W czerwcu ubiegłego roku sprawdzaliśmy promocję od BNP Paribas → założyliśmy konto w promocji, otrzymaliśmy bonus w gotówce i wygraliśmy rower w konkursie! 🚲 Szanse na wygraną były naprawdę duże i… udało się! 💪

Wygraliśmy rower Rayon Sierra od BNP Paribas!
Wygraliśmy rower Rayon Sierra od BNP Paribas!

1. Słowem wstępu…

Prywatnie często korzystam z promocji, które opisuje na stronie. Jeśli, jest taka możliwość to nie przypuszczam szansy aby sprawdzić jak sprawy wyglądają „od środka”. Jest to świetna okazja aby przekonać się w praktyce jak przebiega spełnianie warunków, a samo otrzymywanie bonusów sprawia mi wielką frajdę 😊. 

Tym razem przekonałem małżonkę do skorzystania z promocji na konto osobiste od BNP Paribas. Czy się opłacało? I to jeszcze jak! 😁

2. Na czym polegał konkurs „Jesteś zieloną zmianą”?

Promocja „Bankowo rowerowo” w której braliśmy udział, pojawiła się w połowie czerwca 2021 i trwała równo miesiąc czasu.

Okazja polegała na otwarciu konta osobistego Otwartego na Ciebie w banku BNP i spełnieniu prostych warunków aktywności w sierpniu oraz we wrześniu 2021. Dzięki tym zabiegom można było otrzymać 100 zł w gotówce oraz 100 zł w ramach karty podarunkowej do sklepu Decathlon.

Dodatkowo przy okazji otwarcia konta, można było wziąć udział w konkursie „Jesteś zieloną zmianą” w której do wygrania było 51 x rowerów miejskich Rayon Sierra o wartości 1000 zł oraz 100 x sakw rowerowych Crosso Dry 60 o wartości 253 zł. 

Promocję w której braliśmy udział opisywałem w artykule, który znajdziesz pod przyciskiem powyżej ⤴

Limit uczestników uprawnionych do otwarcia konta w promocji wynosił tylko 800 osób 😯. Co ciekawsze limit ten nie został wyczerpany w ciągu miesiąca. Była więc bardzo duża szansa na zgarnięcie nagrody. 

Można przypuszczać, że w samym konkursie wzięło udział około 400 osób (otwierając konto w promocji nie miałeś obowiązku brać udziału w konkursie). W uproszczonym przeliczeniu wskazuje na to, że co ósma osoba mogła wygrać rower o wartości 1000 zł, a kolejne 100 osób sakwy o wartości 253 zł. Żal byłoby nie spróbować…

Jakie warunki musieliśmy spełnić aby móc wziąć udział w konkursie?

Podczas otwierania wniosku o konto zaznaczyliśmy pole, że chcemy wziąć udział w konkursie „jesteś zieloną zmianą”, a następnie wypełniliśmy formularz rejestracyjny do konkursu i zaakceptowaliśmy jego regulamin.

Dodatkowo, aby móc „powalczyć” o nagrody w konkursie, niezbędne było spełnienie wymagań do uzyskania pierwszej nagrody (100 zł) w promocji konta osobistego, a dokładniej w sierpniu 2021:

  • wykonaj min. 1 przelew za pomocą serwisu transakcyjnego banku Goonline lub za pomocą aplikacji mobilnej Gomobile


Po tych prostych czynnościach, oficjalnie staliśmy się uczestnikami konkursu.

Na czym polegał konkurs?

Od 17 lipca do 31 sierpnia 2021 należało przesłać fotografię konkursową pod tytułem „Jak zmieniam świat na zielono” oraz podać swój adres e-mail.

50 najlepszych autorów prac konkursowych otrzymało nagrodę główną rower miejski Rayon Siera, natomiast pozostałe 100 osób „nagrodę pocieszenia” sakwę rowerową Crosso Dry 60.

Dodatkowo dla osoby, która wykonała najwięcej transakcji bezgotówkowych kartą w miesiącach lipiec – sierpień, przewidziana była nagroda w postaci dodatkowego roweru Rayon Siera 😉

Zdjęcie w konkursie od banku BNP Jesteś zieloną zmianą

Nasze zdjęcie konkursowe pt. „Wykorzystuje alternatywne źródła energii”

Tematyka konkursu była czysto proekologiczna. Stwierdziliśmy, że dobrym tematem będzie fotografia nawiązująca do odnawialnych źródeł energii. 

W tym miejscu serdecznie dziękuje rodzicom mojej żony, za pomoc w wykonaniu fotografii. To właśnie ich instalacja fotowoltaiczna znajduje się na naszej pracy konkursowej. Jeszcze raz dzięki! 😊.

Po przesłaniu fotografii pozostało nam tylko czekać na ogłoszenie wyników.

3. Wygraliśmy rower Rayon Sierra w konkursie!

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody (100 zł za korzystanie z konta) oraz nagrody w konkursie, przewidziana była na ten sam termin → 21 września 2021. 

Po godzinie 13:00, małżonka otrzymała na Gmaila wiadomość o zdobyciu pierwszej nagrody w wysokości 100 zł ⤵

A 4 godziny później….

…o wygraniu nagrody głównej w konkursie! ⤴

4. Jak się prezentuje nagroda?

Po otrzymaniu informacji o wygranej, pozostało nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na kuriera z obiecaną nagrodą. 

Rower trafił do nas bardzo szybko 🚀, a dokładniej 7 dni po otrzymaniu informacji o nagrodzie.

Rower Rayon Sierra w paczce

Paczka z rowerem miejskim Rayon Sierra 🚲

Godzinka składania, parę kopnięć i uderzeń młotkiem i „voila”! Sprzęt gotów do jazdy. 🚴

A żona szczęśliwa i zadowolona, a to najważniejsze… 😅

A tak się prezentuje nagroda ⤴

5. Czy warto brać udział w podobnych konkursach?

Cóż… jestem zdania, że tak! Zwłaszcza w takich w których nie trzeba się zbytnio „napocić”….

A tak na poważniej. Z konkursami i loteriami bywa różnie. Zwykle szanse na wygraną nie są zbyt duże. O ile w przypadku promocji bankowych nagrody są gwarantowane przy spełnieniu warunków, tak tutaj o wygranej decydowała komisja konkursowa i to ona miała ostateczny wpływ na to do kogo trafią nagrody.

Mała liczba uczestników, ogrom nagród do wygrania oraz sama prostota promocji sprawiła, że warto było spróbować. Jak widać, opłacało się 😊. Mawiają: „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” .

Czy warto brać udział w podobnych promocjach? Z tym pytaniem zostawiam Ciebie już samego 😉.

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku. Dowiesz się na nim o najnowszych materiałach oraz ciekawych promocjach finansowych.

Koniecznie zobacz również: ⭐ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⭐. To właśnie w tym miejscu znajdziesz najciekawsze okazje i konkursy. 🎁

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze