Letyshops to popularna platforma cashbackowa, która pozwala użytkownikom otrzymywać zwroty gotówki za zakupy dokonane w sklepach internetowych współpracujących z serwisem.

Aby w pełni korzystać z tej usługi, konieczne jest założenie konta i regularne logowanie się na platformę. W poniższym artykule przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces logowania się na Letyshops. 🛒

Logowanie Letyshops. Jak to zrobić?
Logowanie Letyshops. Jak to zrobić?

Krok 1: Wejdź na stronę Letyshops

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie oficjalnej strony Letyshops. Wprowadź adres „www.letyshops.com” w pasek adresu przeglądarki internetowej i naciśnij klawisz „Enter”.

Możesz też przejść bezpośrednio za pomocą przycisku poniżej. ⤵

Krok 2: Kliknij „Zaloguj się”

Gdy znajdziesz się na stronie głównej Letyshops, poszukaj przycisku „Zaloguj się” (lub odpowiednik w Twoim języku, jeśli korzystasz z lokalnej wersji strony). Zazwyczaj znajduje się on w prawym górnym rogu strony.

Zaloguj się do Letyshops

Krok 3: Wprowadź dane do logowania

Po kliknięciu „Zaloguj się” zostaniesz przekierowany na stronę logowania. Wprowadź swój adres e-mail i hasło, które zostały użyte podczas rejestracji w Letyshops.

Do dyspozycji dostajemy 3 metody logowania do Letyshops:

  1. Za pomocą konta Google.
  2. Za pomocą konta Facebook. 
  3. Za pomocą adresu e-mail.


Po wprowadzeniu danych kliknij przycisk „Zaloguj się” znajdujący się poniżej pól do wpisywania. Jeśli wprowadzone dane są prawidłowe, zostaniesz przekierowany na swój profil w Letyshops.

Wybierz metodę logowania do Letyshops

Jeśli jeszcze nie masz konta, będziesz miał też możliwość założenia go poprzez kliknięcie w link „Dołącz” i postępowanie zgodnie z instrukcjami.

Krok 4: Zacznij korzystać z Letyshops

Po zalogowaniu się możesz zacząć przeglądać oferty sklepów współpracujących z Letyshops i korzystać z cashbacku.

Zalogowałeś się na konto Letyshops

Wystarczy wybrać sklep w którym chcesz zrobić zakupy za pośrednictwem platformy Letyshops. Kliknij na odpowiedni link lub przycisk aby przejść na stronę sklepu i dokonać zakupów. Po zakończeniu transakcji, Letyshops przyzna ci zwrot pieniędzy na twoje konto w platformie.

Zacznij oszczędzać z Letyshops

Co jeśli zapomniałem hasła?

Jeśli zapomnisz hasła, nie martw się. Na stronie logowania znajduje się opcja „Zapomniałeś hasła?”. Klikając w nią, zostaniesz przekierowany do procesu odzyskiwania hasła, który umożliwi Ci ustawienie nowego hasła do konta.

Podsumowanie

Logowanie się do Letyshops jest proste i intuicyjne. Dzięki temu, że jesteś zalogowany, możesz w pełni korzystać z funkcji platformy, śledzić swoje cashbacki i dokonywać zakupów w ulubionych sklepach z dodatkowymi korzyściami.

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem Letyshops, warto się zarejestrować i zacząć oszczędzać na zakupach online!

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Letyshops – serwis cashback

Ocena cashback’u

Letyshops to jeden z największych serwisów cashback z liczbą ponad 26 milionów aktywnych użytkowników oraz 8 letnim doświadczeniem. Kupuj w ulubionych sklepach oraz odzyskaj część wydanych w nich pieniędzy.

Średni cashback

*9,60%/3,35% 🔍
*Średni cashback w Hot Promocjach 🔥.
Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.
 

Ilość sklepów w Polsce

518

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
  • Jeden z najlepiej ocenianych serwisów cashback.
  • Zdobywaj statusy Lety i oszczędzaj na zakupach do 30% więcej!
🔍 Szczegóły cashback'u

AKTUALNE PROMOCJE W LETYSHOPS

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze