Mega okazja od BNP z premią 450 zł w gotówce 💸

Weź udział w „Mega okazji” i odbierz w prezencie aż 450 zł. Otwórz darmowy rachunek od BNP Paribas, aktywnie z niego korzystaj i zgarnij wysoką premię w gotówce. Sprawdzamy jak skorzystać z promocji „Mega okazja” ⤵

Promocja mega okazja od BNP Paribas z premią 450 zł w gotówce
Promocja mega okazja od BNP Paribas z premią 450 zł w gotówce

1. Odbierz 450 zł w gotówce w „Mega okazji” od BNP Paribas. Szybki przegląd promocji 🎉

Ruszyła nowa promocja od banku BNP Paribas w której do zyskania są nagrody w najbardziej pożądanej formie → 450 zł w gotówce. Po licznych promocjach z bonami i voucherami do sklepów, tym razem możemy odebrać całą premię w formie przelewu na konto. Co ciekawsze promocja trwa dość długo, dlatego każdy chętny powinien zdążyć się na nią załapać 🙂

Jakie są warunki w promocji? Bardzo proste. Nic nie wykracza po za standardowe użytkowanie konta zapewnienie wpływów na konto + płatności kartą.

Premie podzielone są na 4 etapy w których do odebrania mamy nagrody 50 zł + 150 zł + 150 zł oraz 100 zł w gotówce. Warunki spełniamy w następujących po sobie miesiącach.

 • Pierwsza nagroda. 50 zł w gotówce → w okresie od 1 sierpnia do 8 października otwórz konto i nadaj PIN dla karty,
 • Druga nagroda. 150 zł w gotówce → w miesiącu następującym po nadaniu PINU dla karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą za min. 300 zł + zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • Trzecia nagroda. 150 zł w gotówce → w miesiącu następującym po spełnieniu warunków drugiej nagrody wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą za min. 300 zł + zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1000 zł,
 • Czwarta nagroda. 100 zł w gotówce → w miesiącu następującym po spełnieniu warunków trzeciej nagrody wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą za min. 300 zł.


Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegółową analizę promocji znajdziesz w dalszej części artykułu ⬇.

Aby skorzystać z okazji do dnia 25.09.2022 zgłoś swój udział na stronie www.bnpparibas.pl/megaokazja, a następnie za pomocą otrzymanego linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Promocja trwa od 01.08.2022 do 25.09.2022 lub do wyczerpania puli 6000 rejestracji w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji od BNP Paribas?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, zamieszkująca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz będąca nowym klientem banku tzn:

 • w dniu składania wniosku o konto osobiste nie jest stroną umowy ramowej w banku,
 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

3. Zasady promocji „Mega okazja” (450 zł w gotówce)

W ramach wstępu → aby wziąć udział w promocji „Mega okazja”, należy złożyć wniosek, a następnie otworzyć konto osobiste w banku BNP. W praktyce wygląda to tak, że rejestrujemy się na stronie promocji, zaznaczamy wymagane przez regulamin zgody (w tym na przetwarzanie danych osobowych) oraz otwieramy rachunek w okresie trwania okazji, następnie pozostaje nam tylko nadać PIN dla karty:

 1. W terminie od 01.08.2022 do 25.09.2022 dokonaj zgłoszenia wypełniając formularz na stronie promocji, zaznacz wymagane zgody oraz kliknij przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”,
 2. Następnie do dnia 25.09.2022 za pomocą otrzymanego linku złóż wniosek i zawrzyj umowę o konto osobiste wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości elektronicznej zrobisz to przy pomocy kuriera lub aplikacji mobilnej Gomobile (metodą na selfie). Uwaga! Proces składania wniosku przy pomocy aplikacji nie może zostać przerwany. W przypadku przerwania, odinstaluj aplikację i ponownie skorzystać z linku promocyjnego.
 3. Do dnia 9 października 2022 nadaj PIN dla karty.


Te proste czynności sprawiły, że staliśmy się uczestnikami promocji. Czas na warunki do uzyskania premii.

W promocji możemy zyskać nagrody o łącznej wartości 450 zł wszystkie 4 premie są nagrodami pieniężnymi, które otrzymamy przelewem na konto (50 zł + 150 zł + 150 zł + 100 zł). Aby otrzymać je wszystkie, bank BNP Paribas wymaga od nas spełnienia prostych aktywności w każdych z czterech miesięcy, zaczynając od miesiąca w którym nadamy PIN dla karty.

Jak zgarnąć wszystkie bonusy?

Pierwsza nagroda. 50 zł przelewem na konto → w okresie od 1 sierpnia do 8 października:

 • otwórz konto w promocji oraz nadaj PIN do karty.


Druga nagroda.
150 zł przelewem na konto →
w miesiącu następującym po miesiącu nadania PINU dla karty:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnij wpływy na konto osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł → taką kwotę możemy przelać np. ze swojego konta w innym banku.


Trzecia nagroda.
150 zł przelewem na konto →
w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków do uzyskania drugiej nagrody:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł
 • zapewnij wpływy na konto osobiste na łączną kwotę min. 1000 zł → taką kwotę możemy przelać np. ze swojego konta w innym banku.


Czwarta nagroda.
100 zł przelewem na konto →
w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków do uzyskania trzeciej nagrody:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.


Ważne jest to aby do czasu otrzymania bonusów posiadać aktywne konto oraz zaznaczone wymagane przez regulamin zgody. Jeśli nie spełnimy tego warunku, bank odmówi nam prawa do otrzymania nagrody.

4. Kiedy otrzymam nagrody?

Po spełnieniu warunków aktywności, każdy uczestnik otrzyma na swoją skrzynkę e-mail wiadomość o otrzymaniu nagrody najpóźniej do 22 dnia miesiąca, następującego po spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Każda nagroda zostanie przekazana do ostatniego dnia miesiąca w którym otrzymaliśmy wiadomość o jej przyznaniu.

Przykładowo. Spełniamy warunki do uzyskania Pierwszej nagrody w sierpniu (otwieramy konto i nadajemy PIN dla karty) nagrodę w wysokości 50 zł otrzymamy do końca września. To samo się tyczy nagród 2, 3 i 4.

W celu odbioru nagrody pieniężnej, każdy laureat otrzyma od organizatora na adres e-mail, link z unikalnym kodem. Wystarczy potem zalogować się swoim e-mailem i podać numer konta do przelania pieniędzy. 

5. Koszty prowadzenia Konta Otwartego na Ciebie oraz Karty Otwartej na Dzisiaj

Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, natomiast koszt miesięczny dla karty debetowej wynosi 5 zł. Jednak w łatwy sposób da się tej opłaty uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać przynamniej 3 płatności kartą w miesiącu,


Spełniając powyższe warunki nie poniesiemy kosztów z tytułu użytkowania karty debetowej.
Jeśli nie ukończyliśmy 26 roku życia prowadzenie konta i karty jest całkowicie bezpłatne bez dodatkowych warunków.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas Bank Polska

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł/2,5zł 🔍 Aby uniknąć opłaty, przynajmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej oraz wyraź zgody marketingowe.

Karta

0zł/7zł 🔍
Aby uniknąć opłaty, wykonaj przynajmniej 3 płatności kartą w miesiącu.

Bankomaty

0zł/7zł 🔍
0 zł za wypłaty w bankomatach BNP Paribas oraz sieci Planet Cash.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay

 • 0 zł za prowadzenie rachunku przy spełnieniu prostego warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BNP Paribas i Planetcash
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze