Picodi 🔎

Ocena serwisu

Informacje o: Picodi.com S.A.

picodi logo

Założyciel:
Dobosz Szymon Piotr

Siedziba:
ul. Przemysłowa 12, 30-701 Kraków

Kraj pochodzenia:
Polska

Data założenia:
2010 r.

NIP:
676 246 45 86

Centrum pomocy:
www.picodi.com/pl/kontakt

E-mail:
contact.poland@picodi.com

Picodi jest to międzynarodowy serwis oferujący najkorzystniejsze zniżki na zakupy, aktualne promocje oraz cashback w sklepach internetowych. Platforma powstała w 2010 w Krakowie pod nazwą kodyrabatowe.pl. Do 2016 serwis działał pod różnymi markami w 25 krajach, by następnie połączyć się pod nazwą Picodi.

Obecnie z Picodi współpracuje 12 340 sklepów w 44 krajach, a platforma udostępnia ponad 80 000 aktywnych kodów rabatowych. Użytkownik serwisu oszczędza średnio na zakupach 38% ich wartości.

Oferta Picodi

Picodi jest serwisem oferującym możliwość tańszych zakupów w sklepach internetowych. Znajdziemy w nim aktualne kody rabatowe oraz zniżki do ulubionych sklepów. Użytkownik Picodi zaoszczędza średnio 38% na zakupach, a wszystko to dzięki dostępnych na platformie kodach rabatowych. Co ciekawsze aby korzystać z kodów nie jest wymagana rejestracja w serwisie.

Jak więc kupować taniej z Picodi?

  1. Odwiedź Picodi.com. Warto to robić przed każdymi zakupami. Jest spora szansa, że to właśnie w twoim ulubionym sklepie znajdziesz zniżkę.
  2. Klikasz na dostępne promocje i kody rabatowe do twojego sklepu. Otworzy się nowa karta w przeglądarce. To właśnie tam poznasz szczegóły promocji.
  3. Robisz zakupy ze zniżką. Używając kod rabatowy ostateczna cena za zakupy powinna się obniżyć. Udogodnieniem jest dedykowana wtyczka do przeglądarki, która automatycznie zastosuje najkorzystniejszy kod w koszyku 🙂


Dodatkową opcją w Picodi jest cashback za zakupy, który znajdziesz w wielu sklepach dostępnych na platformie. Nie tylko kupisz taniej dzięki zniżkom, ale również dostaniesz zwrot gotówki na dokonane zakupy nawet do 20% ich wartości. Po uzbieraniu kwoty min. 20 zł, otrzymany cashback możemy przelać na swoje konto bankowe. W przypadku tej usługi wymagane jest zarejestrowanie się na platformie Picodi.

Miesięcznie witrynę Picodi odwiedza ponad 4 miliony użytkowników, którzy codziennie już teraz oszczędzają na swoich zakupach.

Picodi informacje kontaktowe

Picodi – najlepsze rabaty, zniżki oraz cashback

Ocena cashback’u

Picodi to międzynarodowy serwis, oferujący najkorzystniejsze zniżki na zakupy, aktualne promocje oraz cashback w sklepach internetowych. Miesięcznie z Picodi kupuje taniej ponad 4 miliony użytkowników w 44 krajach.

Średni cashback

8,62% 🔍
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

515

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
  • Ponad 80 tysięcy kodów rabatowych oraz zniżek do 12 000 sklepów (w 44 krajach).
  • Średnio użytkownik Picodi oszczędza 38% na zakupach.
🔍 Szczegóły cashback'u

PROMOCJE & RANKINGI

Masz dość opłat i niekorzystnych ofert? Świetnie trafiłeś!
Prześwietlamy za Ciebie najnowsze oferty banków. Czas na zyski, nie na straty!