300 zł na start w świetnej ofercie CitiKonta ❄

Zyskaj nawet 300 zł na start w najnowszej odsłonie konta osobistego od Citi Banku. Sprawdzamy świetną ofertę bezwarunkowo darmowego CitiKonta – grudzień 2022 ⤵

Odbierz w promocji nawet 300 zł na start w świetnej ofercie CitiKonta grudzień 2022
Odbierz w promocji nawet 300 zł na start w świetnej ofercie CitiKonta grudzień 2022

1. Zyskaj nawet 300 zł na start z CitiKontem w grudniu ❄

W najnowszej odsłonie swojego konta osobistego, bank Citi Handlowy oferuje nawet 300 zł premii za otwarcie rachunku dla nowych klientów. Co istotne → wymagania promocji nie należą do tych zbytnio wygórowanych. 😉

Wszystkie premie otrzymamy przy założeniu, że spełnimy bardzo proste warunki aktywności (o nich dowiesz się więcej w pkt. 3 artykułu). Oferta jest o tyle ciekawsza, że CitiKonto jest bezwarunkowo darmowe za prowadzenie konta oraz karty debetowej nie poniesiemy żadnych opłat.

Dodatkowo w promocji możemy zyskać 100 zł cashbacku za płatności kartami kredytowymi + bonus w promocji samej karty. Oj, jest w czym wybierać 🙂

By załapać się na promocję, należy złożyć wniosek o CitiKonto na dedykowanej stronie banku: www.citibank.pl/konta-osobiste/citikonto-lp oraz zaakceptować zgodę na zdalną weryfikację tożsamości (w przypadku zawarcia umowy online).

Promocja CitiKonta trwa do 09.01.2023 lub do wyczerpania puli 3000 kont otwartych w promocji.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji na CitiKonto?

Oferta skierowana jest do nowych klientów, czyli osób, które po 31 grudnia 2020 nie posiadały konta osobistego w banku Citi Handlowy. Warunek dotyczy również osób, które były współposiadaczami konta.

Dodatkowo z promocji może skorzystać osoba posiadająca polskie obywatelstwo oraz która zamieszkuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

3. Zasady promocji „300 zł z CitiKontem”

Aby móc uczestniczyć w promocji, konieczne jest otwarcie darmowego CitiKonta:

 • do 9 stycznia 2023 złóż wniosek o CitiKonto online, w oddziale banku lub w ramach kampanii telefonicznej (jeśli składamy wniosek online akceptujemy zgodę na zdalną weryfikację tożsamości), 
 • w terminie dziesięciu dni od otwarcia rachunku zaakceptuj regulamin (zakładając konto online, regulamin zatwierdzimy kodem SMS).


Karta do konta nie jest wymagana, jednak posiadanie jej niesie ze sobą wiele korzyści, tym bardziej, że jest ona w obsłudze całkowicie darmowa.

a. Otwórz CitiKonto i zyskaj 300 zł premii

Łącznie w promocji możemy otrzymać 300 zł w gotówce. Bonusy podzielone są na 4 premie 2 x 100 zł, 1 x 80 zł oraz 1 x 20 zł. Wszystkie premie otrzymamy przy założeniu, że spełnimy warunki aktywności przewidziane w regulaminie promocji:

Nagroda 1. „Bądźmy w kontakcie” → nagroda 20 zł.

Bank Citi Handlowy nie wymaga od nas zgody na przetwarzanie danych osobowych do późniejszych celów reklamowych i marketingowych. Jednak jeśli taką zgodę udzielimy to otrzymamy dodatkowy BONUS. Aby go zyskać wyraź zgodę na:


Wystarczy, że zgody utrzymasz do ostatniego dnia miesiąca w którym zostało otwarte konta, a nagrodę otrzymamy najpóźniej do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu rachunku. 

Nagroda 2. „Premia za aktywność” nagroda 100 zł.

Aby otrzymać nagrodę, do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu CitiKonta:


Transakcje nie mogą być płatnościami zwróconymi. Jeśli spełnimy ten prosty warunek to nagroda zostanie przekazana najpóźniej do ostatniego dnia drugiego miesiąca, następującego po otwarciu rachunku.

Nagroda 3. „Premia za wynagrodzenia lub transakcje walutowe” nagroda 100 zł.

Aby otrzymać nagrodę, do ostatniego dnia drugiego miesiąca następującego po otwarciu CitiKonta:


lub

 • wykonaj transakcję walutową za pośrednictwem modułu Citi Kantor na łączną kwotę min. 2000 zł lub jej równowartości w innej walucie.


Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca, następującego po otwarciu rachunku.

Nagroda 4. Dodatkowe 80 zł.

Jeśli spełnimy warunki do otrzymania nagrody 2 oraz 3 to bank w bonusie dorzuci nam dodatkowe 80 zł.

Nagroda zostanie przekazana najpóźniej do ostatniego dnia czwartego miesiąca, następującego po otwarciu rachunku (czyli razem z nagrodą nr 3).

b. „Razem lepiej” → do 100 zł cashback’u z kartami kredytowymi

1000 pierwszych uczestników, którzy po 1 stycznia 2020 nie posiadali karty kredytowej w Citi Banku mogą zyskać zwrot za płatności kartami w wysokości 100 zł.

W okresie obowiązywania promocji, zawnioskuj o kartę kredytową na stronie banku i otrzymaj przez 4 kolejne miesiące zwrot za płatności tzn. 1% od kwoty dokonanych transakcji ale nie więcej niż 25 zł miesięcznie (łącznie 100 zł). Co więcej zwrot będzie naliczany przy płatnościach zarówno kartą kredytową jak i debetową dołączoną do rachunku.

Bank Citi Handlowy przyzwyczaił nas już do ciekawych promocji swoich karty kredytowych. Do zyskania mamy vouchery, kody rabatowe lub nagrody rzeczowe. Aktualne oferty kart kredytowych od banku Citi Handlowy znajdziesz poniżej ⤵

4. Koszty prowadzenia CitiKonta oraz karty debetowej

CitiKonto oraz karta

 • bezwarunkowe 0 zł 


Wypłata z bankomatów w Polsce

 • 0 zł / 8 zł
  → 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
  → 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

CitiKonto w Citi Handlowy

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/8zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Citi Handlowy,
→ 0 zł za pierwsze 4 wypłaty w bankomatach innych sieci, 8 zł za każdą kolejną wypłatę gotówki.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay

 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta i kartę
 • Znakomite kursy wymiany walut
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze