Dzięki użytkownikom www.wskoczpokase.pl, udało się przekazać 8855 zł dla chorującej na SMA Igi Czekalskiej!

Wszystkim, którzy w okresie zbiórki korzystali z naszego serwisu, serdecznie dziękuję! To właśnie dzięki wam udało się uzbierać tak dużą kwotę dla potrzebującej dziewczynki. Brawo! 👏

Artykuł na temat przeprowadzanej zbiórki dla Igi, znajdziesz w tym miejscu: wskoczpokase.pl/pomoc-dla-igi.

Przekazaliśmy 8855 zł dla Igi Czekalskiej.
Przekazaliśmy 8855 zł dla Igi Czekalskiej.

Podsumowanie zbiórki charytatywnej dla Igi Czekalskiej

W lutym 2023 roku, przeprowadziliśmy zbiórkę dla chorującej na rdzeniowy zanik mięśni, Igi Czekalskiej. Wygenerowany dochód przekazaliśmy na konto Igi w siepomoga.pl.

Ile udało się uzbierać?

  • Dochody z afiliacji: 2855 zł
  • Artykuły sponsorowane: 6000 zł


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przekazania tak dużej darowizny. 

To dzięki wam, Iga otrzymała szansę na szczęśliwe życie! 🫶 Jesteście wielcy!

Opis zbiórki (źródło siepomaga.pl)

„Iga, nasza iskierka, walczy ze straszną chorobą, jaką jest SMA – rdzeniowy zanik mięśni. Na początku wydawało się, że jest zdrowa. Potem zauważyliśmy niepokojące objawy – Iga nie trzymała główki, jej nóżki były wiotkie. W lutym 2021 roku dostaliśmy wyniki badań – okazało się, że Iga cierpi na SMA, rdzeniowy zanik mięśni, śmiertelną, genetyczną chorobą. Od tego czasu zaczęła się walka o zdrowie i życie naszej córeczki.

Dzięki setkom tysięcy ludzi o wspaniałych sercach udało się zebrać środki na terapię genową – najnowocześniejsze leczenie przeciwko SMA! Igunia dzięki Wam została wyposażona w najsilniejszy oręż do walki z chorobą. Ogrom Waszego dobra jest nie do opisania! (…)

(…) Nasza córeczka do końca życia będzie potrzebować też leczenia i rehabilitacji, więc jeśli chcecie wspierać ją dalej, tutaj macie taką możliwość. Za wszelką pomoc z całego serca dziękujemy.

Wdzięczni Rodzice Iguni”

Jeśli chcesz pomóc Idze w dalszej rehabilitacji, za pomocą przycisku przejdziesz do strony www.siepomaga.pl, gdzie możesz zostawić darowiznę. Pamiętaj dobro wraca!

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze