Zaproś znajomych do Raisin i odbierz do 1000 zł premii 👋

Zyskaj 100 zł premii za zaproszenie znajomego i dziel się korzyściami z programem poleceń Raisin! Daj dostęp znajomym i rodzinie do swobody inwestowania na europejskim rynku oszczędnościowym.

Nie wiesz co to jest Rasin? W tym miejscu dowiesz się więcej na temat tej usługi oraz zobaczysz jak aktywować konto: Jak założyć konto w Raisin? Instrukcja krok po kroku 👌.

Zaproś znajomych i rodzinę do oszczędzania w Raisin i odbierzcie po 100 zł premii. Promocja trwa do odwołania.
Zaproś znajomych i rodzinę do oszczędzania w Raisin i odbierzcie po 100 zł premii. Promocja trwa do odwołania.

Czas trwania promocji:
⏱ Promocja bezterminowa

Nagroda:
💸 100 zł premii (max 1000 zł)

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Program Poleceń Raisin – Zyskaj 100 zł za każdą zaproszoną osobę! [skrót promocji]

Program poleceń Raisin to atrakcyjna promocja w której zarówno osoba polecająca, jak i zaproszona mogą otrzymać po 100 zł premii. Aby skorzystać z oferty wystarczy, że polecający udostępni swój indywidualny link znajomym lub rodzinie.

Zaproszona osoba musi zarejestrować się za pomocą tego linku oraz otworzyć pierwszą lokatę terminową na kwotę co najmniej 10 000 zł. Obie strony otrzymają swoje bonusy na Konto Raisin w ciągu 14 dni od spełnienia warunków promocji.

Program jest skierowany wyłącznie do nowych klientów, a uczestnicy mogą zdobyć bonus za maksymalnie 10 udanych poleceń – oznacza to, że można łącznie zyskać nawet 1000 zł premii. To świetna okazja, by dzielić się korzyściami z bliskimi, jednocześnie zyskując dodatkowe środki za polecenie im usługi.

Program poleceń Rasin będzie aktywny do odwołania.

2. Kto może wziąć udział w promocji?

W programie poleceń Raisin mogą wziąć udział zarówno obecni, jak i nowi klienci platformy.

Kluczowym warunkiem jest to, że zaproszona osoba musi być nowym klientem, który wcześniej nie posiadał konta w Raisin. Obecni klienci Raisin mogą udostępniać swój indywidualny link polecający znajomym i rodzinie.

3. Jak działa program poleceń Raisin?

Program poleceń Raisin to doskonały sposób na zachęcenie znajomych i rodziny do skorzystania z atrakcyjnych ofert oszczędnościowych. Aby wziąć udział w programie:

  1. Zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Raisin.
  2. Kliknij w ikonę ustawień w aplikacji. Znajdziesz ją w prawym dolny rogu.
  3. Zobaczysz informacje o programie poleceń, gdzie dostępny jest Twój indywidualny link poleceniowy.
  4. Skopiuj link i udostępnij go znajomym lub rodzinie.


Jeżeli osoba, którą zaprosisz, zarejestruje się w Raisin przez Twój link i otworzy swoją pierwszą lokatę terminową na kwotę co najmniej 10 000 zł, oboje otrzymacie bonus w wysokości 100 zł na swoje Konta Raisin w ciągu 14 dni od otwarcia produktu oszczędnościowego.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w Raisin i chcesz otrzymać 100 zł premii, możesz skorzystać z mojego linku polecającego:

https://www.raisin.com/pl-pl/referral/?raf=d5f7ea76c57578cfe87d64151c73e8485735ebad&utm_source=transactional&utm_campaign=mandrill_customer-referral

Pamiętaj jedynie o otwarciu lokaty za min. 10 000 zł. Tym sposobem zarówno Ty, oraz ja otrzymamy po 100 zł premii.

Co trzeba zrobić, aby spełnić warunki programu poleceń? [bonus 100 zł]

Ty oraz Twój znajomy automatycznie otrzymacie bonus w wysokości 100 zł na Kontach Raisin, jeżeli Twój znajomy:

  1. Zarejestruje się po raz pierwszy, korzystając z wysłanego przez Ciebie linku.
  2. Ulokuje kwotę w wysokości co najmniej 10 000 zł na swojej pierwszej lokacie terminowej w ciągu 365 dni od rejestracji (początkowa kwota depozytu nie może być niższa niż 10 000 zł).
  3. Utrzyma minimalną kwotę depozytu na wybranym przez siebie produkcie oszczędnościowym.


Minimalna kwota depozytu (10 000 zł) nie może zostać podzielona na kilka produktów oszczędnościowych – musi być ulokowana w całości np. na jednej lokacie. Zgodnie z warunkami programu poleceń podział minimalnej kwoty na kilka produktów jest wykluczony. W przypadku platform w walutach innych niż złoty obowiązują inne zasady/bonusy.

Ile razy mogę wziąć udział w programie poleceń w Raisin?

Możesz otrzymać 100 zł bonusu za każde polecenie Raisin znajomemu. Premia zostanie naliczona jedynie za pierwsze 10 udanych poleceń. Maksymalna kwota bonusu wynosi 1000 zł.

4. Kiedy otrzymam bonus za polecenie Raisin?

Zarówno osoba polecająca Raisin, jak i korzystająca z polecenia otrzymają swoje bonusy na kontach Raisin w ciągu 14 dni od otwarcia produktu oszczędnościowego przez korzystającego z polecenia.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz dowiedzieć się gdzie zarobisz za zaproszenie znajomego? Koniecznie odwiedź nasz ⭐ RANKING PROGRAMÓW POLECEŃ

Raisin – platforma finansowa

Ocena fintechu

Raisin to europejska platforma finansowa, która umożliwia dostęp do kont oszczędnościowych i lokat, oferowanych przez banki z całej Europy. Dzięki Raisin, klienci mogą łatwo porównać i wybrać produkty finansowe, korzystając z jednego, zintegrowanego interfejsu użytkownika.

  • Dostęp do lokat i kont oszczędnościowych w bankach z całej Europy
  • Obsługa klienta, weryfikacja oraz dokumenty w języku polskim

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze