Lendi 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta pośrednika

Ocena pośrednika

Informacje o: Lendi Sp. z o.o.

Lendi logo

Prezes zarządu:
Piotr Stempiński

Siedziba:
Al. Wojska Polskiego 47/6, 70-473 Szczecin

Data założenia:
2016 r.

NIP:
852-262-51-63

Strona internetowa:
www.lendi.pl

Infolinia:
(58) 558 80 40

Kontakt e-mail:
dws@lendi.pl

Lendi jest połączeniem nowoczesnej technologii oraz doświadczenia ponad 3500 ekspertów kredytowych. Jest to rozwiązanie, dzięki któremu precyzyjnie porównasz dostępne oferty kredytowe, zbadasz swoją zdolność kredytową oraz wybierzesz najtańszą formę finansowania w jak najkrótszym czasie. 

Początki Lendi sięgają 2010 roku, kiedy to założyciele FinPack’a postanowili usprawnić i uprościć przy pomocy technologii trudny proces pośrednictwa kredytowego. Udoskonalany przez nich system w ciągu 5 lat stał się nowym standardem na rynku, a z ich rozwiązań korzystają takie podmioty jak Notus, Expander czy mFinanse. W 2018 roku z rozwiązań Lendi skorzystało 70% wszystkich ekspertów finansowych w Polsce.

Lendi – świadczone usługi

Lendi jest rewolucyjnym rozwiązaniem na rynku kredytów gotówkowych oraz hipotecznych. Opracowany algorytm serwisu pozwala precyzyjnie porównać oferty kredytowe, obliczyć swoją zdolność kredytową oraz co najważniejsze → gwarantuje wybór najtańszej opcji finansowania w jak najkrótszym czasie.

Dzięki „ekspertowi kredytowemu online” porównasz wszystkie oferty bez wstawania z fotela. Lendi udostępnia narzędzie, dzięki któremu w kilka minut sprawdzisz swoją zdolność kredytową i masz możliwość otrzymania pieniędzy bez wychodzenia z domu. Powyższe rozwiązanie pozwala na samodzielnie przejść przez cały proces kredytowy, otrzymując jednocześnie wsparcie eksperta w kluczowych jego momentach. Jest to ogromna oszczędność czasu – zarówno dla klienta jak i eksperta kredytowego.

Dodatkowo w razie pytań i wątpliwości, w dowolnej chwili można skorzystać z bezpłatnej porady jednego z 300 ekspertów kredytowych w formie wideokonferencji, bądź spotkania w jednej z 35 placówek rozlokowanych w Polsce.

Lendi oferuje zdalny proces wnioskowania o kredyt przy pomocy narzędzia „ekspert kredytowy online”

Lendi informacje kontaktowe

  • Adres centrali: Al. Wojska Polskiego 47/6, 70-473 Szczecin
  • Infolinia: (58) 558 80 40
  • Kontakt e-mail: dws@lendi.pl
  • Adres strony internetowej: www.lendi.pl

Lendi – pośrednik finansowy

Ocena pośrednika

Lendi jest połączeniem najnowocześniejszej technologii wraz z doświadczeniem ponad 3500 ekspertów kredytowych. Precyzyjnie porównasz dostępne oferty kredytowe, zbadasz swoją zdolność kredytową oraz zagwarantujesz sobie najtańszą opcje finansowania.

Lendi oferuje zdalny proces wnioskowania o kredyt przy pomocy narzędzia „ekspert kredytowy online”

  • 11 współpracujących banków w zakresie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz konsolidacyjnego
  • Brak pobieranej prowizji od klientów
🔍 Lista dostępnych banków

Lendi opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Lendi? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tego pośrednika finansowego. I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Lendi logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze