CitiBank BP Motokarta – cashback 1200 zł za zakupy na stacjach paliw ⛽

Jak sprawić by wizyty na stacjach paliw były tańsze? To prostsze niż myślisz! Tankuj i myj auta na stacjach BP i zyskuj comiesięczne zwroty. Płać BP Motokartą i odbierz nawet 1200 zł cashbacku.

Sprawdzamy propozycje CitiBanku na rozwiązanie problemów wysokich cen paliw ⛽.

Złóż wniosek o darmową BP Motokartę i zyskaj nawet 1200 zł zwrotu za płatności na stacjach paliw. Promocja trwa do 30.09.2024.
Złóż wniosek o darmową BP Motokartę i zyskaj nawet 1200 zł zwrotu za płatności na stacjach paliw. Promocja trwa do 30.09.2024.

Czas trwania promocji:
⏱ 01.03.2024 – 30.09.2024 r.

Nagroda:
💸 Cashback 1200 zł

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Zyskaj zwrot za płatności Motokartą na stacjach BP (łącznie nawet 1200 zł) 🚗

Szukasz rozwiązania na wysokie ceny paliwa? W takim razie nie powinieneś przejść obojętnie obok promocji od Banku Handlowego w Warszawie.

Złóż wniosek o darmową w obsłudze kartę kredytową BP Motokarta i zyskaj co miesiąc 20 zł zwrotu za płatności na stacjach BP. Łącznie możesz odebrać 36 takich nagród → gwarantuje Ci to nawet 720 zł oszczędności.
Mało? Dodatkowo za każdą płatność na myjniach BP otrzymasz kolejne 20 zł co miesiąc (do 480 zł).

Jak otrzymać nagrody?

W każdym pełnym okresie rozliczeniowym wykonaj płatności na kwotę min. 500 zł, w tym:

 • 250 zł na dowolnych transakcjach bezgotówkowych
 • zatankuj za min. 250 zł paliwo na stacjach BP
 • oraz (dodatkowo) korzystaj z myjni ręcznej BP i zapłać za min. 20 zł.


Za każdy miesiąc spełnienia warunków otrzymasz 40 zł zwrotu na rachunek karty.

Aby skorzystać z promocji, złóż wniosek o kartę kredytową BP Motokarta na stronie www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/bp-motokarta-lp oraz pomyślnie przejdź przez proces weryfikacji zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 01.03.2024 do 30.09.2024.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej BP Motokarta?

Promocja od CitiBanku przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego z okazji wykluczone są osoby

 • które od dnia 1 lipca 2023 posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez Bank Citi Handlowy.


Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej:

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Niesamowite zwroty z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta”

W promocji BP Motokarty możemy zyskać nawet 720 zł zwrotu za płatności na stacjach w przeciągu 3 lat. Za każdy miesiąc spełnienia warunków otrzymamy 20 zł zwrotu, które zasili rachunek naszej karty.

Warunki do uzyskania bonusów są bardzo proste, wystarczy płacić kartą za min. 500 zł miesięcznie → w tym zatankować za min. 250 zł paliwo na stacjach BP.

Dodatkowo, kolejna edycja promocji została rozszerzona o możliwość uzyskania kolejnych 480 zł zwrotu. W jaki sposób? Korzystaj z myjni ręcznej BP i zapłać kartą za min. 20 zł. Za każdy miesiąc otrzymasz dodatkowe 20 zł zwrotu (max. 24 nagrody).

Dużym atutem BP Motokarty jest to, że jest w 100% pozbawiona opłat. Jeśli w danym miesiącu z niej nie korzystamy → nic za nią nie zapłacimy :).

Aby skorzystać z promocji:

 1. Do 30 września 2024 złóż wniosek o BP Motokartę na stronie promocji i na podstawie złożonego wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową,
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.


Tyle wystarczy aby stać się oficjalnymi uczestnikami promocji 🙂

#Pierwsza nagroda. Cashback 20 zł za zakupy na stacjach BP [nawet 720 zł]

W każdym miesiącu rozliczeniowym, zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca, następującego po zawarciu umowy o kartę kredytową:

 • dokonaj płatności kartą na kwotę min. 500 zł miesięcznie, w tym:
  • wydaj 250 zł przy dowolnych transakcjach bezgotówkowych,
  • zatankuj paliwo na stacjach BP za min. 250 zł.


Za każdy miesiąc spełnienia warunków promocji otrzymamy 20 zł zwrotu na rachunek karty. Możemy otrzymać maksymalnie 36 takich nagród (łącznie 720 zł przez 3 lata).

W przypadku, kiedy w danym miesiącu rozliczeniowym nie wydamy za pomocą karty min. 500 zł, nie przekreśla to naszej szansy na odbiór nagród w pozostałym miesiącach. Za ten „gorszy” miesiąc, bank nie wypłaci nam premii.

Czy Motokarta się opłaca? W obecnych czasach „drożyzny” paliwowej sądzę, że jak najbardziej! Cashback z Motokarty w przeliczeniu daje ok. 29 gr oszczędności za 1l diesla (przy założeniu, że cena paliwa jest na poziomie 6,45 gr / l i zatankowaniu 78 l).

#Druga nagroda. Cashback 20 zł za myjnie na stacjach BP [nawet 480 zł]

W każdym miesiącu rozliczeniowym, zaczynając od pierwszego pełnego miesiąca, następującego po zawarciu umowy o kartę kredytową:

 • wykonaj transakcje za min. 20 zł na terminalu płatniczym na myjni ręcznej przy stacji benzynowej oznaczonej logo sieci BP w Polsce.


Za każdy miesiąc spełnienia warunków promocji otrzymamy 20 zł zwrotu na rachunek karty. Możemy otrzymać maksymalnie 24 takich nagród (łącznie 480 zł przez 2 lata).

4. Jak będą wypłacane nagrody?

Każda nagroda miesięczna będzie widoczna w bankowości internetowej Citi Online i zostanie udostępniona do wypłaty najwcześniej w ciągu 3 dni po zakończeniu okresu rozliczeniowego.

Następnie każdy uczestnik może zlecić zaksięgowanie nagrody na rachunek powiązany z kartą kredytową. Nagroda zostanie przekazana w przeciągu 3 dni roboczych od dnia zlecenia wypłaty środków.

Otrzymana premia pomniejszy kwotę zadłużenia karty kredytowej lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku BP Motokarty.

Każdy uczestnik może sumować otrzymane nagrody i zlecić przelew dopiero po „uzbieraniu” oczekiwanej kwoty z zastrzeżeniem, że może to być maksymalnie 240 zł (za 12 okresów rozliczeniowych).

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citibank – BP Motokarta

Motokarta od banku Handlowego w Warszawie jest całkowicie pozbawiona opłat za użytkowanie. Jest to jedna z niewielu propozycji na rynku kart kredytowych w której otrzymujemy usługę całkowicie za darmo i to bez spełnienia dodatkowych warunków.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 18,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Motokarta-BP. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 20,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6000 zł , całkowita kwota do zapłaty 6618,1 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 618,10 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 618,10 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 551,51 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 03/01/2024 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz sprawdzić aktualne okazje? Zobacz obecnie trwające ⭐ PROMOCJE BANKOWE ⭐

Citibank-BP Motokarta w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty głównej
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
 • Każdą transakcje powyżej 100 zł możesz rozłożyć na wygodne raty
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze