Kup telefon Xiaomi i dołącz do loterii Visa 🎉

Kup telefon marki Xiaomi i dołącz do loterii Visa! Płać kartą Visa za pomocą Google Pay i codziennie zwiększaj swoje szanse na zdobycie cennych nagród. 

Kup telefon Xiaomi i dołącz do loterii Visa i wygrywaj cenne nagrody
Kup telefon Xiaomi i dołącz do loterii Visa i wygrywaj cenne nagrody

1. Kup telefon Xiaomi i dołącz do loterii Visa. Sprawdzamy jak zawalczyć o cenne nagrody 🎁⤵

Kup i aktywuj swój telefon Xiaomi i wygraj nagrody w loterii Visa. Płać kartą i zwiększaj swoją szanse na zdobycie jednej z cennych nagród → a wierz mi, jest o co powalczyć 😉. Każdy zakup przybliża Cię do zgarnięcia nagrody głównej w wysokości 10 000 zł, hulajnogi elektrycznej lub pozostałych gadżetów elektronicznych od Xiaomi.

Jak dołączyć do loterii?

 1. Kup telefon Xiaomi. W loterii mogą wziąć udział posiadacze sprzętów aktywowanych w okresie od 25.04.2022 do 22.01.2023.
 2. Zarejestruj swój udział w loterii. Wystarczy tylko raz zgłosić swój udział by każda płatność brała udział w losowaniu.
 3. Dodaj i płać kartą Visa przy pomocy Google Pay. Pamiętaj, każda płatność zwiększa Twoją szanse na zdobycie nagród.


Formularz zgłoszeniowy do udziału w loterii znajdziesz pod adresem: www.visa.pl/campaign/xiaomi. Życzymy powodzenia! 😊

Swój udział w loterii możesz zgłosić w terminie od 25.04.2022 do 22.01.2023.

Do końca pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

2. Kto może zgłosić swój udział w loterii?

Udział w loterii jest przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, które mają swoje miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz aktywują swój telefon marki Xiaomi w terminie trwania promocji (25.04.2022 – 22.01.2023).

Dodatkowo, aby móc zgłosić swój udział w promocji, musisz być posiadaczem karty płatniczej wydanej przez Visa.

Uczestnik udział w loterii może zgłosić tylko we własnym imieniu, tzn. nie może być pełnomocnikiem innego uczestnika podczas zgłaszania się do promocji.

3. Jakie nagrody możemy wygrać w loterii Visa?

Nagroda 10 000 zł w loterii Visa i Xiaomi
Nagroda pozostałe nagrody w loterii Visa i Xiaomi

Nagrodami w loterii są:

 1. Nagroda miesięczna: 10 000 zł. Nagroda zostanie przelana na wskazany przez laureata numer konta bankowego. Organizator przewidział w loterii łącznie 9 nagród miesięcznych.
 2. Nagroda tygodniowa: Hulajnoga elektryczna Xiaomi – Mi Electric Scooter Essential o wartości 1 283 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 195 nagród tygodniowych.
 3. Nagroda dzienna I stopnia: Nawilżacz powietrza Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier o wartości 237 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 83 nagrody dzienne I stopnia.
 4. Nagroda dzienna II stopnia: Kamera Mi Home Security Camera 360° (1080p) o wartości 175 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 98 Nagród dziennych II stopnia.
 5. Nagroda dzienna III stopnia: Lampka biurkowa Mi LED Desk Lamp 1S o wartości 174 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 92 nagrody dzienne III stopnia.
 6. Nagroda dzienna IV stopnia: Słuchawki douszne Xiaomi Redmi Buds o wartości 169 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 181 nagród dziennych IV stopnia.
 7. Nagroda dzienna V stopnia: Głośnik przenośny Mi Portable Bluetooth Speaker (16W) o wartości 165 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 181 nagród dziennych V stopnia.
 8. Nagroda dzienna VI Stopnia: Suszarka Mi Ionic Hair Dryer H300 o wartości 160 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 92 nagrody dzienne VI stopnia.
 9. Nagroda dzienna VII stopnia: Lampka nocna Mi Motion-Activated Night Light 2 o wartości 49 zł. Organizator przewidział w loterii łącznie 92 nagrody dzienne VII stopnia.


Nagrody będą wydawane przez organizatora w losowych wersjach kolorystycznych.

Organizator odpowiedzialny jest za odprowadzenie podatku od wydanych nagród. Nie musimy więc się martwić w temacie zgłoszenia i odprowadzenia należnego podatku do Urzędu Skarbowego.

4. Zasady loterii „Tysiące nagród z Visa i Xiaomi”

Zasady udziału w loterii są bardzo proste → aktywuj i zarejestruj telefon marki Xiaomi w loterii, dodaj swoją kartę Visa do Google Pay i płać nią za zakupy.

Każda dokonana płatność za min. 0,01 zł to jeden los, który kwalifikuje się do udziału w losowaniu nagród. Nie ma dziennych ograniczeń co do liczby transakcji. Im więcej płatności wykonasz = tym większe szanse na otrzymanie nagrody.

Ważne! Do udziału w losowaniu, zliczane są tylko płatności dokonane kartą Visa przy użyciu aplikacji mobilnej Google Pay.

Warunki uczestnictwa w loterii:

 1. W terminie od 25.04.2022 do 22.01.2023 zgłoś swój udział w loterii na stronie: www.visa.pl/campaign/xiaomi.
 2. Uzupełnij formularz zgłoszeniowy podając numer telefonu, kod IMEI swojego telefonu Xiaomi, adres e-mail oraz numer karty płatniczej Visa.
 3. Zaakceptuj regulamin oraz zapisz się w loterii klikając przycisk „zarejestruj się”.
 4. Dodaj kartę Visa do aplikacji mobilnej Google Pay.
 5. Płać za zakupy za pomocą karty Visa oraz Google Pay. Każda płatność za min. 0,01 zł to los biorący udział w losowaniu nagród.


Płatności możesz dokonywać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internetowych. W loterii nie biorą udziału transakcje:

 • money transfer np. zasilanie kont m.in w Revolut oraz SkyCash,
 • płatności kartą, dokonywane fizycznie po za granicami Polski,
 • związane bezpośrednio z udziałem w grach hazardowych.


Jeden uczestnik może zgłosić do loterii tylko jeden numer karty płatniczej Visa.

5. Kiedy będą losowane nagrody?

Losowanie nagród będzie odbywać się przy użyciu maszyny losującej w siedzibie organizatora, zgodnie z poniższym harmonogramem ⤵

Etapy przyznawania nagród w loterii Visa

Po losowaniu zwycięzców, dodatkowo do każdej nagrody będzie losowanych dwóch zwycięzców rezerwowych, zgodnie z kolejnością ich wylosowania jako pierwszy oraz drugi zwycięzca rezerwowy. To im będzie przysługiwała w następnej kolejności nagroda w przypadku nie odebrania jej przez docelowego laureata.

Laureaci będą informowani o nagrodzie drogą kontaktu telefonicznego, zgodnie z poniższym harmonogramem ⤵

Etapy ogłaszania zwycięzców w loterii Visa

Organizator podejmuje co najmniej 3 próby kontaktu z laureatem, tzn. wykonuje połączenia telefoniczne na wskazany przez laureata numer telefonu. Dodatkowo, organizator może wysłać wiadomość SMS o tym, że będzie podejmował próbę połącznia w związku z wylosowaniem nagrody.

W celu potwierdzenia tożsamości, laureaci nagród miesięcznych i tygodniowych będą proszeni o podanie swojego imienia i nazwiska. Dodatkowo, zwycięzcy muszą wypełnić i odesłać do organizatora listem poleconym lub przesyłką kurierską w ciągu 3 dni roboczych „oświadczenie laureata loterii” w celu odbioru nagrody. Dokumenty te muszą wpłynąć do organizatora nie później niż w ciągu 9 dni roboczych od momentu kontaktu telefonicznego.

Jeśli, zwycięzca nie prześle danych niezbędnych do przeprowadzenia procesu weryfikacji i wydania nagrody w terminie o którym mowa powyżej, oznacza to utratę prawa do Nagrody.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. Dowiesz się na nim o najnowszych materiałach oraz ciekawych promocjach finansowych.

Chcesz poznać pozostałe okazje? Koniecznie zobacz ⭐ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⭐ 

Visa

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze