Tego jeszcze nie było! Rekordowe 1200 zł premii z CitiKartą. Złóż wniosek o kartę kredytową od Banku Handlowego w Warszawie, płać nią za codzienne zakupy i odbierz bonus na mega prostych warunkach!

Ps. W ramach promocji, karta jest pozbawiona opłat przez pierwsze 12 miesięcy. 👌

Złóź wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz rekordowe 1200 zł premii. Promocja trwa do 30 września 2023.
Złóź wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz rekordowe 1200 zł premii. Promocja trwa do 30 września 2023.

Czas trwania promocji:
⏱ 24.07.2023 – 30.09.2023 r.

Nagroda:
💸 900 zł + 300 zł w punktach

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Rekordowe 1200 zł premii z kartą kredytową Citi Simplicity [skrót promocji]

Złóż wniosek o kartę kredytową od CitiBanku, aktywnie z niej korzystaj i odbierz łącznie 1200 zł premii! Do zgarnięcia jest cashback 800 zł, 100 zł za zgody na rzecz banku oraz nawet 300 zł w punktach w programie Mastercard Bezcenne Chwile (które możesz wykorzystać na co tylko masz ochotę).

Wszystkie nagrody otrzymasz na banalnie prostych warunkach:

Aby zgarnąć maksymalną premię, w przeciągu 12 miesięcy od podpisania umowy o kartę, dokonuj transakcji na łączną sumę min. 2000 zł w miesiącu, a za każdy miesiąc otrzymasz nagrodę o wartości 100 zł.

I to wszystko! Podsumowując → jedynym warunkiem promocji jest korzystanie z karty. Nic więcej ;).

Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/moge-wiecej-z-karta-kredytowa-citibank oraz w terminie 10 dni złożyć dokumenty niezbędne do oceny zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 24.07.2023 do 30.09.2023 lub do wyczerpania puli (jedynie!) 1000 zawartych umów o kartę płatniczą.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego z okazji wykluczone są osoby które:

 • od dnia 1 lipca 2023 posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez Bank Citi Handlowy.


Jest to niespotykanie krótki okres karencji! Oznacza to tyle, że osoby które stosunkowo niedawno rozstały się z kartą kredytową od CitiBanku (a dokładniej przed 1 lipca 2023) mogą ponownie skorzystać oferty promocyjnej. 

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej.

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank”

W promocji „kredytówki” Citi Simplicity możesz zgarnąć łącznie aż 1200 zł premii w formie gotówki oraz w punktach Mastercard.

Nagrody podzielone są na trzy etapy → w pierwszym z nich otrzymamy punkty o wartości 150 zł lub 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile, w kolejnym cashback do 800 zł, a na „deser” 100 zł za udzielenie zgód marketingowych.

Co warto podkreślić → promocja nie wymaga od uczestników dużego zaangażowania, a zdobycie wszystkich nagród jest niezwykle proste. Dodatkowo w promocji zyskamy mały bonusik: zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty w pierwszym roku od jej otrzymania.

Tyle w ramach wstępu, a teraz krok po kroku pokaże Ci jak skorzystać z okazji.

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 30 września 2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji.
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty znajdziesz w zakładce: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.
 4. Nie później niż do końca kolejnego miesiąca, następującego po podpisaniu umowy o kartę, zarejestruj się i dodaj kartę w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli jesteś już uczestnikiem programu, dodaj kartę Citi Simplicity jako swoją kolejną kartę w programie.

Bonusowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile (150 lub 300 zł)

Wysokość nagrody uzależniona jest od naszej aktywności i może wynieść 150 zł lub 300 zł w punktach Mastercard. W każdym z trzech miesięcy, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę tzn. w pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym:

 • Nagroda 150 zł (12 000 punktów). Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę w przedziale od 500 zł do 1999 zł. 
  lub
 • Nagroda 300 zł (24 000 punktów). Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł. 


Punkty powitalne zostaną przekazane w ciągu 30 dni na rachunek w programie Mastercard od daty spełnienia warunków promocji. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres 9 miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Nagroda cashback do 800 zł (8 x 100 zł)

Wysokość nagrody uzależniona jest od naszej aktywności i może wynieść 50 zł lub 100 zł za każdy miesiąc spełnienia warunków promocji. W każdym z kolejnych ośmiu miesięcy, tzn. od czwartego do jedenastego pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • Nagroda 400 zł (8 x 50 zł). Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę w przedziale od 500 zł do 1999 zł. 
  lub
 • Nagroda 800 zł (8 x 100 zł). Dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 2000 zł. 


Nagroda zostanie przekazana za każdy miesiąc w którym warunek promocji zostanie spełniony. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym nie wykonamy transakcji za min. 500 zł, nie przekreśla to naszej szansy na odbiór nagród za pozostałe miesiące.

Łącznie możemy odebrać do 8 nagród o wartości od 50 do 100 zł za każdy miesiąc. Każda z nagród pomniejszy kwotę zadłużenia dotyczącą danej karty lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku. 

Wiadomość o przyznaniu bonusu otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. 

100 zł za wyrażenie zgód marketingowych

Dodatkowe 100 zł premii otrzymasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki do otrzymania wcześniejszych premii, wyrazisz zgody marketingowe na rzecz banku oraz w dwunastym miesiącu, następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • Dokonasz transakcji kartą na łączną kwotę min. 500 zł.


Wiadomość o przyznaniu bonusu otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. 

Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku.

Po okresie promocyjnym zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł lub 0 zł w przypadku płatności kartą za min. 1000 zł miesięcznie.

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Możemy je wymieniać na bony i vouchery zakupowe do sklepów znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Wymieniaj punkty na cenne nagrody!

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 1000 zł,


W ramach promocji w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu, opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 28/06/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

19% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze