mBank konto firmowe – 0 zł na zawsze za konto, kartę i pakiet przelewów 👌

Czy marzysz o znalezieniu idealnego konta firmowego, które nie obciąża budżetu? Odkryj promocję „Konto firmowe bezterminowo za 0 zł” w mBanku i przekonaj się, jak łatwo otrzymać dożywotni brak opłat za rachunek dla Twojego biznesu.

W artykule sprawdzamy, jak skorzystać z promocji konta firmowego w mBanku, które w ramach promocji jest za 0 zł – na zawsze!

Konto firmowe w mBanku w promocji. Załóż konto i odbierz bezterminowe 0 zł za prowadzenia konta, przelewy oraz kartę do rachunku. Promocja trwa do 9 kwietnia 2024.
Konto firmowe w mBanku w promocji. Załóż konto i odbierz bezterminowe 0 zł za prowadzenia konta, przelewy oraz kartę do rachunku. Promocja trwa do 9 kwietnia 2024.

Czas trwania promocji:
⏱ 01.02.2024 – 09.04.2024 r.

Nagroda:
💸 0 zł za konto firmowe

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

Przeznaczenie konta:
ℹ️ JDG, spółki cywilne, fundacje i stowarzyszenia

1. Konto firmowe w mBanku bezterminowo za 0 zł za prowadzenie i pakiet przelewów [skrót promocji]

Promocja „Konto firmowe bezterminowo za 0 zł” od mBanku to znakomita okazja dla przedsiębiorców poszukujących sposobu na zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności. Otwierając rachunek bieżący w ramach tej oferty, otrzymujesz:

 1. Bezterminowe zwolnienie z opłat za prowadzenie konta.
 2. Pakiet darmowych przelewów w PLN i EUR.
 3. Pierwszą kartę debetową i dostęp do zaawansowanego organizera finansów za 0 zł.


Warunki? Wystarczy otworzyć konto w trakcie trwania promocji 👌. Wszystko to sprawia, że zarządzanie finansami firmy staje się prostsze i bardziej efektywne. Jeśli szukasz sposobu na optymalizację kosztów swojej firmy, ta promocja może być tym, czego potrzebujesz.

Szczegółowe zasady promocji, opisujemy w dalszej części artykułu. 

Aby skorzystać z okazji, złóż wniosek o otwarcie rachunku bieżącego mBiznes Konto Standard oraz podpisz umowę o konto. I to tyle!

Promocja konto firmowego mBiznes Konto Standard trwa od 01.02.2024 do 09.04.2024.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji?

Promocja „Konto firmowe bezterminowo za 0 zł” skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które osiągają roczne przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł.

Promocja nie jest dostępna dla osób, które wcześniej skorzystały z tej oferty lub mają nadany rachunek w mBanku dla wybranego numeru NIP.

3. Zasady promocji „Konto firmowe bezterminowo za 0 zł”

Aby przystąpić do promocji, należy w okresie jej trwania złożyć wniosek o otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego, a następnie podpisać umowę z bankiem.

 1. W terminie od 1 lutego 2024 do 9 kwietnia 2024, złóż wiosek o otwarcie i prowadzenie rachunku bieżącego mBiznes Konto Standard.
 2. Wniosek o konto dla firm złożysz: na stronie internetowej, w placówce mBanku, na mLinii, w biurach rachunkowych sieci OSCBR, na stronach partnerów CashDirector oraz u konsultantów Biura Obsługi Klientów.
 3. Podpisz umowę o konto w trakcie trwania promocji.


Promocja obejmuje tylko nowo otwarte rachunki bieżące, a dla innych produktów i usług bankowych, które nie wchodzą w zakres promocji, obowiązują standardowe opłaty i prowizje. Uczestnicy tracą warunki promocyjne w przypadku wnioskowania o zmianę typu rachunku bieżącego lub dodatkowe produkty bankowe w trakcie trwania promocji (np. kredyt w rachunku bieżącym).

4. Korzyści promocji konta firmowego w mBanku

Promocja oferuje szereg korzyści dla nowych klientów biznesowych mBanku, w tym:

 • Bezterminowe prowadzenie rachunku bieżącego za 0 zł.
 • Miesięczny pakiet 10 darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) oraz 10 w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii.
 • Brak opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową (do wyboru: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna).
 • Dostęp do mOrganizera finansów w wersji optymalnej za 0 zł przez 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.


Korzyści są tak zaprojektowane, aby zmniejszyć koszty operacyjne firm i ułatwić zarządzanie finansami, co czyni promocję atrakcyjną dla szerokiego grona przedsiębiorców.

5. Koszty prowadzenia mBiznes Konto Standard

W ramach uczestnictwa w promocji, prowadzenie konta firmowego + pierwsza karta debetowa jest bezterminowo za 0 zł. Dla pozostałych usług, które nie wchodzą w zakres promocji, obowiązują opłaty i prowizje zgodne z aktualną taryfą prowizji i opłat dla klientów firmowych.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz sprawdzić aktualne okazje? Zobacz obecnie trwające ⭐ PROMOCJE BANKOWE ⭐

mBiznes konto Standard w mBanku

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/19zł 🔍 Bezterminowy brak opłaty za prowadzenie konta, jeśli otworzysz je w obecnej promocji. Po za promocją, brak opłaty, jeśli wykonasz min. jeden przelew do ZUS.

Karta

0zł/5zł/7zł 🔍 Bezterminowy brak opłaty, jeśli otworzysz konto w obecnej promocji. Po za promocją, opłata zostanie zmniejszona do 5 zł, jeśli wykonasz transakcje bezgotówkowe za min. 500 zł.

Bankomaty

0zł/3,5% 🔍
→ 0 zł za bankomaty mBanku, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska S.A. na terenie Polski (dla wypłaty minimum 100 zł)
→ 3,5%, min. 5 zł w pozostałych przypadkach

Przelew internetowy

0zł/1,5zł 🔍
→ 0 zł za przelewy wewnętrzne oraz 10 pierwszych przelewów w miesiącu
→ 1,5 zł za pozostałe przelewy po za pakietem

 • Prowadzenie rachunku na zawsze za 0 zł bez względu na aktywność
 • 0 zł za pierwsze 10 przelewów krajowych + 10 przelewów SEPA
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze