KREDYTY GOTÓWKOWE - ranking i kalkulator styczeń 2023

Kredyty gotówkowe – aktualny ranking, porównywarka oraz kalkulacja kredytu gotówkowego. Dzięki naszemu rankingowi w szybki i wygodny sposób sprawdzisz w którym banku jest najtańszy kredyt gotówkowy.

Oferty kredytów sprawdzamy i aktualizujemy na bieżąco, dzięku czemu masz pewność, że nie przegapisz najlepszej propozycji kredytu gotówkowego. Nie trać czasu na poszukiwania i znajdź w jednym miejscu najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

Czytaj więcej

Czym jest kredyt gotówkowy? – wyjaśnienie pojęcia

Kredyt gotówkowy jest to forma finansowania udzielana w gotówce przez instytucje finansowe na dowolny cel. W świetle prawa jest to pisemna umowa między bankiem, a kredytobiorcą, w której to bank zobowiązuje się do pożyczenia pieniędzy, a kredytobiorca do zwrócenia w określonym czasie pożyczonej kwoty, powiększonej o dodatkowe koszty (np. prowizje banku). Potocznie kredyt gotówkowy jest zwany również konsumpcyjnym lub pożyczką. Cechą tego typu finansowania jest to, że jest udzielane w formie pieniężnej, a wypłacane fizycznie w formie gotówki lub na konto kredytobiorcy.
Kredyt gotówkowy charakteryzuje się następującymi cechami:

 • Maksymalna kwota: do 200 tys,
 • Czas kredytowania: do 10 lat (120 miesięcy),
 • Wypłata: w gotówce lub na konto,
 • Cel finansowania: dowolny, np. zakup auta lub remont mieszkania.


Kredyt gotówkowy wciąż cieszy się dużą popularnością wśród klientów banków. Jest to pomocne zródło finansowania podczas planowanych wydatków, jak i tych nieoczekiwanych. Zdarza się, że potrzebujemy dodatkowej gotówki, lecz nie mamy wystarczających oszczędności aby zrealizować nasze plany. Zwykle pierwszym pomysłem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego, który można zrealizować na dowolny cel, a jego spłatę rozłożyć na kilka lat.

Świadome i odpowiedzialne korzystanie z kredytu gotówkowego nie tylko może przynieść korzyści materialne ale również pozwoli uniknąć niepotrzebnych kosztów. Dlatego tez warto wiedzieć w jaki sposób wybrać kredyt gotówkowy i na co zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji. Bardzo pomocny przy wyborze oferty jest ranking kredytu gotówkowego. Dzięki niemu możemy porównać oferty między sobą, poznać wysokość RRSO oraz koszt miesięcznej raty kredytu. Korzystając z tego typu rankingów zwiększamy szanse na znalezienie najkorzystniejszej dla nas oferty finansowania.

Kredyt, a pożyczka gotówkowa – różnice

Kredyt gotówkowy, a pożyczka gotówkowa są to wyrażenia stosowane zamiennie, warto mieć jednak na uwadze, że w świetle prawa oznaczają nieco inne produkty finansowe.

Kredytów udzielają tylko banki, umowa jest w formie pisemnej, a jej przedmiotem są zawsze pieniądze.

Natomiast umowę pożyczki można zawrzeć ustnie, a przedmiotem umowy mogą być również rzeczy. Pożyczek mogą udzielać osoby prywatne, banki, SKOK-i oraz firmy pożyczkowe.

Zarówno kredyty gotówkowe jak i pożyczki objęte są ustawą o kredycie konsumenckim. Oznacza to, że pożyczana kwota nie może być większa niż 255 tys złotych, a stroną umowy jest konsument, czyli osoba fizyczna przeznaczająca kredytowaną kwotę na cele prywatne. Nie jest konsumentem w rozumieniu ustawy osoba, która bierze kredyt na potrzeby prowadzenia własnej działalności, np. w celu zakupu sprzętu do biura. Zaciągając kredyt konsumencki otrzymujemy prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni, otrzymania formularza informacyjnego (zawiera on wszystkie informacje na temat kredytu) oraz wcześniejszej spłaty pożyczki.

Ważne! Jeśli oprocentowanie kredytu wynosi 0% oraz nie ponosimy innych kosztów związanych z udzielniem oraz spłatą kredytu, to taki produkt nie jest obejmowany ustawą o kredycie konsumenckim!

Poszukiwania najlepszego kredytu gotówkowego – od czego zacząć?

Na samym początku poszukiwań warto zadać sobie pytanie czy jesteśmy gotowi na dodatkowe zobowiązanie w postaci kredytu gotówkowego. Zdecydowanie powinniśmy zastanowić się nad skorzystaniem z oferty kredytu gotówkowego jeśli:

 • Nie posiadam oszczędności. Warto zadbać o systematyczne powiększanie naszej „poduszki finansowej”. W razie finansowych kłopotów rata kredytu nie będzie dodatkowym obciążeniem naszego budżetu do czasu poprawy naszej sytuacji materialnej. Jeśli wydajesz tyle ile zarabiasz i nie jesteś w stanie nic oszczędzić, poważnie zastanów się czy dodatkowy koszt w postaci kredytu nie będzie dla ciebie zbyt dużym obciążeniem.
 • Mam problem ze spłatą innych kredytów. Nie bierz kolejnego kredytu jeśli chcesz nim sfinansować swoje wcześniejsze zobowiązania. W ten sposób dążysz do sytuacji w której łatwo wpaść w spirale długów. Uzyskasz chwile wytchnienia, lecz potem problem może powrócić wraz z dodatkowymi kosztami.


Przede wszystkim zastanów się czy w przyszłości będziesz w stanie spłacić łączną kwotę zaciąganego kredytu i czy jest on niezbędny do osiągnięcia twojego celu.

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

Zastanówmy się jaka oferta nas interesuje. Jaką kwotę potrzebujemy i na jak długi okres? Czy zależny nam na szybkiej decyzji czy może na jak najtańszym kredycie gotówkowym? Odpowiedzmy sobie sami.

A gdzie wziąć kredyt? Warto rozpocząć poszukiwania od banku z którym współpracujemy na codzień. Ma on wgląd w historię naszego rachunku i praktycznie od ręki jest w stanie zaproponować nam ofertę bez zbędnych formalności. Nie zawsze oznacza to jednak, że zaoferuje najkorzystniejszą propozycję. Warto więc, przeanalizować również oferty innych instytucji zanim ostatecznie podpiszemy umowę.

Z pomocą przychodzą nam porównywarki kredytów gotówkowych. Dzięki nim jesteśmy w stanie wstępnie ocenić jakie warunki przedstawia dana instytucja oraz na ich podstawie zdecydować, która oferta może być dla nas najkorzystniejsza. W naszym rankingu kredytów gotówkowych nie tylko zwiększysz szanse na znalezienie taniego kredytu, ale również poznasz szacunkową wysokość miesięcznej raty, całkowitą kwotę do spłaty, RRSO kredytu gotówkowego oraz inne koszty związane z zaciągnięciem zobowiązania.

Wymagania do uzyskania kredytu gotówkowego

Przed podjęciem decyzji o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, bank musi mieć pewność, że udzielony kredyt w przyszłości będzie spłacony wraz z odsetkami. Dokładnie oceniane jest ryzyko związane z udzieleniem kredytu danej osobie. Dlatego też, podczas składania wniosku o kredyt gotówkowy banki poddają szczegółowej analizie:

Wiarygodność kredytową

Czyli jak dotychczas wywiązywaliśmy się ze spłatą swoich zobowiązań kredytowych. W oparciu o tą ocenę szacuje ryzyko z jakim wiąże się pożyczenie nam pieniędzy. Im ryzyko jest mniejsze tym korzystniejsze warunki kredytu możemy otrzymać. Brak historii kredytowej, bądź informacje o nieterminowych spłatach dotychczasowych pożyczek mogą negatywnie wpłynąć na decyzje o przyznaniu kredytu. Banki uzyskują informacje o naszej historii kredytowej na podstawie raportu z BIK.

Zdolność kredytową

Czy w chwili obecnej stać nas na kredyt o określonej wysokości oraz czy będziemy w stanie systematycznie spłacać jego raty w przyszłości. Poddane są porównaniu dochody względem wydatków przyszłego kredytobiorcy. Brane są pod uwagę nasze miesięczne koszty stałe (prąd, gaz, woda, czynsz itp.) ale i również koszty utrzymania (wydatki na jedzenie, odzież itp.).

Dzięki temu bank jest w stanie ocenić czy z pozostałej „nadwyżki finansowej” jesteś w stanie pokryć koszty nowego kredytu. Istotnym czynnikiem jest również źródło uzyskiwanego dochodu, jego wysokość oraz legalność pozyskiwania. Banki o wiele przychylniej patrzą na klientów ze stabilnym źródłem dochodu, najlepiej z tytułu umowy o pracę.

Dodatkowo elementem niezbędnym do uzyskania kredytu gotówkowego jest posiadanie aktualnego dokumentu tożsamości. Jest nim przede wszystkim dowód osobisty, a dane w nim zawarte, czyli imię i nazwisko, wiek, data urodzenia, numer PESEL oraz narodowość będą niezbędne do uzupełnienia wniosku o kredyt gotówkowy.

Ranking kredytów gotówkowych – czym jest?

Jeśli potrzebujesz gotówki oraz zastanawiasz się nad skorzystaniem z kredytu gotówkowego to warto porównać oferty kilku z nich. Na pierwszy rzut oka propozycje banków mogą wyglądać na podobne. Różnią się jednak stawianymi wymaganiami dla kredytobiorcy, wysokością RRSO, raty miesięcznej oraz całkowitej kwoty do spłaty. Porównanie najważniejszych parametrów ułatwia wybór najkorzystniejszej dla nas oferty kredytu gotówkowego co w znacznym stopniu przekłada się na szanse znalezienia taniego kredytu.
W podjęciu tej decyzji pomoże Ci nasz ranking kredytów gotówkowych, w którym znajdziesz tylko najlepsze oferty kredytów gotówkowych. Powstał on z myślą, aby w jednym miejscu zebrać oferty kredytów gotówkowych polskich banków oraz dać możliwość porównania ich miedzy sobą. Zestawienie ofert w rankingu kredytów gotówkowychzostało stworzone w oparciu o:

 • sprawdzone i wiarygodne oferty,
 • wysokość raty miesięcznej,
 • RRSO – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania,
 • całkowitą kwotę do spłaty.
 • dodatkowe informacje, m.in.. oprocentowanie, prowizje, ubezpiecznie kredytu oraz przykład reprezentatywny,
 • przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” – odsyłający do strony banku oraz jego oferty.


Oferty w naszym rankingu kredytów gotówkowych mają charakter orientacyjny i nie stanowią ostatecznej oferty kredytowej banków. Kwota kredytu oraz wysokość raty może się różnić w zależności od posiadanej zdolności i wiarygodności kredytowej, a wyliczenia zostały dokonane na podstawie aktualnych ofert bankowych.

Ranking kredytów gotówkowych aktualizowany jest na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie oferty są aktualne, a porównanie kredytów jest jak najbardziej rzetelne. Przy każdym wyborze kredytu gotówkowego warto kierować się zestawieniem zawartym w rankingu kredytów gotówkowych. Nie tylko oszczędzamy tym samym nasz czas, ale również możemy dowiedzieć się gdzie koszty kredytu są najniższe.

Na co zwrócić uwagę porównując kredyty gotówkowe? – koszty kredytu

Warto przed wyborem kredytu gotówkowego zapoznać się z ofertami kilku banków. Z pomocą przechodzi nam ranking kredytów gotówkowych. Dzięki niemu jesteśmy w stanie stwierdzić, która oferta jest najkorzystniejsza.
Porównując kredytów gotówkowych, warto zwrócić uwagę na:

 • RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania). Przedstawia procentowo w stosunku rocznym wszystkie opłaty i koszty kredytu gotówkowego. Zawarte w niej jest oprocentowanie kredytu, prowizja za udzielenie oraz inne koszty związane z obsługą kredytu gotówkowego.
  Porównanie ofert na podstawie RRSO ma sens tylko w przypadku kredytów zaciąganych na ten sam okres! W innym wypadku niższe RRSO niekoniecznie oznacza tańszą ofertę.
 • Całkowitą kwotę do spłaty. Czyli jaką faktycznie sumę będziesz musiał(a) zwrócić wraz z naliczonymi odsetkami.
 • Wysokość raty miesięcznej. Ile miesięcznie będziemy musieli przeznaczyć na spłatę kredytu.
 • Oprocentowanie nominalne. Inaczej RSO, czyli Roczna Stopa Oprocentowania, która w przeciwieństwie do RRSO nie bierze pod uwagę dodatkowych opłat i kosztów kredytu.
 • Prowizja za udzielenie kredytu. Prowizja ustalana jest przez bank indywidualnie, a w większości przypadków jest objęta kredytowaniem. Oznacza to, że całkowity koszt kredytu wzrasta o wartość wysokości prowizji.
 • Ubezpiecznie kredytu. Jest to dodatkowy koszt kredytu mający na celu zmiejszenie ryzyka związanego z jego udzielniem. Obecnie rzadko jest spotykany w ofertach kredytu gotówkowego.
 • Opłata za wcześniejszą spłatę. Kredyt gotówkowy należy do grupy kredytów konsumenckich, dlatego też otrzymujemy możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Niestety bank z tego tytułu może naliczyć dodatkową prowizje.


Warto mieć również na uwadze, że banki mogą oferować atrakcyjne warunki kredytu pod przymusem skorzystania z dodatkowego produktu w postaci konta ROR czy karty kredytowej. Wiązać się to może z dodatkowymi miesięcznymi kosztami, które nie będą uwzględnione w RRSO.

Kredyt gotówkowy online – 100% bez wychodzenia domu

Co raz bardziej cenimy sobie możliwość korzystania z usług bankowych bez potrzeby odwiedzania placówki. W dobie usług cyfrowych, banki decydują się na zdalny proces wnioskowania o kredyt gotówkowy. Jest to o tyle wygodne, że wniosek o kredyt złożymy w 100% online i to bez wychodzenia z domu.

Podczas wnioskowania o kredyt gotówkowy przez internet, nadal spotykamy się z możliwością jedynie pozostawienia swoich danych kontaktowych. Następnie pracownik banku zadzwoni do nas, przedstawi ofertę oraz szczegółowe informacje, a ostatecznie zaprosi do placówki banku.

Kredyty gotówkowe online są stale rosnącym trendem i w szybkim tempie wypierają standardowy proces wnioskowania o pożyczkę bankową. Z założenia proces aplikowania o kredyt online jest o wiele szybszy i wygodniejszy od wizyty w placówce banku, a pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie nawet tego samego dnia.
We wniosku o kredyt gotówkowy online zwykle potrzebne są następujące dane:

 • Imię i nazwisko, numer PESEL, numer i seria dowodu osobistego,
 • Informacja o źródle naszego dochodu i jego wysokości,
 • Informacje o naszych miesięcznych zobowiązaniach,
 • Adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu komórkowego,
 • Dane osobowe takie jak: stan cywilny, ilość osób w gospodarstwie domowym, wykształcenie.


Warto podczas składania wniosku o kredyt gotówkowy online, zaznajomić się z ofertą banku z którym współpracujemy na codzień. Taki bank ma bezpośredni wgląd do naszych danych, co w znacznym stopniu przyspiesza cały proces, a wniosek możemy złożyć np. przez aplikacje mobilną banku.

Kalkulator kredytowy – zobacz ile wyniesie rata kredytu

Kalkulator kredytowy jest przydatnym narzędziem podczas poszukiwań kredytu gotówkowego. Dzięki niemu jesteśmy w stanie poznać ratę naszego kredytu oraz całkowitą kwotę do spłaty.

Koszt kredytu oraz wysokość raty zależy od wielu czynników np. oprocentowania kredytu, pobieranej prowizji przez bank oraz ubezpieczenia. Samodzielne wyliczenie kosztu kredytu nie należy do najłatwiejszych. Warto więc skorzystać z takiego narzędzia, którym jest kalkulator kredytowy.

Nasz ranking kredytów gotówkowych posiada wbudowaną funkcje kalkulatora kredytowego. Wystarczy wybrać kwotę kredytu oraz okres jej spłaty, a program dokona obliczeń automatycznie. Oferty są szeregowane od najtańszych, dzięki temu w pierwszej kolejności zobaczysz te o najmniejszych kosztach. Kalkulator kredytowy na podstawie danych udostępnianych przez bank, wstępnie obliczy ratę kredytu, RRSO oraz całkowitą kwotę do zapłaty.

Należy mieć jednak na uwadze, że obliczenia maja charakter orientacyjny, a ostateczna oferta uzależniona jest od posiadanej przez nas wiarygodności i zdolności kredytowej.

Aktualizacja: 01.01.2023

Kwota kredytu
Okres kredytu mies
Rata:
633.11PLN
RRSO:
9.05%
Do spłaty:
22792.07PLN
Alior Bank: Pożyczka Internetowa; 100% online, kwota kredytu od 500 do 200 000 zł. Okres spłaty od 3 do 120 miesięcy. Dla nowych klientów.
118
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
1
Wysokość raty
633.11 PLN
Oprocentowanie nominalne
8,69%
Oprocentowanie rzeczywiste
9.05%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Internetowej wynosi 9,04%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 19 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 23 138,23 zł; oprocentowanie zmienne: 8,69%; całkowity koszt pożyczki: 4038,23 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 4038,23 zł; 54 miesięczne raty, w tym 53 równe raty w wysokości 428,49 zł, ostatnia rata: 428,26 zł. Kalkulacja została dokonana na 3.01.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Rata:
653.83PLN
RRSO:
11.47%
Do spłaty:
23537.79PLN
Kasa Stefczyka: Pożyczka gotówkowa Fit; kwota kredytu od 1000 do 160 000 zł. Okres spłaty od 12 do 120 miesięcy. Dostępna dla osób powyżej 30 roku życia.
71
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
2
Wysokość raty
653.83 PLN
Oprocentowanie nominalne
10,9%
Oprocentowanie rzeczywiste
11.47%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Przykład reprezentatywny z dnia 16.08.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł / 0%, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 10,90%. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 11,52%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 231,11 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 231,35 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 131 729,01 zł w tym odsetki: 47 729,01 zł.
Rata:
654.68PLN
RRSO:
11.57%
Do spłaty:
23568.47PLN
BNP Paribas: Kredyt gotówkowy ze stałą ratą; Kwota kredytu od 1000 do 200 000 zł. Okres spłaty od 6 do 120 miesięcy.
116
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
3
Wysokość raty
654.68 PLN
Oprocentowanie nominalne
10,99%
Oprocentowanie rzeczywiste
11.57%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego kredytu gotówkowego obliczona na 17.08.2022 r. wynosi 11,42 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 55 200zł, całkowita kwota do zapłaty 80 320,49 zł oprocentowanie stałe 10,99 % w skali roku, całkowity koszt kredytu 25 120,49 zł (prowizja 0 zł; odsetki 25 120,49 zł ) 87 miesięcznych rat (86 po 923,22 zł i jedna 923,57 zł).
Rata:
654.77PLN
RRSO:
11.58%
Do spłaty:
23571.88PLN
Credit Agricole: Kredyt ze stałą ratą 11%. Max kwota kredytu: 20 000 zł, max okres spłaty: 60 miesięcy.
162
Osoby wybrały tę ofertę
Złóż wniosek »
4
Wysokość raty
654.77 PLN
Oprocentowanie nominalne
11%
Oprocentowanie rzeczywiste
11.58%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,58%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11900 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 514,49 zł, oprocentowanie stałe 11%, całkowity koszt kredytu 2 614,49 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 2 614,49 zł), 43 miesięczne równe raty w wysokości 329,87 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 330,08 zł. Kalkulację przygotowaliśmy na 25.07.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.
Rata:
673.78PLN
RRSO:
13.8%
Do spłaty:
24256.18PLN
Bank Pekao: Pożyczka Ekspresowa; Pieniądze nawet w 24h. Kwota kredytu od 1000 do 200 000 zł. Okres spłaty od 12 do 120 miesięcy. Z preferencyjnych warunków cenowych mogą skorzystać nowi klienci (nie posiadający jakichkolwiek czynnych produktów i umów z Bankiem Pekao S.A.).
116
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
5
Wysokość raty
673.78 PLN
Oprocentowanie nominalne
12,99%
Oprocentowanie rzeczywiste
13.8%
Prowizja
0%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pożyczki (RRSO) wynosi 13,78% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 6354 zł, pożyczka zaciągnięta na 35 miesięcy, oprocentowanie zmienne 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt pożyczki 1 313,42 zł (w tym: odsetki 1 313,42 zł), całkowita kwota do zapłaty 7667,42 zł, płatna w 34 ratach miesięcznych po 219,07 zł, 35. rata wyrównująca 219,04 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 6354 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 23.06.2022 r.
Rata:
680.74PLN
RRSO:
14.61%
Do spłaty:
24506.59PLN
Citi Handlowy: Pożyczka gotówkowa; Kwota kredytu od 1000 do 150 000 zł. Okres spłaty od 9 do 96 miesięcy (dla nowych klientów).
95
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
6
Wysokość raty
680.74 PLN
Oprocentowanie nominalne
9,99%
Oprocentowanie rzeczywiste
14.61%
Prowizja
5,5%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Przykład reprezentatywny dla Pożyczki Gotówkowej online dla nowych klientów. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 13,63%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 26 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 33 382,39 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt pożyczki 7 382,39 zł (w tym: prowizja 1 430,00 zł, odsetki 5 952,39 zł, opłata miesięczna 0,00 zł), 47 miesięcznych równych rat w wysokości 696,00 zł oraz ostatnia rata wyrównująca 670,39 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 4 Sierpnia 2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Rata:
707.05PLN
RRSO:
17.69%
Do spłaty:
25453.94PLN
BNP Paribas: Weź kredyt na zielone zmiany; Kwota kredytu od 1000 do 200 000 zł. Okres spłaty od 6 do 120 miesięcy. Działaj z korzyścią dla siebie i klimatu.
86
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
7
Wysokość raty
707.05 PLN
Oprocentowanie nominalne
10,99%
Oprocentowanie rzeczywiste
17.69%
Prowizja
8%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego Kredytu na zielone zmiany na 17.08.2022 r. wynosi 14,60 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 45 574,48zł, oprocentowanie stałe 10,99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 14 774,48 zł (prowizja 2464 zł; odsetki 14 774,48 zł) 72 miesięczne raty (71 po 632,98 zł i jedna 632,90 zł).
Rata:
709.22PLN
RRSO:
17.94%
Do spłaty:
25532.05PLN
Bank Pocztowy: Kredyt w porządku; kwota kredytu do 100 000 zł. Okres spłaty nawet do 5 lat. Stała rata kredytu.
9
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
8
Wysokość raty
709.22 PLN
Oprocentowanie nominalne
12,99%
Oprocentowanie rzeczywiste
17.94%
Prowizja
5,26%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla reprezentatywnego przykładu wynosi 17,81% przy założeniach: kredyt udzielony w dniu 18 lipca 2022 r. na okres 37 miesięcy, bez ubezpieczenia, całkowita kwota kredytu 12 000,00 zł (bez kredytowanych kosztów kredytu), spłacany do 18. dnia każdego miesiąca w równych ratach w kwocie 416,14 zł, ostatnia rata wyrównująca 415,85 zł, oprocentowanie stałe 12,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 3396,89 zł (w tym: odsetki 2765,31 zł, prowizja 631,58 zł), całkowita kwota do zapłaty 15 396,89 zł.
Rata:
716.87PLN
RRSO:
18.84%
Do spłaty:
25807.41PLN
Santander BP: EKO kredyt gotówkowy; Wypłata gotówki nawet w jeden dzień. Kwota kredytu od 1000 do 300 000 zł. Okres spłaty od 3 do 120 miesięcy.
138
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
9
Wysokość raty
716.87 PLN
Oprocentowanie nominalne
9,99%
Oprocentowanie rzeczywiste
18.84%
Prowizja
11,10%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 15,30 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 32 313,59 zł, całkowita kwota do zapłaty: 46 620,01 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku: 9,99 %, całkowity koszt kredytu: 14 306,42 zł (w tym: prowizja 3 586,41 zł, odsetki 10 720,01 zł), umowa zawarta na okres 65 miesięcy, 64 miesięczne raty równe w wysokości 718,09 zł, ostatnia rata w wysokości 662,25 zł. Kalkulacja na dzień 1.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt gotówkowy udzielany jest na cele konsumpcyjne.
Rata:
743.94PLN
RRSO:
22.02%
Do spłaty:
26781.68PLN
Alior Bank: Pożyczka z mikrokosztami; Kwota kredytu od 500 do 65 000 zł. Okres spłaty od 3 do 5 lat.
47
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
10
Wysokość raty
743.94 PLN
Oprocentowanie nominalne
15,2%
Oprocentowanie rzeczywiste
22.02%
Prowizja
7%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki z Mikrokosztami IX wynosi 20,42%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 18 100 zł; całkowita kwota do zapłaty: 26 561,23 zł; oprocentowanie stałe: 15,2%; całkowity koszt pożyczki: 8461,23 zł, w tym prowizja: 1267 zł (7%), odsetki: 7194,23 zł; 52 miesięczne raty, w tym 51 równych rat w wysokości 510,80 zł, ostatnia rata: 510,43 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Rata:
760.07PLN
RRSO:
23.92%
Do spłaty:
27362.46PLN
PKO Bank Polski: Pożyczka gotówkowa; Kwota kredytu od 1500 do 175 000 zł. Okres spłaty od 2 do 96 miesięcy.
102
Osoby wybrały tę ofertę
Złóż wniosek »
11
Wysokość raty
760.07 PLN
Oprocentowanie nominalne
11,89%
Oprocentowanie rzeczywiste
23.92%
Prowizja
14,60%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,08%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 18 900,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 29 620,88zł, oprocentowanie zmienne 11,89%, całkowity koszt kredytu 10 720,88 zł (w tym: prowizja 2 759,41 zł, odsetki 7 961,47 zł), 65 miesięcznych rat równych po 448,68 zł i ostatnia rata: 456,68 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.07.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.
Rata:
806.33PLN
RRSO:
29.4%
Do spłaty:
29027.96PLN
Santander Consumer Bank: Mistrzowski Kredyt Gotówkowy; Kwota kredytu od 10 000 do 100 000 zł. Okres spłaty od 3 do 60 miesięcy.
107
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
12
Wysokość raty
806.33 PLN
Oprocentowanie nominalne
13,49%
Oprocentowanie rzeczywiste
29.4%
Prowizja
4,38%
Ubezpieczenie kredytu
0,49%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 31.08.2022 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu: 13,49%, całkowity koszt kredytu: 14 651,53 zł obejmuje: prowizję: 876,15 zł, odsetki: 9 546,79 zł, ubezpieczenie 4 217,60 zł, opłatę za wypłatę gotówki w kasie oddziału Banku: 10,99 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 27,06%, czas obowiązywania umowy: 60 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 34 651,53 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 577,53 zł ostatnia rata w wysokości 577,26 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty kredytu doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł
Rata:
817.52PLN
RRSO:
30.73%
Do spłaty:
29430.88PLN
Santander Consumer Bank: Kredyt gotówkowy online; Pieniądze nawet w 24h. Kwota kredytu od 500 do 40 000 zł. Okres spłaty od 3 do 60 miesięcy.
86
Osób wybrało tę ofertę
Złóż wniosek »
13
Wysokość raty
817.52 PLN
Oprocentowanie nominalne
20%
Oprocentowanie rzeczywiste
30.73%
Prowizja
9,99%
Ubezpieczenie kredytu
0%
Uwagi
Powyższe informacje mają charakter orientacyjny i mogą się różnić względem aktualnej oferty danej instytucji.
Przykład reprezentatywny
Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 31.08.2022 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 10 000 zł, stała stopa oprocentowania kredytu: 20,00%, całkowity koszt kredytu: 6 227,66 zł obejmuje: prowizję: 1 109,88 zł, odsetki: 5 117,78 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 29,54 %, czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty: 16 227,66 zł; wysokość 59 miesięcznych równych rat 338,08 zł ostatnia rata w wysokości 337,90 zł.

Informacja

Powyższe kalkulacje mają charakter poglądowy i nie stanowią ostatecznej oferty kredytowej. Kwota kredytu oraz wysokość raty może się różnić w zależności od posiadanej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Wyliczenia zostały dokonane na podstawie aktualnych ofert bankowych.

Dowiedz się jak pobrać raport BIK oraz poznaj swoją historię i wiarygodność kredytową.

Oceń nasz ranking kredytów gotówkowych

Daj znać co sądzisz o rankingu kredytów gotówkowych

Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze, dlatego każda opinia i ocena w naszym rankingu pozytywna oraz negatywna, pozwala nam na tworzenie lepszych i bardziej jakościowych treści. Dzięki temu inni użytkownicy mogą otrzymać sprawdzone i czytelne informacje na temat kredytów gotówkowych.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Oceń ranking i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze