Wygraj 7000 zł na wymarzone wakacje lub karty podarunkowe w konkursie Plente. Publikuj posty na Instagramie z gadżetami Plente i wygrywaj co tydzień cenne nagrody ⤵

Wygraj w konkursie od Plente bon na 7000 zł na wymarzone wakacje na stronie www.wakacje.pl
Wygraj w konkursie od Plente bon na 7000 zł na wymarzone wakacje na stronie www.wakacje.pl

1. Zasady konkursu „Podróżuj z Plente”. Wygraj bon o wartości 7 000 zł do wakacje.pl ☀ lub jedną z kart podarunkowych „All in One 100 zł” 🎁

Kup gadżet w sklepie Plente, opublikuj autorskie zdjęcie lub rolkę na Instagramie i walcz o cenne nagrody! W konkursie Plente co tydzień dostajesz szanse na wygranie jednej z kart podarunkowych o wartości 100 zł, a w finale dla najlepszego uczestnika czeka 7000 zł na wymarzony wypoczynek na stronie www.wakacje.pl.

Zasady konkursu:

 1. W terminie od 3 listopada 2022 do 31 stycznia 2023 dokonaj zakupu produktu w sklepie internetowym Plente Shop →  www.shop.plente.com.
 2. Opublikuj autorskie zdjęcie lub Reels’a w charakterze postu z gadżetem Plente na portalu społecznościowym Instagram.
 3. Dodaj oznaczenie @plentecom oraz hasztag #gadżetplente. Konieczne ustaw możliwość dodawania komentarzy pod postem konkursowym.


Uczestnik zabawy może publikować nieograniczoną ilość postów konkursowych → a każdy z nich to szansa na wygranie jednej z cennych nagród.

Gadżety Plente na stronie Plente Shop

Konkurs przeprowadzany jest na portalu społecznościowym Instagram, na profilu firmowym „plentecom„.

Do konkursu „Podróżuj z Plente” możesz przystąpić do 31.01.2023.

Do końca konkursu pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
KONKURS DOBIEGŁ KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może dołączyć do konkursu Plente?

W konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, spełniająca następujące warunki:

 • Ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • Mieszka na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • Posiada aktywne konto na platformie społecznościowej Instagram. Konto uczestnika nie może być fikcyjne i musi mieć charakter publiczny,
 • Posiada aktywne konto użytkownika w sklepie internetowym Plente Shop.

3. Jakie nagrody można wygrać w konkursie?

Karta Plente All in One 100 zł
Nagroda tygodnia - 26x karta podarunkowa "All in One 100 zł"

Nagrodami tygodnia są karty podarunkowe „All in One” o wartości 100 zł każda. W okresie trwania konkursu, organizator przewiduje rozdać 26 nagród tygodniowych po dwie na każdy tydzień trwania konkursu.

Karta „All in One” pozwala na wymianę kodu na dowolną kartę podarunkową na stronie www.giftcards.plente.com. W ofercie serwisu dostępne są sklepy takie jak IKEA, YES, eBilet, Żabka, Kazar, Biedronka, Allegro, Kaufland i wiele, wiele innych…

Ważne info! Liczba nagród tygodnia jaką możesz wygrać jest nie ograniczona. Znaczy to tyle, że co tydzień możesz zgarnąć nawet dwie nagrody po 100 zł każda.

Logo Wakacje.pl
Nagroda główna - bon o wartości 7000 zł do wykorzystania na stronie www.wakacje.pl

Nagrodą główną jest bon o wartości 7 000 zł do wykorzystania na stronie www.wakacje.pl lub salonach sprzedaży Wakacje.pl. Za pomocą bonu możemy zakupić jedną z dostępnych wycieczek w biurze podróży.

Dokładne zasady realizacji bonów wakacyjnych, regulują przepisy znajdujące się na stronie www.wakacje.pl/bony-turystyczne.

4. Kiedy zostaną wybrani zwycięzcy i na jakich zasadach?

Konkurs podzielony jest na 2 etapy:

I etap konkursu trwa od 09.11.2022 do 03.02.2023.

I etap konkursu będzie trwał przez okres 13 tygodni. Na koniec każdego tygodnia konkursowego zostanie wyłonionych dwóch laureatów nagrody tygodniowej (karta „All in One 100 zł”). Każdy tydzień konkursu obejmuje okres od środy godz. 14:00 do wtorku godz. 23.59.

Nagrodę otrzymają najlepsi uczestnicy, którzy opublikowali post z gadżetem Plente w okresie trwania tygodnia konkursowego. Wyłonienie laureatów obywać się będzie za pomocą jury, które oceni posty konkursowe pod względem oryginalności, kreatywności i innowacyjności.

Ogłoszenie wyników nastąpi w każdą środę o godzinie 14:00 za pośrednictwem portalu społecznościowego Instagram na profilu firmowym „plentecom”. 

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej w wiadomości prywatnej na portalu Instagram lub za pomocą komentarza pod postem konkursowym.

II etap konkursu w dniu 03.02.2023.

Zwycięzcę nagrody głównej (bon o wartości 7000 zł do Wakacje.pl), jury wyłoni z pośród wszystkich uczestników, którzy w czasie trwania zabawy opublikowali post konkursowy z gadżetem Plente.

Ogłoszenie zwycięzcy nagrody głównej odbędzie się w dniu 3 lutego 2023 o godz. 14:00 na profilu firmowym „plentecom” na portalu społecznościowym Instagram.

Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej w wiadomości prywatnej na portalu Instagram lub za pomocą komentarza pod postem konkursowym.

5. Nie wiesz czym jest Plente?

Plente to nic innego jak platforma zakupowa typu cashback, tzn. za każdym razem jak dokonasz zakupu w sklepie internetowym, część wydanej kwoty wróci do Ciebie. Aby otrzymać zwrot, wystarczy przejść do wybranego sklepu za pośrednictwem serwisu Plente.

Konto na platformie założysz za darmo i nie zajmie Ci to więcej niż parę minut. W serwisie cashback znajdziesz nawet 1100 sklepów partnerów ze zwrotem sięgającym nawet 25% wydanej kwoty. Za korzystanie z portalu nie ponosimy żadnych opłat, a uzbierany cashback (min. 20 zł) wypłacimy na swoje konto bankowe. 

Jak skorzystać z cashback’u w Plente?

 1. Zarejestruj się w serwisie – rejestracja jest szybka i darmowa. Wystarczy podać e-mail lub zalogować się za pomocą Facebooka lub konta Google.
 2. Rób zakupy tak jak zawsze  – jedynie o czym musisz pamiętać to, żeby przejść do ulubionego sklepu z platformy Plente. Dzięki temu sklep w którym dokonasz zakupu wie, że jesteś z jego polecenia.
 3. Plente dzieli się z Tobą prowizją – to właśnie stąd bierze się cashback! Otrzymaną prowizją od sklepu w którym dokonałeś zakupu, Plente dzieli się z Tobą. To właśnie w ten sposób otrzymujesz część wydanej kwoty z powrotem. 


Przeciętny użytkownik serwisu Plente jest w stanie zaoszczędzić około 600 zł w skali roku. 

Na stronie pl.plente.com znajdziemy, również aktualnie trwające promocje, kody rabatowe do znanych marek oraz czasowo zwiększony zwrot w wybranych sklepach. 

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING CASHBACK’ÓW ⭐ 

Plente – serwis cashback

Ocena cashback’u

Plente to platforma, dzięki której zyskasz cashback za swoje zakupy i to nawet w 1200 sklepach internetowych. Za każdą transakcję dokonaną za pomocą serwisu otrzymasz zwrot gotówki – nawet do 25%.

Średni cashback

6,35% 🔍 Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1200

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Nie
 • Aktualne okazje, zniżki, kody rabatowe i zwroty cashback.
 • 1200 sklepów z funkcją zwrotu gotówki za zakupy.
🔍 Szczegóły cashback'u

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze