KREDYTY BANKOWE

Oszczędzaj swój czas, dzięki rankingom kredytów bankowych. Poznaj koszt kredytu oraz wysokość miesięcznej raty.
Dzięki rankingom porównasz oferty i podejmiesz najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

Kredyty w bankach – w jaki sposób wybrać ten najlepszy?

Kredyty ułatwiają życie. Mogą wspomóc finansowo przy rozkręcaniu biznesu, zakupie lub budowie domu. Są potrzebne przy dużych i małych inwestycjach w pracy i w życiu prywatnym. Pomagają szybciej osiągnąć dany cel.

Oczywiście nic nie jest za darmo, bo przychodzące, comiesięczne raty trzeba spłacać. Warto dobrze przeanalizować, które pożyczki oferowane przez banki są najlepsze. Wybranie spośród gąszczu propozycji tej najlepszej nie jest łatwym zagadnieniem.
Jak poradzić sobie z analizą wielu danych i wartości, od których boli głowa, tak aby nie popaść w załamanie nerwowe? Spokojnie, zacznij od przeczytania naszych porad. Od razu poczujesz się lepiej.

Czytaj więcej

Kredyty ranking – skuteczne rozwiązanie Twoich problemów z wyborem banku

Przeanalizowanie wszystkich ofert pod kątem najlepszego kredytu może być dla Ciebie i dla wielu innych zadaniem karkołomnym. Nie każdy urodził się jako dobry matematyk z zamiłowaniem do ekonomii. Stopy referencyjne NBP, RSSO i inne aspekty nie muszą wszystkich interesować, a dodatkowo nie każdy chce czy potrafi je zrozumieć, bo ma inne pasje i zamiłowania. Ale pożyczkę w końcu trzeba wziąć.

Dobrą propozycją wyboru najlepszej oferty jest wykorzystanie solidnego rankomatu na stronie: https://wskoczpokase.pl/kredyty/. Skomplikowane parametry i dane pokazane są w prosty sposób na wiarygodnej i ciągle aktualizowanej stronie. Znajdziesz tam kredyty bankowe między innymi hipotetyczne, konsolidacyjne oraz zwykłe.

Jest to strona, która w przystępny sposób prezentuje wiele promocji i rabatów związanych z bankami i nie tylko. Także udostępnia rankingi produktów finansowych i oszczędnościowych. Są tam umieszczone porównania i informacje dotyczące:

 • promocji;
 • lokat oszczędnościowych;
 • cashbacków;
 • klubów rabatowych;
 • kart kredytowych;
 • produktów pożyczkowych;
 • fintechów;
 • pozostałych ofert.


Nie wychodząc z domu, w wygodny sposób dowiesz się na przykład, w którym banku znajdziesz godne uwagi kredyty online.

Na stronie wyszukiwarki, aby być użytkownikiem serwisu w pełni, nie musisz się nigdzie rejestrować czy logować. Tak samo strona internetowa rankomatu nie pobiera żadnych opłat, więc za darmo możesz korzystać z wszystkich jej funkcji i znaleźć najlepszą dla siebie ofertę.

Serwis nie zbiera żadnych danych osobowych, korzystanie z niego jest bezpieczne. Dzięki szyfrowaniu informacji wdrożono w nim wiele skutecznych i nowoczesnych zabezpieczeń, a oprogramowanie jest aktualizowane na bieżąco.

Jak działa ranking najlepszych ofert bankowych? – najtańsze kredyty

W rankingu kredytów znajdziesz zestawienie najlepszych ofert bankowych. Porównywarka jest bardzo intuicyjna i prosta. Stworzona dla każdego, nawet dla kogoś, kto oprócz pożyczonych pieniędzy, nie chce mieć nic wspólnego z bankowością.
Na stronie znajdują się dwa suwaki, dzięki którym ustalasz kwotę, jaką chcesz pożyczyć od banku oraz okres pożyczki. Przy operowaniu nimi zauważysz, że zmienia się ilość prezentowanych ofert, więc w sposób dynamiczny i czytelny dowiesz się, do których banków możesz się zwrócić.

Zakres ustawień kwot dla zwykłego kredytu wynosi od pięćset złotych do maksymalnej wartości trzystu tysięcy złotych. Natomiast okres spłaty zawiera się w zakresie od dwóch miesięcy do stu dwudziestu miesięcy, czyli najdłużej może trwać dziesięć lat.

W przypadku pożyczki hipotetycznej zakres jest od pięćdziesięciu tysięcy złotych do czterech i pół miliona złotych. Okres spłat w rankingu wynosi pięć i trzydzieści pięć lat.

Kredyt konsolidacyjny może być brany pod uwagę w wyszukiwarce najlepszych ofert maksymalnie na trzysta tysięcy złotych, najmniej na tysiąc złotych. Okres spłaty kredytu może wynosić od 2 miesięcy do dziesięciu lat.

Kredyty w bankach – najlepsze oferty pod ręką dzięki sprawdzonemu rankomatowi wskoczpokase.pl

Jeśli zaznajomiłeś się z wygodną obsługą rankomatu, to pora sprawdzić jego działanie. Po wybraniu odpowiednich parametrów, czyli kwoty kredytu i okresu jego spłaty pojawi się ranking najlepszych ofert. Od razu dowiesz się z niego, jakie jest RRSO, czyli Rzeczywista roczna stopa oprocentowania oraz cała kwota, którą należy spłacić. Jest to wygodne, bo w sposób klarowny od razu widać, ile tak naprawdę wyniesie cała Twoja pożyczka dla zadanych parametrów wejściowych. Dzięki temu można w łatwy sposób dokonywać symulacji i porównywać oferty między sobą.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych danych, wystarczy kliknąć na „DODATKOWE INFORMACJE”. Dostaje się wtedy szczegóły na temat między innymi oprocentowania nominalnego, rzeczywistej prowizji czy ubezpieczenia kredytu. Pokazany jest przykład reprezentatywny, w którym umieszczony jest wykaz zawierający elementy składowe całego kredytu. W tym miejscu podane są:

 • stopy referencyjne NBP;
 • całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów);
 • całkowita kwota do zapłaty;
 • wartość oprocentowania zmiennego;
 • całkowity koszt pożyczki;
 • odsetki;
 • łączna ilość rat, w tym równych;
 • wartość ostatniej raty;
 • informacje, którego dnia była dokonana kalkulacja.


Bardzo wygodną i godną polecenia funkcją tego rankomatu jest możliwość przekierowania na stronę danego banku, gdzie można wypełnić wniosek dotyczący wzięcia kredytu. Warto złożyć wnioski do kilku najlepszych ofert. Sama procedura do niczego nie zobowiązuje, na tym etapie nie wiążesz się z bankiem umową, jest to tylko forma zapytania. Dzięki temu oszczędzasz czas, gdyby lepszy bank odrzucił Twój wniosek.

Kredyt w bankach online

Żyjemy w czasach postępującej cyfryzacji, gdzie znacznie zwiększa się ilość usług, które można zamawiać bądź wykonywać poprzez internet na komputerze czy dzięki aplikacji na komórce. Nie wsiadając do pociągu zwanego postępem, zaprzepaszcza się szansę na rozwój, czyli tak naprawdę doświadcza się regresu. Świadomość tego mają także banki i dlatego dotrzymują kroku nowym technologiom, wprowadzając usługi online, które ułatwiają życie ich obecnym i przyszłym klientom.

Przez internet, nie wychodząc z domu, nie tylko założysz konto bankowe, ale także zaaplikujesz o pożyczkę.

Złożenie wniosku o kredyt online jest z pewnością wygodniejsze i szybsze niż udanie się bezpośrednio do placówki banku. Po aplikacji pieniądze mogą się znaleźć na koncie nawet już tego samego dnia.

Kredyty na raty – co powinno się znaleźć we wniosku kredytowym online?

Formularz bankowy jest czytelny, więc nie powinno być problemu z jego wypełnieniem. Można przejść do niego poprzez naszą stronę. Do wniosku potrzebne są następujące informacje:

 • imię i nazwisko wraz z PESEL oraz serią dowodu osobistego;
 • adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail;
 • stan cywilny;
 • ilość osób w gospodarstwie domowym;
 • wykształcenie;
 • źródło dochodu i jego wysokość;
 • miesięczne zobowiązania;
 • inne zobowiązania, na przykład alimenty.


Jeśli oferta banku, w którym mamy już na przykład założone konto, jest korzystna, to warto do niego zaaplikować o pożyczkę. W takim przypadku bank posiada już nasze dane, a to może usprawnić i przyspieszyć obsługę.

Znalezienie dla siebie optymalnego kredytu jest o wiele łatwiejszym zadaniem z wskoczpokase.pl. Porównywarka to obiektywne źródło informacji aktualizowane na bieżąco. Nie da się w tym pogubić – dostajesz czytelne dane na temat poszczególnych produktów bankowych.

Wyszukiwarka pomoże dokonać najtrafniejszego wyboru, ale czy rzeczywiście potrzebujesz i podołasz spłacić pożyczkę, musisz zdecydować sam. Jest to kompleksowe narzędzie, które odpowiednio użyte, pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie do osiągnięcia celu.

TOP 3 w kredyty – wrzesień 2023

Aktualizacja: 01.09.2023

Kwota kredytu
Okres kredytu mies
Rata:
687.96PLN
RRSO:
9.81%
Do spłaty:
16511PLN
PKO Bank Polski: Pożyczka gotówkowa do 24 miesięcy; kwota kredytu od 1 500 do 300 000 zł. Okres spłaty od 2 do 24 miesięcy (dla nowych klientów).
58
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
1
Wysokość raty
687.96 PLN
Oprocentowanie nominalne
9,39%
Oprocentowanie rzeczywiste
9.81%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,82%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 700,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 15 081,60 zł oprocentowanie zmienne 9,39% całkowity koszt kredytu 1 381,60 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 1 381,60 zł), 23 miesięczne raty równe po 628,34 zł i ostatnia rata: 629,78 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 24.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Rata:
691.48PLN
RRSO:
10.37%
Do spłaty:
16595.56PLN
Alior Bank: Kredyt ze stałą ratą; Kwota kredytu od 500 do 200 000 zł. Okres spłaty od 3 do 48 miesięcy.
81
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
2
Wysokość raty
691.48 PLN
Oprocentowanie nominalne
9,9%
Oprocentowanie rzeczywiste
10.37%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) „Kredytu ze stałą ratą” wynosi 10,36%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 200 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 245,03 zł; oprocentowanie stałe: 9,9%; całkowity koszt kredytu: 3045,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 3045,03 zł; 34 miesięczne raty, w tym 33 równe raty w wysokości 683,68 zł, ostatnia rata: 683,59 zł. Kalkulacja została dokonana na 2.05.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Rata:
698.42PLN
RRSO:
11.47%
Do spłaty:
16762.11PLN
Kasa Stefczyka: Pożyczka gotówkowa Fit; kwota kredytu od 1000 do 160 000 zł. Okres spłaty od 12 do 120 miesięcy. Dostępna dla osób powyżej 30 roku życia.
105
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
3
Wysokość raty
698.42 PLN
Oprocentowanie nominalne
10,9%
Oprocentowanie rzeczywiste
11.47%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 231,11 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł w tym odsetki: 47 729,01 zł.

AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE

PROMOCJE & RANKINGI

Chciałbyś poznać najlepsze sposoby na oszczędzanie? Jesteś łowcą bonusów i nie chcesz przegapić okazji na dodatkowy zarobek? A może ilość bankowych ofert Cię przytłacza i nie wiesz na co się zdecydować?

Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałeś TAK! To świetnie trafiłeś!
Sprawdzamy dla Ciebie najnowsze oferty banków i przyglądamy się najbardziej atrakcyjnym promocjom.