Moneyback 300 zł z kartą kredytową od BNP 💸

Zyskaj nawet Money Back 300 zł za zakupy oraz 0 zł za użytkowanie karty przez pierwszy rok.

Sprawdzamy niezwykle prostą oraz korzystną promocję karty kredytowej od banku BNP Paribas ⤵

Odbierz nawet 300 zł zwrotu za zakupy kartą kredytową BNP Paribas. Promocja trwa do 30 września 2023.
Odbierz nawet 300 zł zwrotu za zakupy kartą kredytową BNP Paribas. Promocja trwa do 30 września 2023.

Czas trwania promocji:
⏱ 01.06.2023 – 30.09.2023 r.

Nagroda:
💸 Cashback 300 zł (6 x 50 zł)

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Cashback 300 zł z kartą kredytową od BNP Paribas [skrót promocji]

Zyskaj łącznie 300 zł zwrotu za zakupy za wyrobienie karty kredytowej „Mastercard Standard” lub „Mastercard Gold” w BNP Paribas.

Płać kartą za swoje zakupy w dowolnych miejscach i zyskaj 5% miesięcznego zwrotu za wykonane transakcję (max. 50 zł w miesiącu). Promocja obowiązuje przez okres 6 miesięcy, więc możemy zyskać aż 300 zł Money Back za swoje zakupy.

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocji landing.bnpparibas.pl/karta_kredytowa/cashback3/ oraz pozostawić swoje dane kontaktowe, a konsultant z banku poprowadzi nas przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Do promocji możemy przystąpić od 01.06.2023 do 30.09.2023.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która od 1 czerwca 2022 roku do dnia rozpoczęcia promocji (tzn. 1 czerwca 2023) nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej jest uzależniona od oceny naszej zdolności i wiarygodności kredytowej. Każdy wniosek o kartę jest rozpatrywany indywidualnie.

3. Zasady promocji „Udane lato z kartą kredytową” (Money Back 300 zł)

 1. W terminie od 1 czerwca do 30 września 2023, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold oraz przejdź pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.
 2. Wykonuj transakcje i płać kartą w dowolnych miejscach → stacjonarnie oraz online. Za każdą naliczoną płatność bezgotówkową otrzymasz 5% zwrotu wartości zakupów.
 3. W każdym z kolejnych 6 miesięcy od zawarcia umowy o kartę, otrzymasz do 50 zł miesięcznie zwrotu za wykonane płatności kartą kredytową. Przez okres 6 miesięcy możesz zyskać nawet do 300 zł Money Back’u.


Uzyskanie całej kwoty w promocji (300 zł) nie powinno być trudne do wykonania. Aby otrzymać Money Back 50 zł za dany miesiąc, trzeba zapłacić kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (5% z 1000 zł = 50 zł). 

Podczas naliczania zwrotu nie będą brały udział transakcje, które zostały zwrócone, transakcje gotówkowe (np. wypłata pieniędzy z bankomatu), przeznaczone na spłatę zadłużenia oraz które zasilają zewnętrzne instrumenty płatnicze (np. Revolut).

Zwolnienie z opłat za kartę przez okres 12 miesięcy

Bank nie wymaga od nas spełnienia dodatkowych warunków aby otrzymać zwolnienie z opłat za kartę. Wystarczy założyć kartę w promocji aby cieszyć się z 12 miesięcznego, darmowego użytkowania karty.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Każda z nagród miesięcznych będzie przekazywana po zakończeniu bieżącego okresu rozliczeniowego w którym były wykonywane transakcje.

Bank o wysokości Money Back’u za dany miesiąc będzie informował w wysyłanym zestawieniu transakcji po zakończeniu okresu rozliczeniowego. Udział w naliczeniu zwrotu będą brały transakcje, które zostały rozliczone w danym cyklu.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Mastercard Standard

Podstawowe parametry karty kredytowej Mastercard Standard:

 • oprocentowanie: 20,5%
 • opłata za kartę: 0 zł / 9 zł. W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy.
  Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 4,9%, min. 10 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • kwota minimalnej spłaty: 3%, min. 30 zł
 • RRSO: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla przykładu reprezentatywnego karty kredytowej Mastercard „Standard” na 1.06.2023 r. wynosi 27,59%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 620,58 zł, oprocentowanie zmienne 20,5%, całkowity koszt kredytu 620,58 zł, (w tym: odsetki 512,58 zł, miesięczna opłata za kartę 9 zł), 11 miesięcznych rat równych w wysokości po 385,01 zł, 12 rata w wysokości 385,47 zł.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. Tym sposobem nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/9zł 🔍 W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.

Bankomaty

4,9%
min. 10zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • 0 zł za użytkowanie karty przez rok w ramach bonusu
 • Cashback za wybrane transakcje kartą
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze