transferGo 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta

Ocena fintechu

Informacje o: transferGo Ltd

transferGo-logo

Założyciele:
Justin Lasevičius, Daumantas Dvilinskas, Arnas Lukoševičius, Edvinas Šeršniovas

Siedziba:
241 Southwark Bridge Rd, SE1 6FP, Londyn

Kraj pochodzenia:
Wielka Brytania

Data założenia:
2012 r.

Numer referencyjny:
12667079

Pomoc:
www.support.transfergo.com

Telefon (polski):
+48 22 263 92 98

TransferGo jest międzynarodową firmą świadczącą tanie i szybkie przekazy pieniężne. Fintech rozpoczął swoją działalność w 2012 roku w Wielkiej Brytanii przy zasłudze czwórki młodych biznesmenów (Justin Lasevičius, Daumantas Dvilinskas, Arnas Lukoševičius, Edvinas Šeršniovas). Swego czasu prowadzili oni działalność importową. która wiązała się z licznymi przelewami międzynarodowymi. W tamtym czasie wysyłanie przelewów między krajowych wiązało się z wieloma trudnościami: powolna realizacja, wysokie opłaty oraz utrudnione wsparcie ze strony banków. Postanowili w ten sposób stworzyć unikalny model biznesowy ze wzorowym wsparciem klienta – transferGo.

Firma może się pochwalić szybkimi i łatwymi transferami gotówki w 22 walutach z 47 krajów. TransferGo posiada swoje biura w czołowych miastach w Europie (w tym w Warszawie), współpracuje z ponad 30 firmami na całym świecie i obsługuje blisko 3,5 mln klientów personalnych oraz biznesowych.

Oferta transferGo

TransferGo świadczy wysokiej jakości usługi cyfrowych przelewów międzynarodowych. Przesyłaj pieniądze gdziekolwiek jesteś: szybciej, taniej i na przejrzystych zasadach. Model biznesowy firmy pozwala na wykonywanie przelewów międzynarodowych w taki sposób, że pieniądze nie muszą opuszczać kraju nadawcy. Dzieje się tak, ponieważ kwota jest wpłacana na konto odbiorcy bezpośrednio z lokalnego rachunku transferGo w jego kraju. 

Jak wykonać przelew z transferGo?

  1. zleć przelew – przekaż swoje dane i odbiorcy oraz wpisz kwotę przekazu,
  2. wykonaj przelew – standardowy czas dostawy to następny dzień roboczy,
  3. przekaz pieniędzy – po otrzymaniu środków transferGo przekaże je dla obiorcy.


Koszt wykonania przelewu przy pomocy transferGo zależny jest od konkurencyjnego kursu wymiany waluty oraz od tego jak szybko pieniądze mają być dostarczone do odbiorcy. Wszystkie opłaty są wliczone w cenę wykonania przelewu i są widoczne podczas składania zamówienia. 

Wykonywanie przelewów przy pomocy transferGo jest całkowicie bezpieczne, ponieważ firma jest licencjonowaną instytucją płatniczą. Dodatkowo podlega licznym regulacją prawnym wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz jest nadzorowana przez przez HMRC (HM Revenue & Customs). 

TransferGo informacje kontaktowe

  • Adres siedziby w Wielkiej Brytanii: 241 Southwark Bridge Rd, SE1 6FP, Londyn
  • Pomoc: www.support.transfergo.com lub formularz kontaktowy
  • Telefon kontaktowy (j.polski): +48 22 263 92 98
  • Adres strony internetowej: www.transfergo.com

transferGo – przekazy pieniężne

Ocena fintechu

Przelewaj pieniądze do ponad 160 krajów rodzinie oraz przyjaciołom taniej i szybciej – w domu i za granicą. Niskie stawki i opłaty za wymianę walut przy międzynarodowych przelewach.

  • Wysyłaj pieniądze do ponad 160 krajów w kilka minut. Nawet w weekend.
  • Korzystne stawki wymiany walut przy przelewach międzynarodowych

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

transferGo opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług transferGo? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tej usługi.

I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

transferGo logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze