Notus Finanse 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta pośrednika

Ocena pośrednika

Informacje o: Notus Finanse S.A.

Notus Finanse

Prezes zarządu:
Robert Pepłoński

Siedziba:
ul. Puławska 2,
02-566 Warszawa

Data założenia:
2004 r.

Kapitał zakładowy:
500 000 PLN

NIP:
525-22-86-547

Infolinia:
603 804 805

Kontakt e-mail:
kontakt@notus.pl

Strona internetowa:
www.notus.pl

Notus Finanse jest jedną z trzech największych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Na rynku działa od 2004 roku, a od 2009 jak spółka akcyjna. Notus Finanse od początków istnienia specjalizuje się w dziedzinie kredytów hipotecznych. Od 2016 roku działalność firmy została wzbogacona o usługi ubezpieczeń wraz z przejęciem przez Nationale-Nederlanden. 

Na dzień 12.05.2021 Notus Finanse posiada 84 placówki w blisko 70 miastach w Polsce. Zainteresowani klienci mogą skorzystać z pomocy 1000 ekspertów finansowych.

Oferta Notus Finanse – świadczone usługi

Usługi firmy Notus Finanse prowadzone są całkowicie bezpłatnie, a od klientów nie pobierana jest prowizja ani wynagrodzenie. Firma niezależnie wspiera w wyborze kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz produktów ubezpieczeniowych. Notus Finanse może pochwalić się liczbą 400 000 zadowolonych klientów.

Siłą firmy jest wysoka jakość obsługi, duża skuteczność oraz profesjonalizm. Eksperci firmy Notus indywidualnie podchodzą do potrzeb klientów i dopasowują produkty odpowiednio do ich sytuacji finansowej.

Firma Notus bierze czynny udział w tworzeniu rozwiązań i standardów mających na celu dalszy rozwój pośrednictwa finansowego w Polsce. Długoletnie doświadczenie Notus Finanse zostało niejednokrotnie wykorzystane do podniesienia jakości świadczonych usług w całej branży.

Notus Finanse informacje kontaktowe

  • Adres centrali: ul. Puławska 2, 02-566 Warszawa
  • Infolinia: 603 804 805
  • Kontakt e-mail: kontakt@notus.pl
  • Adres strony internetowej: www.notus.pl

Notus Finanse – pośrednik finansowy

Ocena pośrednika

Jedna z największych i najwyżej ocenianych firm pośrednictwa finansowego w Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm oraz bogata oferta produktów hipotecznych. Na rynku od 2004 r, a zespół ekspertów liczy ponad 800 osób.

  • 18 współpracujących banków w zakresie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz konsolidacyjnego
  • Brak pobieranej prowizji od klientów 
🔍 Lista dostępnych banków

Notus opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Notus? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tego pośrednika finansowego. I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Notus Finanse logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze