RANKING POŚREDNIKÓW FINANSOWYCH - maj 2024

W poniższym zestawieniu prezentujemy wam ranking największych doradców finansowych w Polsce. Szeroki wybór ofert bankowych oraz doświadczenie ekspertów kredytowych pozwoli na szybki oraz bezstresowy wybór odpowiedniej oferty kredytowej.

W rankingu znajdziesz tylko sprawdzone i pewne instytucje, które świadczą usługi pośrednictwa finansowego. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz fachową pomoc doradcy, a wybrany kredyt będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz możliwości późniejszej jego spłaty.

Czytaj więcej

Doradztwo finansowe – prosta droga do znalezienia najlepszego kredytu

W sytuacji, kiedy trzeba podjąć decyzję o wzięciu kredytu na mieszkanie lub skorzystać z innego produktu bankowego, zwykle u osób niewtajemniczonych w świat finansów następuje konsternacja i rezygnacja. Problem tkwi w zawiłościach umów oraz braku kompleksowego przedstawienia oferty przez banki. W takich warunkach trudno jest wybrać najlepszą opcję.

Całe szczęście istnieją firmy zajmujące się fachową konsultacją w takich kwestiach. Zatrudniają profesjonalnych analityków bankowych, którzy dobrze znają się na rzeczy. Warto postawić właśnie na doradztwo finansowe, które ułatwi życie i da poczucie pewności, że w sprawie kredytu zrobiło się wszystko, co można było zrobić.

Kim jest doradca finansowy?

Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, odnoszącą się do pośrednictwa finansowego, doradca finansowy to zawód wykonywany przez niezależnego, niepowiązanego z żadnymi innymi instytucjami fachowca. Jego głównym celem jest przekazanie obiektywnej, merytorycznej porady na temat bezpiecznego zarządzania i ochrony majątku.

Druga definicja jest związana z Europejską Federacją Doradców Finansowych i Pośredników Finansowych (FECIF). Tutaj doradca finansowy jest widziany jako wszechstronnie wykształcony profesjonalista, który ma za cel prowadzenie odpowiednich działań. Jego zadaniem jest ochrona majątku klienta. Ma on zapewnić mu bezpieczeństwo oraz płynność finansową poprzez analizę i zdefiniowanie jego potrzeb. To wszystko ma doprowadzić do odpowiedzialnego zarządzania i wybierania właściwych produktów finansowych.

Ogólnie doradca ma być kompetentną, rzetelną osobą, działającą zawsze dla dobra klienta.
Ma przekazywać prawdziwe, obiektywne informacje na temat najnowszych usług bankowych.

Najwięksi pośrednicy finansowi w Polsce, gdzie znaleźć?

Najlepszy doradca finansowy pomoże w rozterkach związanych z produktami bankowymi i wskaże ofertę najbardziej dopasowaną do potrzeb klienta. Jednak tu może pojawić się kolejna zagwozdka, których pośredników wybrać?

W rozwiązaniu tego problemu może pomóc rzetelny ranking pośredników finansowych na stronie wskoczpokase.pl. Jest to profesjonalne zestawienie największych doradców finansowych. Doświadczeni eksperci kredytowi zapewniają możliwość uzyskania obiektywnej opinii na temat różnych ofert produktowych instytucji finansowych. Są to analitycy wywodzący się nie z banków, dlatego faktycznie ich opinia nie jest podyktowana zyskiem własnym lub któregoś z nich.

Taka wyszukiwarka pokazuje kilka firm godnych uwagi. Z opisu można wywnioskować, jaki charakter mają dani pośrednicy finansowi, na przykład, ile osób pracuje w takiej instytucji, jakie ma charakterystyczne cechy oraz główne zalety. Można dowiedzieć się także z iloma bankami współpracuje oraz czy za analizę i konsultacje pobierana jest prowizja.
Na stronie dostępna jest funkcja umożliwiająca bezpośredni kontakt z najlepszymi doradcami finansowymi. Klikając w odpowiednie okno, strona przekierowuje do danego miejsca.

Są tam szczegółowe informacje dotyczące firmy, jej historia i charakterystyka. Także znajduje się tam wiedza omawiająca sposób analizy danych kredytowych i rodzaj wykorzystywanych narzędzi.
To rozwiązanie jest gwarancją uzyskania szybkiej porady.

Na stronie porównywarki dostępne są tylko sprawdzone firmy świadczące usługi doradcze. Instytucje przekażą fachową pomoc, która pozwoli wybrać optymalny kredyt pod potrzeby danego klienta.

Czy skorzystanie z usług doradców finansowych jest zawsze dobrym rozwiązaniem?

Jeśli nie ma możliwości poznania tajników bankowych, to najczęściej wybór kredytu jest bardzo trudnym wyzwaniem. Także z drugiej strony ciężko jest znać na bieżąco wszystkie oferty. Dlatego wiele osób decyduje się na skorzystanie z doradztwa finansowego.

Jest to bezpłatna usługa, ale należy pamiętać, że instytucje pobierają za to honorarium od banków. Dlatego istnieje ryzyko, że doradca zaproponuje ofertę z banku, z której ma największe korzyści materialne. Wcale nie musi to oznaczać, że będzie to najlepsza oferta dla klienta.

Rozwiązaniem, chroniącym przed nieuczciwymi pośrednikami finansowymi, jest sprawdzenie przed ich wyborem, którzy doradcy finansowi są polecani i poszukanie firm z renomą.

Co daje doradca finansowy online?

W dobie rozwiązań internetowych wykorzystywanie takiego sposobu komunikacji jest coraz częstsze dla doradztwa finansowego.

Usługa ta pozwala bez wychodzenia z domu znaleźć i porównać najlepsze oferty kredytowe. Co najważniejsze, można dowiedzieć się na temat własnej zdolności kredytowej. Jest to najlepszy wybór w znalezieniu najtańszej opcji finansowej w bardzo szybkim czasie. Instytucje pośredniczące dzięki swojemu systemowi analizy i algorytmom potrafią dopasować optymalne rozwiązanie związane z szeroko pojętymi produktami bankowymi.

Tak naprawdę analiza online to oszczędność czasu i pieniędzy. Zwykle darmowa konsultacja doprowadza do uzyskania najważniejszych, nurtujących informacji oraz otrzymania pieniędzy przy dalszym niewychodzeniu z domu.

Pod okiem eksperta można samodzielnie wypełnić wniosek kredytowy. W momencie wątpliwości jest opcja skorzystania z porad konsultantów za pomocą telekonferencji albo poprzez pójście do jednej z placówek, które zwykle są otwarte w wielu miejscach.
Taki kontrolowany, zdalny proces kredytowania znacznie ułatwia życie.

Próba samodzielnego wybrania najlepszej usługi bankowej może okazać się zbyt pracochłonna. W szczególności dzieje się tak, gdy ma się do wyboru tyle ofert, że w całej tej plątaninie można stracić możliwość porównania. Sprawy nie ułatwiają banki, bo przedstawiają produkty w różny sposób, więc trudno je ze sobą zestawić i analizować jeden do jednego.

Nie każdy interesuje się bankowością. W takim wypadku wystarczy wziąć kredyt przy pomocy doradcy finansowego. To jest najlepsze rozwiązanie na znalezienie oferty dla siebie. Doradcy, współpracując ściśle z bankami, mają szczegółowe bazy danych, które wątpliwe jest, aby zdobył klient. Niebankowi pośrednicy finansowi to dobry ruch w kierunku dostania najlepszego kredytu.

Aktualizacja: 23.05.2024

1

Lendi pośrednik finansowy

Ocena pośrednika

Lendi jest połączeniem najnowocześniejszej technologii wraz z doświadczeniem ponad 3500 ekspertów kredytowych. Precyzyjnie porównasz dostępne oferty kredytowe, zbadasz swoją zdolność kredytową oraz zagwarantujesz sobie najtańszą opcje finansowania.

Lendi oferuje zdalny proces wnioskowania o kredyt przy pomocy narzędzia „ekspert kredytowy online”

  • 11 współpracujących banków w zakresie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz konsolidacyjnego
  • Brak pobieranej prowizji od klientów
🔍 Lista dostępnych banków

2

Expander pośrednik finansowy

Ocena pośrednika

Nr. 1 na rynku kredytów hipotecznych. Eksperci Expandera bezpłatnie pomagają wybrać jedną z pośród 13 ofert współpracujących banków. Co 6 kredyt w Polsce zawierany jest przy pomocy Expandera. Ponad 20 lat doświadczenia.

Spotkania w formie wideokonferencji bez konieczności wizyty w oddziale

  • 13 współpracujących banków w zakresie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz konsolidacyjnego
  • Brak pobieranej prowizji od klientów
🔍 Lista dostępnych banków

3

Notus – pośrednik finansowy

Ocena pośrednika

Jedna z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych. Na rynku od 2004 r, a zespół ekspertów liczy ponad 800 osób.

  • 18 współpracujących banków w zakresie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz konsolidacyjnego
  • Brak pobieranej prowizji od klientów 
🔍 Lista dostępnych banków

Oceń nasz ranking pośredników finansowych

AKTUALNE PROMOCJE POŚREDNICY KREDYTOWI

Brak trwających promocji 😢

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ...

Niedługo pojawi się pierwszy artykuł 👍

Daj znać co sądzisz o rankingu pośredników finansowych

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze, dlatego każda opinia i ocena w naszym rankingu pozytywna oraz negatywna, pozwala nam na tworzenie lepszych i bardziej jakościowych treści. Dzięki temu inni użytkownicy mogą otrzymać sprawdzone i czytelne informacje na temat firm pośrednictwa finansowego w Polsce.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Oceń ranking i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze