Lokata terminowa w szwedzkim HoistSpar 🇸🇪 – nawet 6,7% w skali roku

Nie czekaj na lepsze okazje, które mogą nigdy nie nadejść. Zainwestuj w Lokatę terminową w HoistSpar przez platformę Raisin i zacznij czerpać korzyści z jednej z najwyższych stóp zwrotu na rynku – nawet 6,7% w skali roku.

Lokata w szwedzkim HoistSpar to ciekawa alternatywa na bezpieczne pomnożenie kapitału, dostępna z domowego zacisza. W artykule dowiesz się w jaki sposób można skorzystać z okazji… i na jakich zasadach.

Zainwestuj w Lokatę terminową w HoistSpar przez platformę Raisin już dziś i zacznij czerpać korzyści z jednej z najwyższych stóp zwrotu na rynku - 6,7%. Skorzystaj z bezpiecznego, stabilnego i atrakcyjnego sposobu na pomnożenie Twoich oszczędności.
Zainwestuj w Lokatę terminową w HoistSpar przez platformę Raisin już dziś i zacznij czerpać korzyści z jednej z najwyższych stóp zwrotu na rynku - 6,7%. Skorzystaj z bezpiecznego, stabilnego i atrakcyjnego sposobu na pomnożenie Twoich oszczędności.

Czas trwania promocji:
⏱ Promocja bezterminowa

Nagroda:
📈 6,7% przez 3 miesiące

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

Zasady lokaty terminowej HoistSpar [do 6,7% w skali roku]

Dlaczego warto zwrócić uwagę na Lokatę terminową w HoistSpar? W obecnych czasach, gdy tradycyjne formy oszczędzania nie zawsze oferują zadowalające zyski, a rynek finansowy jest pełen niepewności, produkty oferujące wysokie oprocentowanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa kapitału są niezwykle rzadkim połączeniem.

Dzięki współpracy z Raisin, platformą specjalizującą się w oferowaniu najlepszych produktów oszczędnościowych z całej Europy, lokata terminowa w szwedzkim HoistSpar, staje się łatwo dostępna dla szerokiego grona inwestorów, umożliwiając im skorzystanie z niezwykle atrakcyjnych warunków, bez potrzeby wychodzenia z domu.

Oprocentowanie lokaty HoistSpar spokojnie może konkurować z produktami oszczędnościowymi, dostępnymi bezpośrednio na polskim rynku. Wysokość depozytów wynosi: 

 • 4% w skali roku dla kwot od 1 zł do 375 000 zł przez 1 miesiąc
 • 6,7% w skali roku dla kwot od 1 zł do 375 000 zł przez 3 miesiące
 • 6,7% w skali roku dla kwot od 1 zł do 375 000 zł przez 6 miesięcy
 • 5,5% w skali roku dla kwot od 1 zł do 375 000 zł przez 12 miesięcy


Oprocentowanie w wysokości nawet 6,7% rocznie, stawia lokatę w czołówce produktów oszczędnościowych dostępnych w Polsce. Jest to ciekawa alternatywa, która przyciąga uwagę zarówno doświadczonych finansistów, jak i osób stawiających pierwsze kroki w zarządzaniu swoimi oszczędnościami.

Lokata terminowa w HoistSpar, dostępna jest w 100% online poprzez usługę Raisin.

Kto może skorzystać z lokaty w HoistSpar?

Z lokaty HoistSpar mogą skorzystać zarówno nowi jaki i obecni klienci. Lokatę możesz otworzyć, jeśli jesteś posiadaczem konta w usłudze Raisin. 

Jeśli jeszcze nie posiadasz darmowego rachunku w Raisin, w poniższym artykule znajdziesz szczegółową instrukcję. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces otwarcia oraz weryfikacji konta w Rasin. Dzięki, temu dostaniesz dostęp do produktów oszczędnościowych, dostępnych w innych europejskich krajach.

Jak założyć konto w Raisin? Instrukcja krok po kroku.

Kiedy otrzymam środki z zakończonej lokaty?

W momencie zakończenia lokaty, mamy do dyspozycji dwie opcje:

 1. Zainwestować ponownie sumę w tym samym lub innym banku współpracującym, zgodnie z aktualną stopą procentową (odnowienie).
 2. Wypłacić środki wraz z wypracowanymi odsetkami


Po zakończeniu lub zerwaniu lokaty, środki zostaną przelane na rachunek w Rasin. Pieniądze zostaną przekazane najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych.

WARTO WIEDZIEĆ…

Po zakończeniu okresu ważności, lokata terminowa jest automatycznie przedłużana na identyczny czas na który była pierwotnie ustanowiona. Możliwość wyłączenia automatycznego przedłużenia lokaty jest dostępna do pięciu dni kalendarzowych przed końcem jej bieżącego okresu, za pośrednictwem platformy bankowości internetowej w sekcji „Moje produkty”.

Kiedy mogę stracić odsetki?

Odsetki nie zostaną naliczone w momencie zerwania lokaty przed terminem jej zakończenia.

Czy lokata posiada gwarancje depozytów?

Tak. Lokata posiada gwarancję objęcia depozytów wraz z odsetkami do kwoty 1 050 000 SEK.

Środki depozytowe, w tym zyski z odsetek, są objęte ochroną prawną przez szwedzki Fundusz Gwarantowanych Depozytów do sumy 1 050 000 SEK na jednego klienta i na każdy bank (co odpowiada mniej więcej 400 000 PLN).

W przypadku wypłaty gwarancji przez szwedzki Fundusz Gwarantowanych Depozytów, transakcje realizowane są w polskich złotych (PLN), co niesie ze sobą potencjalne ryzyko związane ze zmianami kursów walutowych. Szczegółowe informacje o szwedzkim systemie gwarancji depozytów dostępne są na stronie: https://www.riksgalden.se/en/our-operations/deposit-insurance/how-the-deposit-insurance-works/.

Warto zaznaczyć, że wspomniana ochrona obejmuje wszystkie depozyty danego klienta w banku, co jest istotne również w sytuacji, gdy klient posiada środki zainwestowane w banku nie tylko poprzez platformę Raisin, ale także posiada inne, niezależne depozyty w tej samej instytucji.

Jak opodatkowany jest dochód z lokaty terminowej w HoistSpar?

Podatek od lokaty terminowej może się różnić w zależności od tego, czy lokata została utworzona w banku krajowym (lub krajowym oddziale banku międzynarodowego) czy w instytucji zagranicznej. Platforma Raisin proponuje lokaty zarówno z banków krajowych (lub zagranicznych posiadających oddziały w Polsce), jak i z banków międzynarodowych. Lokata w HoistSpart jest ofertą banku zagranicznego.

W przypadku banku zagranicznego, polscy rezydenci podatkowi zobowiązani są do samodzielnego obliczenia podatku od uzyskanych odsetek (nie zostanie pobrany „podatek Belki”). Podatek w wysokości 19%, należy samodzielnie uwzględnić w swoim zeznaniu podatkowym. Podatek ten powinien być zadeklarowany i wpłacony do 30 kwietnia roku podatkowego, który następuje po roku podatkowym, w którym uzyskano dochody z odsetek.

Parametry lokaty HoistSpar

 • Oprocentowanie → Stałe 4% – 6,7% w skali roku
 • Kwota → od 1 do 375 000 PLN
 • Okres → 1, 3, 6, 12 miesięcy.
 • Wymagane konto osobiste → NIE (do obsług lokaty wystarczy konto w usłudze Raisin)
 • Klient → nowy i obecn
 • Kapitalizacja odsetek → na koniec okresu
 • Sposób założenia → przez internet
 • Lokata odnawialna → TAK. Odnowienie lokaty można dezaktywować najpóźniej na 5 dni kalendarzowych przed terminem jej zakończenia
 • Limit lokat → bez ograniczeń
 • Zerwanie lokaty → utrata wszystkich naliczonych odsetek

Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz sprawdzić aktualne okazje? Zobacz obecnie trwające ⭐ PROMOCJE BANKOWE ⭐

Lokata w HoistSpar (lokata dostępna poprzez Raisin Polska)

Ocena lokaty

Oprocentowanie

4 – 6,7%

Kwota

min. 1 zł
max. 375 000 zł

Okres

od 1 do 12
miesięcy

Wymagane konto

NIE 🔍
Do obsługi lokaty wystarczy posiadanie konta w usłudze Raisin

🌐 Lokatę otworzysz w 100% online

 • Wysoki limit wpłaty na lokatę – nawet 375 000 zł
 • Depozyty chronione przez szwedzki Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty 1 050 000 SEK (ok. 400 000 zł)
🔍 Szczegóły lokaty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze