RANKING KONT OSOBISTYCH - marzec 2024

Ranking kont osobistych to narzędzie, które pozwoli Ci w kilka minut porównać, a następnie wybrać dla siebie najlepsze konto bankowe. Jeśli szukasz swojego pierwszego konta bankowego, idealnego rachunku głównego lub chcesz po prostu zgarnąć premię – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Oferty w rankingu kont osobistych sprawdzamy na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że informacje w nim zawarte zawsze są aktualne. Poświęć kilka chwil na lekturę i podejmij najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

Czytaj więcej

Idea z jaką powstał ranking kont osobistych

Konto osobiste to dla wielu z nas podstawowy produkt bankowy, jednak wybór odpowiedniego rachunku nie zawsze jest oczywisty. W końcu możemy mieć różne potrzeby oraz oczekiwania względem przyszłego konta bankowego. Nasz ranking kont osobistych powstał z myślą aby maksymalnie ułatwić te zadanie. Dbamy o to aby zestawienie ofert było zawsze aktualnym i sprawdzonym źródłem informacji, dzięki któremu wybór odpowiedniej oferty będzie procesem szybkim i dziecinnie prostym. Zanim dowiesz się na co zwracamy uwagę tworząc nasz ranking, odpowiedzmy sobie na pytanie

Czym dokładnie jest konto osobiste?

Konto osobiste jest to podstawowy produkt oferowany przez banki, mający na celu przechowywanie oraz swobodne dysponowanie zgromadzonymi przez nas pieniędzmi. To właśnie na nie wpływa nasza wypłata, a ze znajdujących się na nim środków wykonujemy przelewy, wypłacamy gotówkę z bankomatów oraz płacimy za zakupy.

Określeniem konta bankowego z którym najczęściej się spotkamy jest rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy (tzw. ROR). Jest on obsługiwany jedynie przez instytucje bankowe, a przeznaczony jest dla osób fizycznych. Taki rachunek może być założony indywidualnie lub wspólnie (np. na potrzeby małżonków).

Możesz się zastanawiać jakie konto osobiste będzie dla Ciebie najlepsze.
Zdajemy sobie sprawę, że twoje potrzeby mogą być zróżnicowane. Dlatego też, bez względu na to czy szukasz konta kierując się najniższymi opłatami, dostępem do oferty oszczędnościowej, czy nowoczesnymi rozwiązaniami w aplikacjach mobilnych – dzięki naszemu zestawieniu łatwo znajdziesz ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Ranking Kont Osobistych – kryteria oceny produktów

Nie ma kont idealnych, każde posiada swoje plusy i minusy, dlatego w naszym zestawieniu stosujemy kryteria oceny, dzięki którym ranking kont osobistych jest bardziej kompletny i wiarygodny. Ostatecznie sam(a) zdecydujesz co jest dla Ciebie najistotniejsze przy wyborze przyszłego konta. Jesteśmy jednak przekonani, że nasz ranking przybliży Cię do podjęcia najlepszej i najkorzystniejszej dla Ciebie decyzji.

Oto kryteria na które zwracamy uwagę:

 • Opłaty
 • Płatności mobilne oraz bankowość elektroniczna
 • Promocje
 • Oferta oszczędnościowa
 • Oferta walutowa
 • Pozostałe


Każde z kryteriów posiada inny wkład w końcową ocenę konta, dlatego podczas ustalania kolejności ofert w rankingu bierzemy pod uwagę ich procentowy udział, który przedstawia się następująco:

Kryteria oceny rankingu kont osobistych

Uznaliśmy, że podczas tworzenia zestawienia najważniejszą kwestią będą opłaty za konto. Te w końcu dotyczą wszystkich posiadaczy rachunków, bez względu na nasze preferencje.

Jak w takim razie oceniamy każdy z obszarów?

Opłaty

Jest to najważniejszy z czynników wpływających na ostateczną ocenę konta. Wzięliśmy pod lupę standardowe opłaty jakimi obarczone jest konto osobiste, a mianowicie:

 • Opłata za otwarcie i prowadzenie konta. Najlepiej oceniane są rachunki za które prowadzenie nie jest pobierana opłata. Większość banków oferuje swoje konta za darmo lub zwalniają z pobrania opłaty w przypadku prostych aktywności w miesiącu (np. płatność kartą lub blikiem, wpływ na konto).
 • Opłata za wydanie i prowadzenie karty debetowej. Koszt wydania karty debetowej zwykle jest bezpłatny. Bank natomiast może pobierać opłatę miesięczną za jej użytkowanie. Jednym z warunków zwolnienia z opłat może być wykonanie określonej liczby transakcji w miesiącu.
 • Koszt wypłat z bankomatów krajowych. Sprawdzamy ile kosztuje wypłata gotówki w bankomatach własnych banku, banków obcych oraz firm partnerskich (np. Eurocash). Im większa dostępność darmowych wypłat, tym lepszą ocena obsługi.
 • Koszty przelewów ekspresowych oraz Elixir. Darmowe przelewy Elixir to obecnie standard w bankowości, a możliwość taniego przelewu ekspresowego będzie dużym atutem dla rachunku.
 • Obsługa w oddziale. Mimo, że mamy dobę aplikacji mobilnych, zdarzyć się może konieczność załatwienia sprawy w placówce banku. Analizujemy koszty związane z obsługą w oddziale np. koszt wpłaty gotówki lub zlecenia przelewu w „okienku”.

Płatności mobilne oraz bankowość elektroniczna

Sprawdzamy wygodę oraz funkcjonalność bankowości internetowej oraz mobilnej banku. Istotne jest czy aplikacja jest łatwa w obsłudze, funkcjonalna oraz nowoczesna. Ważną rolę odgrywają również oferowane płatności mobilne takie jak Blik, Google Pay lub Apple Pay.

Promocje kont osobistych

Banki są skłonne płacić premie za to, że zostało się ich klientem. Sprawdzamy ile dodatkowo można zyskać oraz jakie wiążą się z tym warunki. Dodatkowym plusem w ocenie jest to gdy bank organizuje akcje promocyjne również dla obecnych klientów.

Oferta oszczędnościowa

Posiadanie konta ROR otwiera możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty oszczędnościowej, co może być dużym atutem banku. Bierzemy pod uwagę:

 • Czy konto osobiste jest oprocentowane?
 • Czy istnieje możliwość automatycznego odkładnia środków (na określony cel)?
 • Jaką ofertę lokat terminowych przygotował bank?
 • Czy otrzymujemy dostęp do rachunku oszczędnościowego?

Oferta walutowa

Analizujemy możliwość skorzystania z oferty walutowej, dzięki której otrzymujemy dostęp do wykonywania transakcji w walutach obcych przez internet i za granicą. Sprawdzamy:

 • Jakie opłaty wiążą się z posiadaniem konta walutowego?
 • Jaką otrzymujemy możliwość korzystnych przewalutowań (kantor internetowy banku)?
 • Czy bank umożliwia wydanie karty wielowalutowej dla rachunku w PLN i walutach obcych?

Pozostałe

W trakcie oceniania tego obszaru zwracamy uwagę przede wszystkim na zrozumiały język ofert i regulaminów, programy lojalnościowe dla klientów, jakość kontaktu oraz dodatkowe usługi banku.

Jak wybrać najlepsze konto bankowe?

Idealnym kontem bankowym jest takie, które spełnia oczekiwania dla wszystkich grup odbiorców. Niestety taki rachunek nie istnieje. Mimo wszystko, warto się zastanowić jakie cechy powinno ono posiadać. To właśnie ta myśl była naszym punktem odniesienia podczas tworzenia rankingu kont osobistych.

Każde konto posiada plusy oraz minusy, a poszukując swoje „idealnego” rachunku powinniśmy się zastanowić jaką funkcję powinien on spełniać.

Osoby szukające swojego pierwszego lub głównego rachunku ROR powinny zwrócić uwagę na generowane przez taki produkt koszty. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie:

 • Ile kosztuje prowadzenie rachunku?
 • Czy karta dołączona do konta jest darmowa?
 • Ile zapłacimy za wypłaty z bankomatów?
 • Czy przelewy internetowe są za darmo?


Idealna odpowiedź na wszystkie pytania brzmi 0 zł. Większość banków oferuję zwolnienie z opłat pod warunkiem wykonania określonych operacji w miesiącu. Zwykle wymagania nie są zbyt skomplikowane, więc łatwo uniknąć zbędnych kosztów.

Dodatkowym atutem będzie łatwy oraz przejrzysty system bankowości elektronicznej oraz mobilnej, tak aby codzienne „bankowanie” nie sprawiało większych problemów.

Osoby oszczędzające powinny zwrócić uwagę na oprocentowanie rachunku (chodź ze świecą szukać ofert większych niż 0%), możliwość otwarcia lokaty terminowej oraz konta oszczędnościowego. Niekiedy posiadanie konta ROR otwiera możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków dla ulokowania oszczędności. Plusem będzie także możliwość automatycznego oszczędzania (np. poprzez odkładanie drobnych sum za zakupy na konto oszczędnościowe).

Dla podróżników oraz osób dokonujących transakcji w walucie obcej ważnym punktem będzie oferta walutowa banku. Dobrym wyborem będzie konto, które oferuje możliwość przewalutowania środków po atrakcyjnym kursie oraz nie generujące zbyt dużych kosztów. Atutem będzie karta wielowalutowa, która umożliwia transakcje w PLN i walucie obcej oraz umożliwiająca darmowe wypłaty gotówki za granicą.

Jeśli szukasz nowinek technicznych zapewne zwrócisz uwagę na nowoczesne rozwiązania konta. Istotna będzie funkcjonalność bankowości internetowej oraz aplikacja mobilna banku. Przyjazne nastawienie dla prężnie rozwijającej się bankowości mobilnej będzie dużym atutem.

Dla polujących na promocje bankowe istotne będą bonusy związane z założeniem rachunku. Banki często oferują promocje dla nowych klientów, a spełniając określone warunki aktywności możemy zgarnąć atrakcyjne nagrody.

Polowanie na konta z bonusem

Nowe konta bankowe najlepiej zakładać z bonusem w ramach akcji promocyjnych organizowanych przez banki. Otwierając rachunek możemy zyskać nawet do kilkuset złotych. Co ciekawsze w większości przypadków premie zwolnione są z podatku dochodowego (sprzedaż premiowa).

Dlaczego banki są skłonne zapłacić za otwarcie zwykłego RORu? 

Najczęściej aby otrzymać bonus za otwarcie rachunku trzeba spełnić warunki aktywności zawarte w regulaminie. Może to być określona ilość transakcji kartą w miesiącu, wpływy na konto lub logowanie do aplikacji mobilnej. Niekiedy takie wymagania należy spełniać przez kilka miesięcy, a konto powinno być aktywne do końca trwania promocji. Bank zdaje sobie sprawę, że możemy przyzwyczaić się do prowadzonego rachunku i zostać z nim na dłużej, a tym samym zwiększa szanse na przekonanie nas do skorzystania z innych jego usług np. lokaty czy kredytu gotówkowego.

Drugim powodem jest to, że dla banku organizowanie promocji jest po prostu tańsze – serio! Bank woli przeznaczyć część środków dla aktywnych klientów niż korzystać z tradycyjnych form reklamy – telewizja, internet lub radio (emisja reklam w mediach jest bardzo droga). Pozyskiwanie klientów w ramach akcji promocyjnych jest dla instytucji bankowych bardziej korzystne, ponieważ odsetek „wartościowych” klientów jest znacznie większy.

Załóż konto przez internet bez wychodzenia z domu

Wiesz już według jakich zasad stworzyliśmy nasz ranking kont osobistych. A czy wiesz, że swoje idealne konto możesz otworzyć bez wychodzenia z domu?

Jeśli dokonałeś(aś) wyboru, wystarczy, że klikniesz w przycisk „Otwórz konto”, a następnie wypełnisz formularz na stronie banku. Uzupełniając wniosek podasz swoje dane osobowe oraz wybierzesz sposób zawarcia umowy. Do wyboru możesz mieć kilka opcji: za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego z innego banku, wideorozmowy, za pomocą cyfrowego podpisu lub „na selfie”.

Jeśli chcesz zobaczyć jak przebiega proces składania wniosku o konto w danym banku, przejdź na zakładkę z opisem „Jak założyć?”. Przygotowaliśmy tam obszerny poradnik w którym dowiesz się jak krok po kroku prawidłowo założyć swoje najlepsze konto bankowe.

Ranking kont osobistych zawsze aktualny

Dokładamy wszelkich starań aby prowadzony przez nas ranking kont osobistych był sprawdzonym i rzetelnym źródłem informacji. Szanujemy twój czas, dlatego oferty bankowe są monitorowane na bieżąco, a wszystkie zmiany aktualizowane – do rankingu dodajemy nowe propozycje oraz poprawiamy parametry tych istniejących. Działamy z myślą, że stworzone zestawienie ofert ułatwia podjęcie decyzji w wyborze odpowiedniego rachunku bankowego.

Aktualizacja: 01.03.2024

1

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/4zł 🔍
→ Aby uniknąć opłaty zasil w miesiącu konto kwotą conajmniej 500 zł i zapłać 1 kartą debetową lub aplikacją PeoPay
→ Brak opłaty bez dodatkowych warunków dla osób do 26 roku życia

Bankomaty

0zł/2,3% 🔍
→ 0 zł bankomaty własne banku
→ 0 zł za 2 pierwsze wypłaty z bankomatów obcych (przy spełnieniu warunków 500 zł wpływu i 1 transakcji)
→ 2,3% min 5 zł przy pozostałych przypadkach
→ Brak opłaty bez dodatkowych warunków dla osób do 26 roku życia

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay

 • 0 zł za prowadzenie i obsługę konta
 • 0 zł prowizji za wypłaty za granicą
🔍 Szczegóły konta

2

eKonto osobiste w mBank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/7zł 🔍 Opłaty w wysokości 7 zł można uniknąć wykonując płatności bezgotówkowe na kwotę min 350 zł

Bankomaty

0zł/2,5zł 🔍
→ 0 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce, jeśli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł
→ 2,5 zł jeśli wypłacana kwota jest niższa niż 100 zł

Płatności mobilne

Blik, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • Prowadzenie rachunku za 0 zł bez względu na aktywność
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce powyżej 100 zł
🔍 Szczegóły konta

3

Plan Standard w Revolut Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł 🔍
Brak opłaty za wirtualną kartę do konta. Jednorazowa opłata w wysokości 28,99 zł za zamówienie pierwszej karty fizycznej.

Bankomaty

0zł/2%-5zł 🔍
Darmowe pierwsze 5 wypłat lub do sumy 800 zł w miesiącu (wszystkie bankomaty),
2% lub min 5 zł (w zależności która wartość jest wyższa) po przekroczeniu miesięcznego limitu.

Płatności mobilne

Google Pay, Apple Pay

 • Jedyna w swoim rodzaju aplikacja do zarządzania finansami
 • Korzystne kursy wymiany walut, inwestycje w kryptowaluty, produkty kredytowe i wiele innych
🔍 Szczegóły konta

4

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/2zł/5zł 🔍
Aby zmniejszyć opłatę do 2 zł, wykonaj przynajmniej 3 płatności kartą w miesiącu oraz 1 raz zaloguj się na konto.
Do dnia 30 marca dodatkowo wyraź zgody marketingowe – opłata 0 zł.

Bankomaty

0zł/7zł 🔍
0 zł za wypłaty w bankomatach BNP Paribas oraz sieci Planet Cash

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planetcash
🔍 Szczegóły konta

5

Nest Konto w Nest Banku

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/6zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet oraz BLIKIEM ze wszystkich bankomatów,
→ 6 zł pozostałe bankomaty.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Visa Mobile

⭐ ⭐

 • 0 zł za prowadzenie rachunku oraz karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet oraz ze wszystkich bankomatów przy pomocy BLIKU
🔍 Szczegóły konta

6

VeloKonto w VeloBank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/7zł 🔍 → Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu → Darmowa obsługa karty dla osób do 26 roku życia

Bankomaty

0zł/7zł 🔍 → 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci Planet Cash → Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, SwatchPAY, Garmin Pay

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKiem
 • 10% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem przez 180 dni
🔍 Szczegóły konta

7

CitiKonto w Citi Handlowy

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/8zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
→ 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • Znakomite kursy wymiany walut
🔍 Szczegóły konta

8

Konto Santander w Santander Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/6zł 🔍
Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 300 zł.
Konto darmowe bez dodatkowych warunków dla osób do 26 roku życia

Karta

0zł/9zł 🔍
Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 300 zł

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
0 zł za wypłaty i wpłaty w bankomatach sieci Santander
Brak opłaty dla osób do 26 roku życia

Płatności mobilne

Blik, HCE, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • Praktycznie w pełni darmowe konto (opłaty za kartę łatwo uniknąć)
 • Do 300 zł zwrotu w roku za rachunki
 • Odkładaj automatycznie pieniądze z funkcją „moje cele” w aplikacji
🔍 Szczegóły konta

9

Konto Jakże Osobiste w Alior Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/10zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł w miesiącu (nie dotyczy klientów do 26 r. życia)

Karta

0zł/5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj transakcje kartą na min. 300 zł w miesiącu.

Bankomaty

0zł/2,5zł 🔍
0 zł za wypłaty w bankomatach Alior Bank. Pozostałe sieci bankomatów koszt 2,5 zł.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay, Swatch Pay

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływie 1500 zł w miesiącu
 • Wybieraj z pośród 11 korzyści do konta. 0 zł za 2 korzyści
🔍 Szczegóły konta

10

Millennium 360° w Banku Millennium

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/11zł 🔍 Opłata w wysokości 11 zł nie zostanie pobrana w przypadku wykonania min. pięciu płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Banku Millennium
→ 0 zł za pozostałe bankomaty przy wykonaniu min. pięciu płatności kartą lub BLIKIEM w miesiącu
→ 5 zł za pozostałe bankomaty jak nie zostaną spełnione warunki aktywności

Płatności mobilne

Blik, HCE, Apple Pay, Garmin Pay

 • Prowadzenie rachunku za 0 zł oraz za kartę przy spełnieniu warunków
 • Zwroty za zakupy do 25% z Goodie oraz karta, która sprawdzi się przy płatnościach za granicą
🔍 Szczegóły konta

11

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/9zł 🔍 Opłata w wysokości 9 zł nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz łącznych wpływach na konto min. 1 000 zł w miesiącu

Karta

0zł/9zł 🔍 Opłata w wysokości 9 zł nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz łącznych wpływach na konto min. 1 000 zł w miesiącu

Bankomaty

0zł/7zł 🔍
→ 0 zł z bankomatów w placówce banku
→ Opłata w wysokości 7 zł za pozostałe bankomaty nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą lub BLIKIEM oraz
łącznych wpływach na konto min. 1 000 zł w miesiącu

Płatności mobilne

Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitbitPay, BLIK

 • Bankowość za 0 zł przy spełnieniu dwóch warunków aktywności w miesiącu
 • Otwarcie konta bez wychodzenia z domu przez aplikację CA24 Mobile
🔍 Szczegóły konta

12

Plan Aion Easy w Aion Bank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/5zł 🔍 Bank nie pobierze opłaty, jeśli miesięczne saldo na koncie oszczędnościowym będzie większe bądź równe 5000 zł

Karta

0zł 🔍 Brak opłaty za wirtualną kartę do konta. Jednorazowa opłata w wysokości 11,99 zł za zamówienie karty fizycznej.

Bankomaty

0zł/1% 🔍
→ 0 zł dla wypłat nie przekraczających 1000 zł w miesiącu.
→ 1% kwoty transakcji powyżej łącznych wypłat powyżej 1000 zł.

Płatności mobilne

Google Pay, Apple Pay

⭐ ⭐

 • Codzienna bankowość bez limitów i ukrytych kosztów
 • Nielimitowane wymiany walut po kursie międzybankowym
 • Konto oszczędnościowe bez limitu 5,6% w skali roku

KODY PROMOCYJNE
🔥  Bonus 30 zł w planie Light lub 2 miesiące za darmo w planie Smart oraz All-Inclusive: RANKFREE249075
🔥  Bonus 30 zł w planie Light lub 50% zniżki na plan Smart oraz All-Inclusive przez 6 miesięcy: RANK50249075

🔍 Szczegóły konta

13

Konto Direct w ING Bank Śląski

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/7zł 🔍
Opłaty można uniknąć wykonując w miesiącu płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (200 zł jeśli masz od 18 – 26 lat). Płatności Google Pay oraz Apple Pay również są sumowane do warunków

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Bank Śląski, Planet Cash oraz pierwsza wypłata w miesiącu dla pozostałych bankomatów
→ 5 zł druga oraz kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów

Płatności mobilne

Blik, HCE, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay

 • Prowadzenie rachunku za 0 zł bez względu na aktywność
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Bank Śląski oraz Planet Cash
🔍 Szczegóły konta

14

Konto Za Zero w PKO Bank Polski S.A.

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/10zł 🔍 Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 5 płatność kartą lub BLIKiem w miesiącu

Bankomaty

0zł/10zł 🔍 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz 0 zł za wypłaty BLIKiem ze wszystkich bankomatów w Polsce

Płatności mobilne

Blik, HCE, Apple Pay, Garmin Pay

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • Nowoczesna aplikacja mobilna IKO
🔍 Szczegóły konta

Oceń nasz ranking kont osobistych

AKTUALNE PROMOCJE KONT OSOBISTYCH

Daj znać co sądzisz o rankingu kont osobistych

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze, dlatego każda opinia i ocena w naszym rankingu pozytywna oraz negatywna, pozwala nam na tworzenie lepszych i bardziej jakościowych treści. Tym sposobem inni użytkownicy mogą otrzymać sprawdzone i czytelne informacje na temat osobistych kont bankowych.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Oceń ranking i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze