Zapraszaj znajomych do TransferGo i odbieraj 100 zł premii 🔥

Zapraszaj znajomych do transferGo i otrzymaj 100 zł za każde skuteczne polecenie usługi znajomemu. Sprawdzamy jak działa program poleceń od transferGo → usługi realizującej międzynarodowe przekazy pieniężne po najlepszych kursach ⤵

Promocja zapraszaj znajomych do TransferGo i odbieraj 100 zł premii
Promocja zapraszaj znajomych do TransferGo i odbieraj 100 zł premii

1. Zapraszaj znajomych do transferGo i otrzymaj 100 zł za każde skuteczne polecenie

Wiele firm prowadzi swoje programy partnerskie, które nagradzają użytkowników za polecenie swoich usług np. znajomym. Nie inaczej jest w przypadku transferGo, które umożliwia ekspresowe przesyłanie gotówki w dowolne miejsce na świecie po najlepszych możliwych kursach.

Jaką nagrodę otrzymam za polecenie transferGo?

Za każde skuteczne polecenie otrzymamy równowartość 22€ w prowadzonej przez nas walucie. W przeliczeniu na „złotówki” będzie to równowartość 100 PLN. Aby otrzymać bonus wystarczy:

 1. Przekazać swój kod zaproszenia znajomemu lub wysłać mu link z zaproszeniem do transferGo.
 2. Twój znajomy musi wykonać przelew (np. do innego kraju) o równowartości 100 £ (lub o równowartości w innej walucie) w ciągu 6 miesięcy od utworzenia konta.
 3. I to tyle! Za każdego znajomego, który spełni ten prosty warunek otrzymasz bonus!


Jak wziąć udział w programie poleceń? Warunki są bardzo proste → zaloguj się lub zarejestruj się w transferGo i zapraszaj znajomych za pomocą swojego linku polecającego.

Promocja w programie poleceń transferGo nie ma ustalonej daty zakończenia, dlatego też trwa do odwołania.

2. Kto może polecać usługi transferGo?

Aby zapraszać znajomych do usługi transferGo nie musisz spełniać dodatkowych wymagań, ponieważ wystarczy… posiadać konto w transferGo → i nic więcej!

Nie posiadasz konta w transferGo? Możesz je założyć w kilka minut przy pomocy przycisku powyżej ⤴

Psss… jeśli wykonasz przelew o równowartości 100 £ my też zostaniemy za to nagrodzeni. Otrzymane środki pozwalają nam na tworzenie jeszcze lepszych i bardziej wartościowych treści za to wielkie dzięki i ukłony dla was! 😉

3. Zasady programu „poleć znajomego” w tranferGo

TransferGo nagradza swoich użytkowników za aktywne polecanie usługi znajomym. Za każde polecenie otrzymasz 100 zł bonusu, a twój znajomy pozna sposób na szybkie, tanie i bezpieczne przelewy w wielu walutach.

Jak wziąć udział w programie poleceń transferGO?

 1. Zaloguj się lub jak jeszcze nie masz konta zarejestruj się w transferGo.
 2. Po zalogowaniu do usługi, przejdź do zakładki na swoim koncie „zaproś i zarób 100 zł” znajdziesz tam kod lub link z zaproszeniem, który możesz przekazać znajomemu. Jeśli, wyraziłeś zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od transferGo, kod z zaproszeniem otrzymasz również na swoją pocztę e-mail.
 3. Zapraszaj znajomych do transferGo! Możesz podać kod znajomemu, wysłać mu link z zaproszeniem poprzez e-mail lub za pomocą mediów społecznościowych. Technika dowolna!


Jakie warunki musi spełnić znajomy abym otrzymał 100 zł?

 1. Zaproszona osoba musi dokonać w ciągu 6 miesięcy od założenia konta przelew (pojedynczy lub w formie większej ilości przelewów) na kwotę 100£ lub jego równowartość w innej walucie np. 540 zł.
 2. Na koncie odbiorcy przelewu zaksięgowano wysłaną kwotę, a transakcja nie została odrzucona ani zwrócona.
 3. Przelew, który kwalifikuje się do wypłaty nagrody nie może być wykonany w tej samej walucie np. EUR na EUR.


TransferGo zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty bonusu w przypadkach:

 • jeśli uzna, że konto zostało założone nieuczciwie (np. z chęci tylko zdobycia bonusu) lub zostały naruszone warunki użytkowania transferGo (https://www.transfergo.com/en/terms-and-conditions),
 • wykonane przelewy były przy użyciu kart prepaid lub za pomocą firm świadczących usługi związane z kartami prepaid np. Revolut, Monese, ApplePay, Google Pay,
 • w przypadku gdy zaproszony użytkownik robi przelew Tobie lub sobie,
 • nie można zweryfikować Twojej tożsamości lub osoby zaproszonej,
 • w przypadku wszelkich prób zakładania wielu konto lub manipulowania danymi w celu uzyskania bonusu.


Do transferGo możesz zapraszać praktycznie nielimitowaną liczbę znajomych. Dzienna granica zaproszonych osób wynosi aż 300.

4. Kiedy otrzymam nagrodę za polecenie?

Kwota bonusu zależna jest od posiadanej lokalizacji, a jej równowartość wynosi 22€. Np. w przypadku gdy posiadamy konto założone w Polsce, bonus będzie miał wartość około 100 zł (w zależności od kursu wymiany waluty w dzień wypłaty nagrody).

TransferGo poinformuje Cię w ciągu 5 dni roboczych w przypadku gdy twój znajomy dokona przelew kwalifikujący do odbioru nagrody. Informację tą znajdziesz w zakładce „zaproś i zarób 100 zł”.

Ważne! Gdy bonus jest dostępny, wniosek o jego wypłatę musisz złożyć w ciągu 30 dni. Jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymanie wiadomości e-mail, zostaniesz poinformowany o tym fakcie na swojej poczcie elektronicznej. W przypadku gdy nie złożysz wniosku o wypłatę nagrody w określonym czasie, bezpowrotnie ona przepadnie!

5. Czym jest transferGo i jak działa?

TransferGo świadczy wysokiej jakości usługi cyfrowych przelewów międzynarodowych. Przesyłaj pieniądze gdziekolwiek jesteś: szybciej, taniej i na przejrzystych zasadach. Model biznesowy firmy pozwala na wykonywanie przelewów międzynarodowych w taki sposób, że pieniądze nie muszą opuszczać kraju nadawcy. Dzieje się tak, ponieważ kwota jest wpłacana na konto odbiorcy bezpośrednio z lokalnego rachunku transferGo w jego kraju. 

Jak wykonać przelew z transferGo?

 1. Zleć przelew – przekaż swoje dane i odbiorcy oraz wpisz kwotę przekazu,
 2. Wykonaj przelew – standardowy czas dostawy to następny dzień roboczy,
 3. Przekaz pieniędzy – po otrzymaniu środków transferGo przekaże je dla obiorcy.


Koszt wykonania przelewu przy pomocy transferGo zależny jest od konkurencyjnego kursu wymiany waluty oraz od tego jak szybko pieniądze mają być dostarczone do odbiorcy. Wszystkie opłaty są wliczone w cenę wykonania przelewu i są widoczne podczas składania zamówienia. 

Wykonywanie przelewów przy pomocy transferGo jest całkowicie bezpieczne, ponieważ firma jest licencjonowaną instytucją płatniczą. Dodatkowo podlega licznym regulacją prawnym wydanych przez Brytyjski Urząd ds. Usług Finansowych (FCA) oraz jest nadzorowana przez przez HMRC (HM Revenue & Customs). 

Firma może się pochwalić szybkimi i łatwymi transferami gotówki w 22 walutach z 47 krajów. TransferGo posiada swoje biura w czołowych miastach w Europie (w tym w Warszawie), współpracuje z ponad 30 firmami na całym świecie i obsługuje blisko 4 mln klientów personalnych oraz biznesowych.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku. Dowiesz się na nim o najnowszych materiałach oraz ciekawych promocjach finansowych.

transferGo – międzynarodowe przekazy pieniężne

Ocena fintechu

Przelewaj pieniądze do ponad 160 krajów rodzinie oraz przyjaciołom taniej i szybciej – w domu i za granicą. Niskie stawki i opłaty za wymianę walut przy międzynarodowych przelewach.

 • Wysyłaj pieniądze do ponad 160 krajów w kilka minut. Nawet w weekend.
 • Korzystne stawki wymiany walut przy przelewach międzynarodowych

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze