Zimowe oszczędzanie z kontem osobistym do CitiBanku! Otwórz pozbawione opłat CitiKonto i zyskaj oprocentowanie 8,6% na Koncie Oszczędnościowym. Wraz z początkiem 2023 roku pojawił się nowy leader w rankingu kont oszczędnościowych 💪.  

Rekordowe oprocentowanie 8,6% na koncie oszczędnościowym w promocji konta osobistego od Banku Citi
Rekordowe oprocentowanie 8,6% na koncie oszczędnościowym w promocji konta osobistego od Banku Citi

1. Zimowe oszczędzanie na 8,6% z CitiKontem. Skrót promocji ⤵

Tym razem nie premia pieniężna, lecz wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czeka na nas w najnowszej promocji konta osobistego od Banku Handlowego w Warszawie. Wraz z CitiKontem możemy zyskać rekordowe 8,6% w skali roku przez okres 4 miesięcy.

Warunek promocji?

Zapewnij wpływ min. 2000 zł na konto osobiste w każdym z czterech miesięcy promocji, a za każdy z nich, nasze oprocentowanie na koncie oszczędnościowym wzrośnie do 8,6%.

Oferta jest o tyle ciekawsza, że CitiKonto jest bezwarunkowo darmowe → za prowadzenie konta oraz karty debetowej nie poniesiemy żadnych opłat.

Jak dołączyć do promocji? To proste! Wystarczy złożyć wniosek o CitiKonto na dedykowanej stronie banku: www.citibank.pl/konta-osobiste/citikonto-lp oraz następnie otworzyć Konto Oszczędnościowe w polskich złotych.

Promocja CitiKonta trwa do 31.01.2023 lub do wyczerpania puli 1500 kont otwartych w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które po 31 grudnia 2020 nie posiadały konta osobistego w banku Citi Handlowy. Warunek dotyczy również osób, które były współposiadaczami konta.

Dodatkowo z promocji może skorzystać osoba posiadająca polskie obywatelstwo oraz która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Zasady promocji „W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem”

 1. Do 31 stycznia 2023 złóż wniosek o CitiKonto online, w oddziale banku lub w ramach kampanii telefonicznej (jeśli składamy wniosek online akceptujemy zgodę na zdalną weryfikację tożsamości),
 2. W terminie dziesięciu dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin (zakładając konto online, regulamin zatwierdzimy kodem SMS).
 3. Najpóźniej do końca lutego 2023 otwórz Konto Oszczędnościowe w PLN. To właśnie na tym rachunku zyskasz rekordowe oprocentowanie.


Karta do konta nie jest wymagana, lecz jej posiadanie niesie ze sobą wiele korzyści, tym bardziej, że jest ona w obsłudze całkowicie darmowa.

W promocji możemy otrzymać drobny bonus 20 zł w gotówce oraz wysokie oprocentowanie (8,6% w skali roku) na koncie oszczędnościowym. Jak zyskać nagrody? O tym poniżej.

Nagroda 1. „Bądźmy w kontakcie” → nagroda 20 zł.

Bank Citi Handlowy nie wymaga od nas zgody na przetwarzanie danych osobowych do późniejszych celów reklamowych i marketingowych. Jednak jeśli taką zgodę udzielimy to otrzymamy dodatkowy BONUS. Aby go zyskać wyraź zgodę na:


Wystarczy, że zgody utrzymasz do ostatniego dnia miesiąca w którym zostało otwarte konta, a nagrodę otrzymamy najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu rachunku.

Nagroda 2. „Oprocentowanie promocyjne” nagroda 8,6% na Koncie Oszczędnościowym.

Aby otrzymać podwyższone oprocentowanie, w miesiącach następujących po otwarciu konta osobistego tzn. w lutym, marcu, kwietniu oraz maju 2023:


Za każdy miesiąc w którym spełnimy warunek promocji, odsetki na koncie oszczędnościowym naliczane będą po promocyjnej stawce 8,6%.

Przykładowo. Jeśli warunek promocji (wpływ na konto) spełnimy w lutym 2023 to w tym samym miesiącu oprocentowanie na koncie oszczędnościowym wyniesie 8,6%. To samo dotyczy pozostałych miesięcy → marca, kwietnia oraz maja 2023.

W przypadku gdy w jednym z okresów nie spełnimy warunku promocji, za ten „gorszy miesiąc” oprocentowanie na koncie oszczędnościowym naliczane będzie po stawce podstawowej 3%.

Odsetki promocyjne zostaną wypłacone nie później niż do 20 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki do ich otrzymania.

Parametry promocyjnego Konta Oszczędnościowego:

 • Oprocentowanie → 8,6% w skali roku,
 • Okres promocyjnego oprocentowania wynosi maksymalnie 4 miesiące → po tym terminie oprocentowanie środków będzie równe 3%.

4. Koszty prowadzenia CitiKonta oraz karty debetowej

CitiKonto oraz karta

 • bezwarunkowe 0 zł 


Wypłata z bankomatów w Polsce

 • 0 zł / 8 zł
  → 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
  → 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

CitiKonto w Citi Handlowy

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/8zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
→ 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • Znakomite kursy wymiany walut
🔍 Szczegóły konta
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze