Bankuj aktywnie i odbierz 480 zł od Santandera – promocja sierpień 2022

Bankuj aktywnie i zyskaj bonus o łącznej wartości 480 zł z kontem osobistym od Santandera → 300 zł przelewem na konto 💸, 100 zł do Biedronki 🐞 oraz 80 zł w bonach na zakupy u partnerów promocji 🛒. Sprawdzamy propozycję Konta Jakie Chcę na sierpień 2022. Szczegóły poniżej ⤵

Promocja bankuj aktywnie i odbierz 480 zł od Santandera w sierpniu 2022
Promocja bankuj aktywnie i odbierz 480 zł od Santandera w sierpniu 2022

1. Bankuj aktywnie z Kontem Jakie Chcę. Sierpniowa promocja z premią 300 zł w gotówce oraz 180 zł na zakupy 🛒

Załóż konto Konto Jakie Chcę lub jak masz mniej niż 26 lat, Konto Jakie Chcę dla Młodych od Santander Bank Polska, aktywnie z niego korzystaj i zyskaj atrakcyjne nagrody. W sierpniu 2022 możemy zyskać premie o łącznej wartości 480 zł (i to z kontem osobistym, które w łatwy sposób może być całkowicie pozbawione opłat 😉). 

W promocji możemy otrzymać trzy premie → 300 zł w gotówce, 100 zł do Biedronki oraz 80 zł na zakupy u partnerów (takich jak Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD, Decathlon lub zamiennie 4 bilety do Cinema City i Helios), dzięki programowi poleceń banku.

Wszystkie bonusy otrzymamy po spełnieniu bardzo prostych warunków aktywności, które ograniczają się do codziennego użytkowania konta (szczegóły w pkt. 3 artykułu poniżej ⬇).

Aby skorzystać z okazji, do 31.08.2022 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę (lub jeśli masz mniej niż 26 lat o Konto Jakie Chcę dla Młodych) wraz z kartą debetową na stronie www.santander.pl/konto-osobiste-kjc-2022-2/ oraz najpóźniej do 10 września 2022 na podstawie złożonego wniosku otwórz konto w promocji.

Tak jak pisaliśmy powyżej, podczas zakładania konta możesz otrzymać dodatkowe 80 zł na zakupy u partnerów banku (lub zamiennie 4 bilety do kina). Wystarczy, że w ciągu 30 dni od otwarcia konta wprowadzisz nasz kod polecającego → Z5S8NU oraz wykonasz zakupy kartą na łączną kwotę min. 300 zł (szczegóły programu poleceń znajdziesz w pkt 3-c artykułu).

Miejsce na kod polecający konto w Santander Bank Polska
W tym miejscu wprowadź kod "Z5S8NU" aby zyskać dodatkowe 80 zł na zakupy

Dodatkowo wraz z kontem otrzymamy korzyści takie jak 5,5% na lokacie mobilnej oraz do 300 zł rocznych zwrotów za rachunki.

Warto się pośpieszyć. Promocja trwa tylko od 1.08.2022 do 31.08.2022 r.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba mająca minimum 18 lat, posiadająca polskie obywatelstwo, zamieszkująca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz:

 • od 1 sierpnia 2021 do dnia otwarcia Konta w tej promocji nie miała otwartego konta osobistego w Santander Bank Polska oraz nie była jego właścicielem lub współwłaścicielem,
 • od 1 kwietnia 2019 nie brała udziału w akcjach promocyjnych organizowanych przez bank w ramach których otworzyła konto w Santander Bank Polska.

3. 480 zł premii z kontem osobistym od Santandera 🔥. Zasady otrzymania bonusów ⤵

3a. Zasady promocji „300 zł za aktywne bankowanie” 

Nagrody jakie możemy otrzymać podzielone są na 2 tury promocji → 50 zł oraz 250 zł w gotówce. Bonusy otrzymamy, jeśli spełnimy proste warunki aktywności, a co ciekawsze pierwszy z nich zgarniemy za samo otwarcie konta:

Pierwsza tura promocji nagroda 50 zł premii (sierpień 2022):

 • w terminie od 01.08.2022 do 31.08.2022 złóż wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych online na stronie banku, za pomocą aplikacji lub na infolinii.
 • do dnia 10.09.2022 zawrzyj umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online,
 • w trakcie składania wniosku wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji, podaj aktualne dane kontaktowe oraz utrzymaj je do końca trwania promocji:
  • zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
  • zgodę na korespondencję w formie elektronicznej (EKK).


Ważne! Wniosku o konto w promocji nie złożysz na stronie www.santander.pl, w usłudze Santander Internet (po zalogowaniu), a umowy o konto nie zawrzesz w placówce banku oraz u doradcy mobilnego.

Druga tura promocji nagroda 250 zł premii (wrzesień – listopad 2022):

Aby ją zyskać należy spełnić warunki w pierwszej turze promocji oraz w każdym z trzech miesięcy tzn. we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2022:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (kwotę tą możesz przelać ze swojego konta w innym banku),
 •  

Kiedy otrzymam nagrody?

Łącznie w promocji możemy zyskać 300 zł w gotówce, wypłacane w dwóch etapach.

 • nagrodę w wysokości 50 zł z pierwszej tury promocji otrzymasz do 30 września 2022,
 • nagrodę w wysokości 250 zł z drugiej tury promocji otrzymasz do 31 grudnia 2022,


Nagrody zostaną wypłacone na konto otwarte w promocji. Warunkiem uzyskania nagrody jest posiadanie w dniu wypłaty aktywnego konta oraz utrzymanie wszystkich wymaganych zgód marketingowych.

3b. Zasady promocji „100 zł na zakupy – edycja II”

Promocja dodatkowa  nagroda 100 zł do Biedronki 🐞:

Aby odebrać nagrodę dodatkową w terminie od 8 do 31 sierpnia załóż Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz usługami Santander online, zarejestruj swój udział w promocji oraz:

 • najpóźniej do dnia 30 września 2022 utwórz dowolny cel oszczędnościowy w usłudze „Moje cele” oraz wybierz metodę oszczędzania „końcówki transakcji”,
 • najpóźniej do dnia 31 stycznia 2023 utrzymaj otwarty cel i oszczędź za jego pomocą min. 50 zł.


Nagrodę w postaci 100 zł do Biedronki otrzymasz najpóźniej do dnia 28 lutego 2023.

Elektroniczną kartę podarunkową do Biedronki otrzymasz SMSem lub znajdziesz ją w poczcie elektronicznej Santander Internet / mobilne. Limit wydanych kart w promocji wynosi 2000 sztuk, a o ich uzyskaniu będzie decydować kolejność złożonych wniosków.

3c. Odbierz dodatkowe 80 zł na zakupy u partnerów w programie poleceń

Dodatkowo możemy zyskać 80 zł na zakupy (lub 4 bilety do kina) za polecanie znajomemu „Konta Jakie Chcę”. Co ciekawsze 80 zł otrzymasz zarówno ty, jak i osoba polecana.

Chcę polecić Konto Jakie Chce. Co musze zrobić?

1. Przystąp do programu poleceń. W bankowości elektronicznej lub mobilnej przystąp do programu poleceń i zaakceptuj regulamin. Wygenerowany kod polecającego otrzymasz na adres e-mail. Pamiętaj, że aby skorzystać z programu poleceń musisz mieć aktywne konto osobiste w złotówkach oraz zaznaczone wymagane zgody.
2. Spełnij miesięczną aktywność. Wykonaj co najmniej jedną płatność kartą debetową, wydaną do Twojego konta w złotówkach.
3. Przekaż kod znajomemu. Znajomy otwiera „Konto Jakie Chcę” wraz z kartą. Na wpisanie kodu polecenia, znajomy ma 30 dni od daty otwarcia konta.

Miejsce na kod polecający konto w Santander Bank Polska
W tym miejscu wprowadź kod "Z5S8NU" aby zyskać dodatkowe 80 zł na zakupy

Dodatkowo aby premia została uznana, osoba polecona musi spełnić warunki:

 • być nowym klientem, czyli nie posiadać konta osobistego w Santander Bank Polska w ciągu 12 miesięcy od daty otwarcia konta,
 • wyrazić wszystkie niezbędne zgody na rzecz banku:
  • zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
  • zgodę na dostarczanie regulacji, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • zgodę na korespondencję w formie elektronicznej (EKK),
 • zrobić zakupy kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł, do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Płatności BLIK nie są uwzględniane.


4. Po spełnieniu warunków promocji obydwoje otrzymujecie nagrodę.

Ty oraz osoba polecona → 80 zł w formie elektronicznych kart podarunkowych na zakupy u partnerów (Biedronka, Zalando, RTV EURO AGD, Decathlon) lub jako 4 bilety do kina Helios lub Cinema CIty.

Status spełnionych warunków znajdziesz w zakładce „Program Poleceń”. Karty podarunkowe zostaną udostępnione w Twojej bankowości elektronicznej w czasie 5 dni od spełnienia warunków w programie. Nagrodę należy odebrać w czasie 30 dni od momentu w którym została nam udostępniona, a na wykorzystanie jej mamy 60 dni. Po tym czasie nagroda przepada.

Łącznie można polecić konto nieograniczonej liczbie osób, z zastrzeżeniem, że w ciągu miesiąca możemy otrzymać premię maksymalnie za 5 poleconych kont.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta, będzie nam bardzo miło jak skorzystasz z naszego kodu polecenia → Z5S8NU

Promocja programu poleceń trwa od 1.07.2022 do 30.11.2022 r.

4. Pozostałe korzyści z Kontem Jakie Chcę

Do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie

 • za opłacanie rachunków z Konta Jakie Chcę otrzymasz zwrot pieniędzy,

5,5% na lokacie mobilnej

 • gwarantowane stałe oprocentowanie w skali roku,
 • lokata na 4 miesiące,
 • otworzysz szybko w aplikacji mobilnej.

5. Koszty prowadzenia konta osobistego oraz karty debetowej

Koszt prowadzenia rachunku wynosi 6 zł, a karty debetowej 8 zł. Jednak w łatwy sposób da się tych opłat uniknąć. Wystarczy:

 • zapewnić miesięczny wpływ na konto w wysokości min 500 zł,
 • wykonać w miesiącu 1 płatność kartą, bądź BLIKiem.


Spełniając powyższe warunki nie poniesiemy kosztów z tytułu prowadzenia rachunku oraz karty debetowej. Jeśli nie ukończyliśmy 26 roku życia wystarczy wykonać 1 płatność kartą, bądź BLIKiem w miesiącu by cieszyć się z darmowego konta.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

Konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/6zł 🔍
Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 300 zł.
Konto darmowe bez dodatkowych warunków dla osób do 26 roku życia

Karta

0zł/9zł 🔍
Aby uniknąć opłaty zapłać kartą lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 300 zł

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
0 zł za wypłaty i wpłaty w bankomatach sieci Santander
Brak opłaty dla osób do 26 roku życia

Płatności mobilne

Blik, HCE, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • Praktycznie w pełni darmowe konto (opłaty za kartę łatwo uniknąć)
 • Do 300 zł zwrotu w roku za rachunki
 • Odkładaj automatycznie pieniądze z funkcją „moje cele” w aplikacji
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze