Dify by Opera 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta cashback

Ocena cashback’u

Informacje o: Dify Cashback by Opera

Dify logo

Właściciel:
Opera Norway AS

Siedziba:
P.O. Box 4214, Nydalen 0401, Oslo

Kraj pochodzenia:
Norwegia

Data założenia:
2020 r.

Centrum pomocy: www.cashback.getdify.com/pl/faq

E-mail:
support@difyteam.com

Dify to serwis pozwalający na otrzymywanie części zwrotu za zakupy w Internecie. Cashback powstał w 2020 roku przez zespół Opery, który od ponad 20 lat tworzy przeglądarki, dostarczając tym samym wiedzę i rozrywkę dla milionów osób na całym świecie.

Z produktów Opery korzyta ponad 350 mln osób, a norweska firma posiada oddziały i biura w Polsce, Estonii, Hiszpanii, Szwecji i Chinach.

Oferta Dify

Dify jest serwisem cashback, dzięki któremu, za każdym razem otrzymujemy część zwrotu za zakupy w Internecie. Wystarczy, że dokonamy zakupu w sklepie Internetowym, który jest partnerem Opery, a pewien procent wróci do Ciebie. 

Jak korzystać z Dify Cashback?

  1. Odwiedź Dify i załóż darmowe konto. Jeśli korzystasz już z usług Opery, możesz zalogować się i uzyskać dostęp do Dify.
  2. Przejdź z Dify do ulubionego sklepu, który jest partnerem Opery i dokonaj zakupu.
  3. Część wydanej kwoty, wróci na twoje konto cashback. Jak uzbierasz min. 20 zł, kwotę tą przelejesz na swoje konto bankowe. 


W Dify dostępne jest ponad 480 sklepów u których otrzymamy cashback za zakupy. Średni zwrot wynosi około 5% wartości koszyka, lecz zdarzają się „Hot deal’e” z powiększonym cashbackiem, a niektóre firmy oferują nawet 49% zwrotu (np. usługi Adobe).

Dodatkowym udogodnieniem jest wtyczka do przeglądarki, która automatycznie poinformuje Cię o możliwości zwrotu w danym sklepie internetowym.

Dify informacje kontaktowe

Dify – serwis cashback

Ocena cashback’u

Założony przez Operę w 2020 roku serwis typu cashback. Dokonujesz zakupów w sklepach partnerów Opery, a procent wydanych pieniędzy wraca do Ciebie. Szybka wypłata cashback na konto bankowe za pomocą PayPal’a lub transferu bankowego.

Średni cashback

4,21% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

654

Aplikacja mobilna

Nie

Wtyczka do przeglądarki

Tak

⭐  ⭐

  • Stworzony przez Opere serwis typu Cashback.
  • Otrzymaj nawet do 40% zwrotu na zakupione usługi.
🔍 Szczegóły cashback'u

Dify by Opera opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Dify cashback? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tej usługi cashback. I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Dify by Opera logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze