Klarna 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta

Ocena fintechu

Informacje o: Klarna Bank AB

klarna-logo

Prezes zarządu:
Sebastian Siemiątkowski

Siedziba:
Sveavägen 46, 111 34 Stockholm

Kraj pochodzenia:
Szwecja

Data założenia:
2005 r.

Numer referencyjny:
556737-0431

Pomoc:
Dział pomocy / czat

Telefon:
22 104 87 00

Klarna jest założoną w 2005 firmą fintechową pochodzącą ze Szwecji, która świadczy usługi finansowe online, takie jak odroczone płatności za zakupy w sklepach internetowych oraz stacjonarnych.  Założycielem Klarny jest Sebastian Siemiątkowski wraz z Niklas’em Adalberth’em oraz Victor’em Jacobsson’em. W dużym uproszczeniu Klarna pozwala na możliwość zapłaty nawet 30 dni po wysyłce zamówienia – przetestuj towar lub przymierz, a jak spełni twoje oczekiwania to dopiero zapłać!

Szwedzki fintech zatrudnia w chwili obecnej ponad 4 000 pracowników, a z jej usług skorzystało już ponad 90 mln klientów. Klarna jest obecna w 17 krajach, z czego w samej Szwecji w 2011 roku 40% transakcji e-commerce odbyło się przy jej udziale.

Oferta Klarna

Klarna jest usługą oferującą odroczenie płatności za zakupy. Dzięki czemu możesz najpierw przetestować zakupioną rzecz i dopiero jak spełni twoje oczekiwania to za nią zapłacić. Fintech skupia się aby płatności dokonywane za ich pomocą były bezpieczne oraz maksymalnie uproszczone.

Jak korzystać z Klarny? Wystarczą 3 proste kroki:

 1. Przy podsumowaniu płatności za zakupy – wybierz opcję Klarna by zapłacić nawet 30 dni później.
 2. Po wysyłce towaru – zaczyna się twój 30 dniowy okres na uregulowanie płatności. W tym czasie możesz przetestować zakupioną rzecz, nie martwiąc się o płatność z góry.  
 3. Płatność za zakupy – możesz łatwo uregulować należności lub ustalić termin płatności (online lub w aplikacji). Zapłać wygodnie kartą lub BLIKiem. 


Istotnym faktem jest to, że aby skorzystać z usługi trzeba posiadać zdolność kredytową. Klarna pozostaje całkowicie darmowa pod warunkiem, że nie przekroczymy terminu za zapłatę kupionych przedmiotów. W innym przypadku nasza należność zostanie przekazania do firmy windykacyjnej (co może się wiązać z dodatkowymi kosztami). 

Jeśli chcesz zwrócić towar, możesz ten fakt łatwo zgłosić w aplikacji. Dzięki czemu zapłacisz tylko za przedmioty, które otrzymałeś. Aplikacja oferuje dodatkowo:

 • zarządzanie płatnościami,
 • rozłożenie zakupów na raty (maksymalnie 3),
 • tworzenie listy życzeń,
 • otrzymywanie powiadomień o obniżce ceny,
 • łatwy kontakt z działem obsługi.


Klarna współpracuje ze sprzedawcami na całym świecie, dzięki czemu ułatwia płacenie za zakupy u ulubionych sprzedawców. Z Klarny możesz skorzystać w takich sklepach jak: H&M, Shein, Nike czy ASOS. Pełną listę sklepów znajdziesz pod adresem: www.klarna.com/uk/klarna-shops.

Klarna informacje kontaktowe

Klarna – odroczone płatności

Ocena fintechu

Zrób zakupy w sklepie, a następnie sfinalizuj zakup z wykorzystaniem Klarna jako opcji płatności. Kup teraz, a zapłać nawet 30 dni później!

⭐  ⭐

 • Wypróbuj zamówione rzeczy bez płatności z góry za zakupy
 • Wraz z wysyłką zaczyna się twój 30 dniowy czas na zapłatę
 • Rozłóż zakupy na 3 wygodne raty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Klarna opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Klarna? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tej usługi.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Klarna logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Jacek

Klarna jest do dupy