CashGOback 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta cashback

Ocena cashback’u

Informacje o: CashGOback

Cashgoback logo

Właściciel:
SmartWebIT Michał Wojtczak

Siedziba:
ul. Leszczyńskiego 4/29, 50-078 Wrocław

Kraj pochodzenia:
Polska

Data założenia:
2016 r.

NIP:
611 257 34 19

Centrum pomocy:
www.cashgoback.pl/kontakt

Poczta e-mail:
kontakt@cashgoback.pl

CashGOback to polski serwis cashback, umożliwiający uzyskanie częściowego zwrotu gotówki za zakupy wykonane w Internecie. Aby uzyskać zwrot wystarczy założyć darmowe konto na platformie i zacząć robić zakupy online.

Program CashGOback działa od 2016 roku i pozwala każdego dnia oszczędzać na zakupach w sklepach internetowych.

Oferta CashGOback

CashGOback jest to program cashback pozwalający oszczędzać na codziennych zakupach w Internecie. Dzięki platformie użytkownicy robiąc zakupy online otrzymują część wydanej kwoty z powrotem. Do dyspozycji otrzymujemy ponad 900 popularnych sklepów funkcjonujących w Polsce.

Wysokość zwrotu może się różnić w zależności od sklepu w jakim zrobimy zakupy i może wynosić od 2 – 15% wartości koszyka. Średni cashback w serwisie (obliczony na podstawie najpopularniejszych sklepów) wynosi około 5% wartości zakupionych produktów. Korzystanie z serwisu może przełożyć się na nawet kilkaset złotych oszczędności w skali roku.

Jak korzystać z programu CashGOback?

Oszczędzanie z serwisem jest bardzo proste i nie wymaga od użytkowników zmiany nawyków zakupowych. Wystarczy pamiętać aby przed zakupami przejść do ulubionego sklepu za pomocą serwisu CashGOback.

  1. Rób zakupy tak jak lubisz. Serwis nie wymaga od Ciebie zmiany twoich nawyków. Pamiętaj jedynie aby przed zakupami przejść do sklepu za pomocą CashGOback. W ten sposób zostanie naliczony cashback za zakupy.
  2. CashGOback dzieli się z Tobą pieniędzmi. Po po Twoim zakupie, sklep wypłaca prowizję dla serwisu, a ten z kolei dzieli się nią z Tobą. W ten sposób bierze się Twój cashback.
  3. Wypłać swoje zaoszczędzone środki. Gdy zyskasz na platformie min. 50 zł uzbieranych oszczędności, możesz je przelać na swoje konto bankowe. Szybko i za darmo!


Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa i bardzo intuicyjna. Sam proces zakładania trwa niespełna minutę i ogranicza się do szybkiego logowania za pomocą Facebooka lub konta Google (lub w tradycyjny sposób poprzez podanie e-maila i ustawienia hasła). Serwis nie wymaga od nas podawania danych wrażliwych, a oszczędzanie na zakupach możemy zacząć bezpośrednio po dołączeniu do programu.

Serwis może się pochwalić bardzo wysokim zwrotem na platformie Aliexpress, który może sięgać nawet 46%. Dodatkowo dzięki dedykowanej wtyczce do przeglądarki oraz aplikacji mobilnej, oszczędzanie z CashGOback staje się proste oraz bardzo intuicyjne. Program zbiera dobre opinie na platformie opineo.pl, ze średnią na poziomie 4,4/5,0 z blisko 400 głosów.

CashGOback informacje kontaktowe

CashGOback – serwis cashback

Ocena cashback’u

CashGoback to polski program umożliwiający uzyskanie użytkownikom części zwrotu za zakupy w wybranych sklepach online. Aby zacząć oszczędzać wystarczy zarejestrować się w serwisie i robić zakupy w ulubionych miejscach.

Średni cashback

4,07% 🔍 Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

993

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
  • Ponad 900 sklepów z opcją cashback.
  • Dostęp do specjalnie przygotowanych kuponów rabatowych.
🔍 Szczegóły cashback'u

CashGOback opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług CashGOback? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tej usługi cashback.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Cashgoback logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze