Net-pocket 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta cashback

Ocena serwisu

Informacje o: Net-Pocket

Net-pocket logo

Prezes zarządu:
Karol Strzelec

Siedziba:
ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa

Kraj pochodzenia:
Polska

Data założenia:
2020 r.

NIP:
113 302 28 63

Centrum pomocy:
Formularz zgłoszeniowy w panelu

E-mail:
biuro@net-pocket.com

Net-Pocket jest połączeniem serwisu typu cashback oraz portalu umożliwiającego docenianie twórców internetowych treści. Właścicielem jest polska spółka PatronAD z siedzibą w Warszawie, a początki istnienia serwisu sięgają listopada 2020 roku. System na którym opiera się serwis powstał przy współpracy twórców i programistów odpowiedzialnych m.in za wdrażanie systemów elektronicznych w bankach oraz programach lojalnościowych.

Net-Pocket to prężenie rozwijający się serwis cashback, który oferuje bardzo konkurencyjne stawki zwrotów za zakupy (średni cashback wynosi ponad 8%). Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, w tym programie nagradzania twórców, serwis zyskuje rosnące uznanie oraz popularność wśród użytkowników.

Oferta Net-Pocket

Net-Pocket jest jedynym serwisem internetowym, który oferuje połączanie usług cashback wraz z docenianiem twórców internetowych treści. Dzięki Net-Pocket możesz skorzystać z bardzo wysokiego zwrotu za zakupy w Internecie w ponad 500 dostępnych sklepach (średni cashback za zakupy wynosi ponad 8% wartości koszyka). W niektórych przypadkach zwrot ten może wynieść 20% lub nawet 50%.

Jak kupować taniej z Net-Pocket? To proste! Rób zakupy tak jak zwykle. Pamiętaj tylko aby przejść do sklepu za pomocą Net-Pocket.

  1. Wejdź i zarejestruj się na www.net-pocket.com. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest w 100% darmowe. Sam proces rejestracji jest bardzo prosty i nie zajmie Ci więcej niż minutę.
  2. Przejdź do sklepu. Znajdź na Net-Pocket swój ulubiony sklep i przejdź do niego. Dzięki takiemu zabiegowi sklep internetowy rozpozna, że jesteś z polecenia serwisu Net-Pocket.
  3. Kupuj tak jak zawsze. Nie musisz zmieniać swoich nawyków zakupowych. Kupuj co lubisz i płać dowolnym sposobem. Za twoje zakupy zostanie naliczony cashaback, który następnie wypłacisz na swoje konto bankowe.


Serwis oferuje czytelną stronę www z nowoczesną szatą graficzną, wygodną wtyczkę do przeglądarki oraz aplikację mobilną. Te rozwiązania sprawiają, że oszczędzanie staje się jeszcze łatwiejsze, a dzięki wtyczce i aplikacji nie ominie Cię szansa na tańsze zakupy.

Net-Pocket oprócz wysokiego cashbacku, oferuję opcję wsparcia dla twórców internetowych treści. Masz swój ulubiony kanał na Youtubie, śledzisz Influencera lub artystę w Internecie? Możesz wesprzeć jego poczynania w sieci. Wypracowany cashback za zakupy możesz przekazać na dalszy rozwój twojego ulubionego artysty.

Ps. Też bierzemy udział w programie twórców Net-Pocket. Jeśli uważasz, że robimy dobrą robotę, będziemy wdzięczni za okazane wsparcie. Znajdziesz nas na net-pocket.com/tworcy w kategorii Finanse osobiste

Dzięki i piona! ✋

Net-Pocket informacje kontaktowe

  • Adres siedziby: ul. Londyńska 25, 03-921 Warszawa
  • Centrum pomocy: formularz zgłoszeniowy „HELPDESK” w panelu klienta
  • Poczta e-mail: biuro@net-pocket.com
  • Adres strony internetowej: www.net-pocket.com

Net-Pocket – serwis cashback

Ocena cashback’u

Net-Pocket to świeżo powstały w Polsce serwis typu cashback, oferujący jedne z najwyższych stawek zwrotów za zakupy online. Wypracowane oszczędności przelej na swoje konto bankowe lub wesprzyj organizację charytatywną bądź twórcę internetowego.

Średni cashback

8,52% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

511

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
  • Największe zwroty oraz oszczędności za zakupach w Internecie.
  • Rób zakupy z cashbackiem oraz wspieraj twórców internetowych lub organizacje charytatywne.
🔍 Szczegóły cashback'u

Net-Pocket opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Net-Pocket? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tej usługi cashback. I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Net-pocket logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Maria

Zaniżana wartość rzeczywista transakcji. Zaokrąglanie % cashbacku w czasie promocji w newsletter.