to kwestia po prostu starszego telefonu

tymi

chyba jego darmowość i żeby po prostu wszystko to co chcesz żeby działało, no i aplikacja mobilna żeby działa tak jak należy

Zuza

teraz chyba większość aplikacji działa tak jak należy

Amelia

Raczej tak, no chyba, że chodzi o ilość przerw przy pracach technicznych…

tymi

ale zazwyczaj takie przerwy są w nocy 🙂