TF Bank oddział w Polsce 🔎 opinie użytkowników, informacje, sesje oraz oferta banku

Ocena banku

Informacje o: TF Bank AB

Tf bank logo

Prezes zarządu:
Mattias Carlsson

Siedziba w Polsce:
Al. Grunwaldzka 103A, 80-244 Gdańsk

Kraj pochodzenia:
Szwecja

Data założenia:
1987 r.

NIP:
204-00-04-608

Infolinia:
58 881 31 01

Poczta e-mail:
info@tfbank.pl

TF Bank to szwedzki bank, który rozpoczął swoją działalność w 1987 r w Borås. Instytucja działa obecnie na terenie Szwecji, Finlandii, Norwegii, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec i Polski. W naszym kraju działalność prowadzi od 2014 poprzez oddział i skupia się głównie na ofercie kredytów konsumenckich. 

Oferta TF Bank

TF Bank od pierwszych lat działalności skupia się na ofercie kredytów konsumenckich. W Polsce instytucja działa przy w współpracy z pośrednikami kredytowymi (np. Bancovo), którzy przekazują do niej wnioski kredytowe. 

TF Bank AB podlega szwedzkiemu nadzorowi finansowemu i posiada wszystkie uprawnienia do prowadzenia działalności transgranicznej. W Polsce działa na zasadzie oddziału i posiada zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenia działalności bankowej w naszym kraju.

Na chwilę obecną w swojej ofercie TF Bank posiada tylko jeden produkt – kredyt gotówkowy. W dodatku produkt ten jest o tyle specyficzny, że możemy go uzyskać jedynie przy współpracy z pośrednikiem. TF Bank nie udostępnia bezpośredniego sposobu na uzyskanie finansowania poprzez swoją stronę. 

TF Bank AB informacje kontaktowe

  • Adres centrali: Al. Grunwaldzka 103A, 80-244 Gdańsk
  • Infolinia: 58 881 31 01
  • Poczta e-mail: info@tfbank.pl
  • Adres strony internetowej: www.tfbank.pl

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

TF Bank opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług TF Banku? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tego banku. I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Tf Bank logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze