Odbierz smartfon Samsung Galaxy A15 + 300 zł z CitiKartą 📱

Halo, halo… masz telefon do odebrania! Zgarnij smartfon Samsung Galaxy A15 z kartą kredytową Citi Simplicity. Mało? Korzystając z karty otrzymasz dodatkowe 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile. A warunki? Prościutkie! 👌

Ps. W ramach promocji karta pozbawiona jest opłat przez pierwsze 12 miesięcy. 👌 Liczba nagród ograniczona.

Odbierz smartfon Samsung Galaxy A15 z CitiKartą od Banku Handlowego w Warszawie. Promocja trwa do 18 czerwca 2024 r.
Odbierz smartfon Samsung Galaxy A15 z CitiKartą od Banku Handlowego w Warszawie. Promocja trwa do 18 czerwca 2024 r.

Czas trwania promocji:
⏱ 12.04.2024 – 18.06.2024 r.

Nagroda:
📱 Samsung Galaxy A15 + 300 zł

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Odbierz nowy smartfon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł z kartą kredytową od CitiBanku 📱 [skrót promocji]

Bank Citi Handlowy przygotował ciekawą promocję dla nowych klientów swojej „kredytówki” → do zgarnięcia jest nowy smartfon Samsung Galaxy A15 oraz 300 zł premii! Psss… warunki promocji są niezwykle proste 😉. Nie przedłużając:

 • Samsung Galaxy A15. W pierwszych 3 miesiącach po zawarciu umowy, wykonaj min. 10 transakcji każdego miesiąca o łącznej wartości co najmniej 1000 zł.
 • 300 zł w Mastercard Bezcenne Chwile. Od 4 do 12 miesiąca po zawarcia umowy, wykonaj transakcje każdego miesiąca o łącznej wartości co najmniej 200 zł.


I to wszystko! Podsumowując → jedynym warunkiem promocji jest korzystanie z karty. Nic więcej :).

Aby móc skorzystać z okazji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/przywitaj-wiosne-z-karta-kredytowa-citibank/ oraz w terminie 10 dni złożyć dokumenty niezbędne do oceny zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 12.04.2024 do 18.06.2024 r. lub do wyczerpania puli (jedynie!) 250 zawartych umów o kartę płatniczą.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego z okazji wykluczone są osoby które:

 • od dnia 1 kwietnia 2023 r. posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez Bank Citi Handlowy.


Jest to dość krótki okres karencji! Oznacza to tyle, że osoby które stosunkowo niedawno rozstały się z kartą kredytową od CitiBanku (a dokładniej przed 1 kwietnia 2023 r.) mogą ponownie skorzystać oferty promocyjnej. 

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej.

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Przywitaj wiosnę z Kartą Kredytową Citibank”

W promocji „kredytówki” Citi Simplicity możesz zgarnąć nowy smartfon Samsung Galaxy A15 o wartości 599 zł oraz bonusowe 300 zł premii. Promocja jest o tyle warta uwagi, ponieważ nie wymaga od uczestników dużej aktywności i mozolnego spełniania warunków (a nowy telefonik drogą nie chodzi :)).

Nagrody podzielone są na dwa etapy: w pierwszym z nich otrzymamy nowy telefon, a w drugim punkty o łącznej wartości 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Dodatkowo w promocji zyskamy mały bonusik: zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty w pierwszym roku od jej otrzymania.

Tyle w ramach wstępu, a teraz krok po kroku pokaże Ci jak skorzystać z okazji.

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 18 czerwca 2024 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji.
 2. Przed zawarciem umowy o kartę, wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę, aby umożliwić dostarczenie tej nagrody.
 3. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty znajdziesz w zakładce: przeslanie_dokumentow.
 4. Na podstawie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.
 5. Nie później niż do końca kolejnego miesiąca, zarejestruj się i dodaj kartę w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli jesteś już uczestnikiem programu, dodaj kartę Citi Simplicity jako swoją kolejną kartę w programie.

Nagroda 1. Smartfon Galaxy A15 LTE 4/128GB [599 zł]

W każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę tzn. w pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym:

 • wykonaj min. 10 transakcji każdego miesiąca o łącznej wartości co najmniej 1000 zł.


I to tyle! Nowy smartfon jest twój!

Nagroda 2 + 3. Bonusowe punkty w programie Mastercard Bezcenne Chwile [300 zł]

Aby otrzymać 24 000 punktów o łącznej wartości 300 zł w programie Bezcenne® Chwile:

 • Nagroda 100 zł (8000 pkt). W 4, 5 i 6 miesiącu po zawarcia umowy, wykonaj transakcje każdego miesiąca o łącznej wartości co najmniej 200 zł.
 • Nagroda 200 zł (16 000 pkt). Od 7 do 12 miesiąca po zawarcia umowy, wykonaj transakcje każdego miesiąca o łącznej wartości co najmniej 200 zł.


Punkty zostaną przekazane w ciągu 30 dni na rachunek w programie Mastercard od daty otrzymania informacji o spełnieniu warunków promocji (nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił warunki oferty). Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres 9 miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Nagroda 4. Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku.

Po okresie promocyjnym zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł lub 0 zł w przypadku płatności kartą za min. 1000 zł miesięcznie.

4. Kiedy otrzymam telefon Samsung Galaxy A15?

Każdy uczestnik, który spełni warunki promocji, otrzyma nowy telefon Samsung Galaxy A15 LTE 4/128GB w kolorze czarnym o wartości 599 zł brutto. Nagroda objęta jest gwarancją producenta do dnia 31 marca 2026 r. 

Telefon zostanie wysłany na adres korespondencyjny podany we wniosku o kartę, najpóźniej do 45 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji.

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. 

Smartfon Samsung Galaxy A15 LTE
Smartfon Samsung Galaxy A15

Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest posiadanie aktywnej karty kredytowej. W przeciwnym razie bank odmówi nam prawa do odbioru nagrody.

5. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych wydanych przez Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Możemy je wymieniać na bony i vouchery zakupowe do sklepów znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Zarejestruj się w Mastercard Bezcenne Chwile
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Wymieniaj punkty na cenne nagrody!

6. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 1000 zł,


W ramach promocji w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu, opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 18,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,15% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10000 zł , całkowita kwota do zapłaty 11174,17 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 18,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1174,17 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1030,17 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 931,18 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 05/04/2024 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

7. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz sprawdzić inne okazje? Zobacz koniecznie aktualnie trwające ⭐ PROMOCJE BANKOWE ⭐

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze