Karta kredytowa BNP Paribas z cashbackiem 10% [400 zł premii] 🔄

Zyskaj cashback 400 zł z kartą kredytową BNP Paribas – miesięcznie otrzymasz 10% zwrotu za wykonane transakcje. Mało? Dodatkowo za korzystanie z karty w pierwszym roku nic nie zapłacisz – równiusieńkie 0 zł.

Sprawdzamy niezwykle prostą oraz korzystną promocję karty kredytowej od banku BNP Paribas. ⤵

Złóż wniosek o kartę kredytową w BNP Paribas i odbierz cashback 10% za wykonane płatności - nawet 400 zł. Promocja trwa do 31 maja 2024.
Złóż wniosek o kartę kredytową w BNP Paribas i odbierz cashback 10% za wykonane płatności - nawet 400 zł. Promocja trwa do 31 maja 2024.

Czas trwania promocji:
⏱ 01.03.2024 – 31.05.2024 r.

Nagroda:
💸 Cashback 400 zł (4 x 100 zł)

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Cashback 400 zł z kartą kredytową od BNP Paribas [skrót promocji]

Zyskaj łącznie 400 zł zwrotu za zakupy za wyrobienie karty kredytowej „Mastercard Standard” lub „Mastercard Gold” w BNP Paribas.

Płać kartą za zakupy w dowolnych miejscach i zyskaj 10% miesięcznego zwrotu za wykonane transakcję (max. 100 zł w miesiącu). Promocja obowiązuje przez okres 4 miesięcy, więc możemy zyskać aż 400 zł Money Back’u za swoje zakupy.

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocji www.landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa/sm_ebroker_karta2/ oraz pozostawić swoje dane kontaktowe, a konsultant z banku poprowadzi nas przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Do promocji karty kredytowej BNP Paribas możemy przystąpić od 01.03.2024 do 31.05.2024.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która od 1 września 2022 roku do dnia rozpoczęcia promocji (tzn. 1 marca 2024 r.) nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej uzależniona jest od oceny naszej zdolności i wiarygodności kredytowej. Każdy wniosek o kartę jest rozpatrywany indywidualnie.

3. Zasady promocji „Wiosenne korzyści z kartą kredytową Mastercard” [Cashback 400 zł]

 1. W terminie od 1 marca do 31 maja 2024, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold oraz przejdź pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.
 2. Wykonuj transakcje i płać kartą w dowolnych miejscach → stacjonarnie oraz online. Za każdą naliczoną płatność bezgotówkową otrzymasz 10% zwrotu wartości zakupów.
 3. W każdym z kolejnych 4 miesięcy od zawarcia umowy o kartę, otrzymasz do 100 zł miesięcznie zwrotu za wykonane płatności kartą kredytową. Przez okres 4 miesięcy możesz zyskać nawet do 400 zł Money Back’u.


Uzyskanie całej kwoty w promocji (400 zł) nie powinno być trudne do wykonania. Aby otrzymać Money Back 100 zł za dany miesiąc, trzeba zapłacić kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (10% z 1000 zł = 100 zł). 

Podczas naliczania zwrotu nie będą brały udziału transakcje, które zostały zwrócone, transakcje gotówkowe (np. wypłata pieniędzy z bankomatu), przeznaczone na spłatę zadłużenia oraz które zasilają zewnętrzne instrumenty płatnicze (np. konto Revolut).

Zwolnienie z opłat za kartę przez okres 12 miesięcy

Bank nie wymaga od nas spełnienia dodatkowych warunków aby otrzymać zwolnienie z opłat za kartę. Wystarczy założyć kartę w promocji aby cieszyć się z 12-miesięcznego, darmowego użytkowania karty.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Każda z nagród miesięcznych będzie przekazywana po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego w którym były wykonywane transakcje.

Bank o wysokości cashbacku za dany miesiąc będzie informował w wysyłanym zestawieniu transakcji po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Udział w naliczeniu zwrotu będą brały transakcje, które zostały rozliczone w danym cyklu. Cashback będzie wypłacany na rachunek karty kredytowej uczestnika przez okres 4 miesięcy i będzie stanowił on pomniejszenie wartości obecnego zadłużenia karty.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Mastercard Standard

Podstawowe parametry karty kredytowej Mastercard Standard:

 • oprocentowanie: 18,5%
 • opłata za kartę: 0 zł / 9 zł. W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy.
  Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 4,9%, min. 10 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • kwota minimalnej spłaty: 3%, min. 30 zł
 • RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego dla limitu karty kredytowej Mastercard® Standard na 7.02.2024 r. wynosi 26,85%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 604,88 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 18,5%, całkowity koszt kredytu 604,88 zł, (w tym: odsetki 460,88 zł, miesięczna opłata za kartę 12 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 383,71 zł, 12 rata w wysokości 384,07 zł.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. Tym sposobem nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz sprawdzić aktualne okazje? Zobacz obecnie trwające ⭐ PROMOCJE BANKOWE ⭐

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/9zł 🔍 W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.

Bankomaty

4,9%
min. 10zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • 0 zł za użytkowanie karty przez rok w ramach bonusu
 • Cashback za wybrane transakcje kartą
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze