4000 punktów na start 🎁 w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Pekao

Oferta specjalna dla klientów Banku Pekao od Mastercard® Bezcenne® Chwile. Zarejestruj kartę w programie i odbierz 4000 punktów powitalnych!

Odbierz 8000 punktów na start o wartości 100 zł z Bankiem Pekao w programie Mastercard Bezcenne Chwile edycja IX
Odbierz 8000 punktów na start o wartości 100 zł z Bankiem Pekao w programie Mastercard Bezcenne Chwile edycja IX

1. Odbierz 4000 pkt powitalnych w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Skorzystaj z promocji i zarejestruj swoją kartę od banku Pekao w Mastercard® Bezcenne® Chwile.

W ciągu 30 dni wykonaj dowolne płatności kartą za minimum 50 zł i odbierz 4000 punktów powitalnych (w przeliczeniu to ok. 50 zł). Punkty te możesz wymieć na vouchery do ulubionych sklepów, wartościowe nagrody rzeczowe lub bilety do kina.

Jak wziąć udział w promocji? To proste! → zarejestruj po raz pierwszy swoją kartę od Pekao (debetową lub kredytową) na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl.

Do promocji możemy przystąpić od 01.08.2022 do 30.09.2022.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może odebrać dodatkowe punkty na start?

Oferta skierowana jest do klientów banku Pekao, posiadających karty debetowe lub kredytowe, oznaczone logiem Mastercard. Wykluczeni z promocji są klienci, którzy:

  • uczestniczą już w programie Mastercard® Bezcenne Chwile® z użyciem wybranej karty od Banku Pekao.


Posiadanie kart innych banków w programie Mastercard Bezcenne Chwile nie wyklucza nas z prawa do otrzymania nagrody. Oznacza to tyle, że jeśli posiadamy wiele kart wydanych przez bank Pekao, które spełniają warunki promocji, możemy otrzymać nagrody za każdą nowo zarejestrowaną kartę w programie.

3. Zasady promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao edycja IX”

Zasady promocji są bardzo proste:

  1. W terminie do 30 września 2022 przystąp do programu i zarejestruj swoją kartę z logiem Mastercard wydaną przez bank Pekao.
  2. Wyraź niezbędne zgody i zaakceptuj regulamin programu Mastercard® Bezcenne® Chwile,
  3. Jeśli jesteś już uczestnikiem programu Mastercard® Bezcenne® Chwile, dodaj swoją kartę od Pekao jako kolejną kartę w programie.
  4. W ciągu 30 dni od przystąpienia do udziału w programie, wykonaj transakcje na łączną kwotę min. 50 zł. Transakcję mogą być wykonane w dowolnym sklepie internetowym lub stacjonarnym. 


4000 punktów powitalnych zostanie przekazanych w ciągu 30 dni na rachunek w programie Mastercard od daty spełnienia warunków promocji. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres sześciu miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe w sklepach znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz wszystkie PROGRAMY KORZYŚCI oraz KLUBY RABATOWE

Mastercard® Bezcenne® Chwile – Program korzyści Mastercard

Ocena programu

Program lojalnościowy firmy Mastercard, który współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

  • Ponad 80 współpracujących sklepów znanych marek
  • Wymieniaj zgromadzone punkty na cenne nagrody!

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze