Wiosenne oszczędzanie na 8,1% z CitiKontem 🌱

Wiosenne oszczędzanie z CitiKontem! Otwórz pozbawione opłat konto osobiste w CitiBanku i zyskaj nawet 8,1% w skali roku. Obecnie ciężko o lepiej oprocentowane konto oszczędnościowe 💪.

Otwórz konto osobiste w Banku Handlowym w Warszawie i zyskaj promocyjne oprocentowanie 8,1% na koncie oszczędnościowym. Promocja trwa do 31 maja 2023. Wielkie złote cyfry 8,1% na wiosennym tle.
Otwórz konto osobiste w Banku Handlowym w Warszawie i zyskaj promocyjne oprocentowanie 8,1% na koncie oszczędnościowym. Promocja trwa do 31 maja 2023. Wielkie złote cyfry 8,1% na wiosennym tle.

1. Wiosenne oszczędzanie na 8,1% z CitiKontem 🌱 [skrót promocji]

Tym razem nie premia pieniężna, lecz promocyjne oprocentowanie czeka na nas z kontem osobistym od Banku Handlowego w Warszawie. Wraz z CitiKontem możemy zyskać wysokie 8,1% w skali roku przez okres 4 miesięcy.

Warunek promocji?

Zapewnij wpływ min. 2000 zł na konto osobiste oraz dokonaj transakcje kartą na łączną kwotę 100 zł w każdym z czterech miesięcy promocji, a za każdy z nich, nasze oprocentowanie na koncie oszczędnościowym wzrośnie do 8,1%.

Oferta jest o tyle ciekawsza, że CitiKonto jest bezwarunkowo darmowe za prowadzenie konta oraz karty debetowej nie poniesiemy żadnych opłat.

Jak dołączyć do promocji? To proste! Wystarczy złożyć wniosek o CitiKonto na dedykowanej stronie banku: www.citibank.pl/konta-osobiste/citikonto-lp-2 oraz następnie otworzyć Konto Oszczędnościowe w polskich złotych.

Promocja CitiKonta trwa do 31.05.2023 lub do wyczerpania puli 1500 kont otwartych w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które po 31 grudnia 2020 nie posiadały konta osobistego w banku Citi Handlowy. Warunek dotyczy również osób, które były współposiadaczami konta.

Dodatkowo z promocji może skorzystać osoba posiadająca polskie obywatelstwo oraz która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Zasady promocji „Oszczędzaj z CitiKontem – edycja 2” – 8,1% na koncie oszczędnościowym

 1. Do 31 maja 2023 złóż wniosek o CitiKonto online, w oddziale banku lub w ramach kampanii telefonicznej (jeśli składamy wniosek online akceptujemy zgodę na zdalną weryfikację tożsamości),
 2. W terminie dziesięciu dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin (zakładając konto online, regulamin zatwierdzimy kodem SMS).
 3. Najpóźniej do końca maja 2023 otwórz Konto Oszczędnościowe w PLN. To właśnie na tym rachunku zyskasz promocyjne oprocentowanie.


Karta do konta nie jest wymagana, lecz jej posiadanie niesie ze sobą wiele korzyści, tym bardziej, że jest ona w obsłudze całkowicie darmowa.

W promocji możemy otrzymać drobny bonus 20 zł w gotówce oraz wysokie oprocentowanie (8,1% w skali roku) na koncie oszczędnościowym. Jak zyskać nagrody? O tym poniżej.

Nagroda 1. „Bądźmy w kontakcie” → nagroda 20 zł.

Bank Citi Handlowy nie wymaga od nas zgody na przetwarzanie danych osobowych do późniejszych celów reklamowych i marketingowych. Jednak jeśli taką zgodę udzielimy to otrzymamy dodatkowy BONUS. Aby go zyskać wyraź zgodę na:


Wystarczy, że zgody utrzymasz do ostatniego dnia miesiąca w którym zostało otwarte konta, a nagrodę otrzymamy najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu rachunku.

Nagroda 2. „Oprocentowanie promocyjne” nagroda 8,1% na Koncie Oszczędnościowym.

Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie, w miesiącach następujących po otwarciu konta osobistego tzn. w maju, czerwcu, lipcu oraz sierpniu 2023:

 • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą do konta za min. 100 zł.


Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunek promocji, odsetki na koncie oszczędnościowym naliczane będą po promocyjnej stawce 8,1%.

Przykładowo. Jeśli warunek promocji (wpływ na konto) spełnimy w maju 2023 to w tym samym miesiącu oprocentowanie na koncie oszczędnościowym wyniesie 8,1%. To samo dotyczy pozostałych miesięcy → czerwca, lipca oraz sierpnia 2023.

W przypadku gdy w jednym z okresów nie spełnimy warunku promocji, za ten „gorszy miesiąc” oprocentowanie na koncie oszczędnościowym naliczane będzie po stawce podstawowej 3%.

Odsetki promocyjne zostaną wypłacone nie później niż do 20 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki do ich otrzymania.

Parametry promocyjnego Konta Oszczędnościowego:

 • Oprocentowanie → 8,1% w skali roku,
 • Okres promocyjnego oprocentowania wynosi maksymalnie 4 miesiące → po tym terminie oprocentowanie środków będzie równe 3%.

4. Koszty prowadzenia CitiKonta oraz karty debetowej

CitiKonto oraz karta

 • bezwarunkowe 0 zł 


Wypłata z bankomatów w Polsce

 • 0 zł / 8 zł
  → 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
  → 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

CitiKonto w Citi Handlowy

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/8zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
→ 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • Znakomite kursy wymiany walut
🔍 Szczegóły konta
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze