Open Finance 🔎 opinie użytkowników, informacje oraz oferta pośrednika

Ocena pośrednika

Informacje o: Open Finance S.A.

Open finance

Prezes zarządu:
Joanna Tomicka – Zawora

Siedziba:
Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa

Data założenia:
2004 r.

Kapitał zakładowy:
743 566,62 PLN

NIP:
521-32-80-836

Infolinia:
801 600 200

Kontakt e-mail:
kontakt@open.pl

Strona internetowa:
www.open.pl

Open Finance jest największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce. Początki jej istnienia sięgają 2004 roku. Dynamiczny rozwój firmy oraz zaufanie klientów sprawiły, że od 2011 roku Open Finance jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma oferuje bezpłatne wsparcie blisko 2000 ekspertów w doborze dopasowanego rozwiązania do potrzeb i możliwości klienta. 

Na dzień 12.05.2021 Open Finance posiada oddziały w blisko 90 miastach w Polsce i udostępnia ponad 1400 placówek partnerskich w mniejszych miejscowościach i miastach.

Dnia 4 maja 2022 pośrednik Open Finanse ogłosił upadłość.

Oferta Open Finance – świadczone usługi

Open Finance jest liderem w Polsce w poszukiwaniu odpowiednich rozwiązań finansowych dla klientów w zakresie: kredytów hipotecznych, gotówkowych, inwestycji, ubezpieczeń oraz w finansowania dla firm. Firma oferuje pomoc w wyborze wielu rozwiązań finansowych w jednym miejscu – współpracuje z blisko 40 instytucjami finansowymi, z czego 15 z nich to instytucje bankowe. W 2019 roku, Open Finance pośredniczyli w wyborze 15 000 kredytów gotówkowych oraz 32 000 kredytów hipotecznych. Do tej pory firmie zaufało blisko 2 mln klientów.

Open Finance dba o jak najwyższą jakość obsługi klienta. Świadczy o tym ogromna ilość rekomendacji oraz zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają znajomym oferowane usługi. Firma działa według dobrych zasad etyki zawodowej oraz najwyższych standardów profesjonalizmu w świadczeniu usług finansowych.

Open Finance informacje kontaktowe

  • Adres centrali: Aleje Jerozolimskie 92, 00-807 Warszawa
  • Infolinia: 801 600 200
  • Kontakt e-mail: kontakt@open.pl
  • Adres strony internetowej: www.open.pl

Open Finance – pośrednik finansowy

Ocena pośrednika

Największa firma pośrednictwa finansowego w Polsce. Na rynku od 2004 r. Ponad 2 mln zadowolonych klientów i dostęp do oddziałów w blisko 90 miastach w Polsce. Pomoc w dobraniu rozwiązania dopasowanego do potrzeb i możliwości klienta.

  • 12 współpracujących banków w zakresie kredytu hipotecznego, gotówkowego oraz konsolidacyjnego
  • Brak pobieranej prowizji od klientów 
🔍 Lista dostępnych banków

Open Finance opinie użytkowników

Korzystałeś już kiedyś z usług Open Finance? Jeśli tak, dodaj swoją opinię. Każda opinia pozytywna oraz negatywna pozwoli innym użytkownikom dowiedzieć się więcej na temat tego pośrednika finansowego. I ty sprawiaj by Internet stawał się lepszym miejscem!

Open Finance logo

Oceń i dodaj swoją opinie

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze