Promocja Nest Konto – cashback do Biedronki i Lidla [600 zł] 🥦

Wakacyjna promocja od Nest Banku. Otwórz darmowe w obsłudze Nest Konto i odbierz 5% lub 10% cashbacku za płatności kartą w Biedronce i Lidlu – do zgarnięcia jest nawet 600 zł w gotówce.

A dla oszczędzających? Czeka bezkonkurencyjne 7,1% w promocji konta oszczędnościowego. Sprawdź promocję razem z nami i skorzystaj z okazji. ⤵

Otwórz promocyjne konto osobiste w Nest Banku i odbierz 10% zwrotu za płatności kartą w Biedronce i Lidlu. Nawet 600 zł! Promocja trwa do 30 września 2024 r.
Otwórz promocyjne konto osobiste w Nest Banku i odbierz 10% zwrotu za płatności kartą w Biedronce i Lidlu. Nawet 600 zł! Promocja trwa do 30 września 2024 r.

Czas trwania promocji:
⏱ 18.06.2024 – 30.09.2024 r.

Nagroda:
💸 Cashback 360 / 600 zł

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Cashback 600 zł z kontem osobistym od Nest Banku [skrót promocji]

Dlaczego ta promocja jest wyjątkowa? Ponieważ Nest Bank bardzo, ale to bardzo rzadko organizuje promocje na swoje produkty bankowe. A okazja jest nie byle jaka – z darmowym kontem od Nest Banku możemy otrzymać 5% lub 10% cashbacku za płatności kartą. Łącznie możemy się załapać na nawet 600 zł premii w gotówce. Warunki promocji? Prościutkie! 😁

Wymagania w skrócie 🔍:

 1. Otwórz Nest Konto oraz wyraź niezbędne zgody marketingowe.
 2. Dokonaj miesięcznie co najmniej 15 płatności kartą lub BLIKIEM, z czego przynajmniej jedna musi być zrealizowana kartą w sklepie Biedronka lub Lidl.
 3. Zapewnij wpływy na konto osobiste w wysokości 2000 zł miesięcznie:
  • [Cashback 5%] – Jeśli zapewnisz dowolne wpływy na konto, otrzymasz 5% zwrotu za płatności kartą w Biedronce i Lidlu (max. 60 zł miesięcznie).
  • [Cashback 10%] – Jeśli na Twoje konto będzie wpływać wynagrodzenie, otrzymasz 10% zwrotu za płatności kartą w Biedronce i Lidlu (max. 100 zł miesięcznie).


Za każdy z 6 miesięcy promocyjnych możesz odebrać 5% lub 10% cashbacku za zakupy w sieciach sklepów Biedronka lub Lidl. Wysokość zwrotu będzie zależeć od rodzaju wpływu na konto osobiste.

Szczegółowy opis promocji znajdziesz w dalszej części artykułu 🖋.

Ale to nie wszystko! Jest i niespodzianka dla oszczędzających! Wraz z kontem oszczędnościowym w PLN możesz zacząć oszczędzać na 7,1% w skali roku. Jest to obecnie jedna z najlepszych propozycji na rynku.

Aby skorzystać z promocji złóż wniosek o Nest Konto na dedykowanej stronie banku: lp.nestbank.pl/konto_osobiste/zwrotzazakupy/ oraz wyraź zgody marketingowe. Konto aktywujesz online nawet w 15 minut.

Do promocji Nest Konta możesz przystąpić w terminie od 18.06.2024 do 30.09.2024 r. lub do wyczerpania 5000 wniosków promocyjnych.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji konta osobistego od Nest Banku?

Z promocji może skorzystać osoba mająca minimum 18 lat, posiadająca polskie obywatelstwo, zamieszkująca na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz która:

 • posiada polski dowód osobisty,
 • nie posiadała rachunku ROR w Nest Banku od 01.01.2022 r. (włącznie).

3. Zasady promocji „Otwórz Nest Konto i zgarnij zwrot za zakupy w Biedronce i Lidlu”

W promocji od Nest Banku możemy otrzymać cashback 5% lub 10% do Lidla i Biedronki za płatności kartą dołączoną do rachunku. Premia obowiązuje przez 6 miesięcy i jej wysokość zależy od rodzajów wpływów na konto osobiste. Łącznie do zyskania jest nawet 600 zł premii.

Na samym początku aby móc skorzystać z okazji, niezbędne jest dołączenie do promocji poprzez otwarcie konta osobistego. Jak to wygląda w praktyce?

 1. W terminie do 30 września 2024 r., złóż wniosek o konto osobiste w Nest Banku na dedykowanej stronie promocji za pomocą formularza elektronicznego.
 2. Wyraź niezbędne zgody marketingowe na rzecz banku oraz ich nie odwołaj.
 3. W ciągu 14 dni na podstawie złożonego wniosku, zawrzyj umowę o konto osobiste.


Gotowe! Właśnie stałeś się oficjalnym uczestnikiem promocji od Nest Banku.

Cashback za zakupy w Biedronce i Lidlu [5 – 10%]

Warunki do otrzymania premii, obowiązują przez 6 pierwszych, pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta bankowego. Możemy zyskać 5 lub 10% zwrotu za zakupy dokonane w sklepach sieci Biedronka lub Lidl. Aby otrzymać nagrody:

 1. W każdym miesiącu kalendarzowym dokonaj co najmniej 15 płatności kartą lub BLIKIEM, z czego przynajmniej jedna musi być zrealizowana kartą w sklepie Biedronka lub Lidl.
 2. [Cashback 5%] – zapewnij dowolne wpływy na konto, a otrzymasz 5% zwrotu za płatności kartą w Biedronce i Lidlu (max. 60 zł miesięcznie).
 3. [Cashback 10%] – zapewnij wpływy z tytułu wynagrodzenia, a otrzymasz 10% zwrotu za płatności kartą w Biedronce i Lidlu (max. 100 zł miesięcznie).


To wszystko! Jednie o czym trzeba pamiętać aby co miesiąc systematycznie zasilać rachunek i wykonywać wymagane płatności. Przez 6 miesięcy możemy otrzymać od 360 do 600 zł premii za swoje transakcje kartą w Biedronce i Lidlu.

Kiedy będą wypłacane nagrody?

Wypłata premii pieniężnej przez bank nastąpi na rachunek ROR otwarty w ramach umowy, w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu spełnienia warunków do otrzymania premii.

4. Wysokie 7,1% na koncie oszczędnościowym

Nest Bank przygotował dla nowych klientów wysokie 7,1% w promocji na koncie oszczędnościowym. Warunkiem do uzyskania podwyższonego oprocentowania jest wykonanie min. 3 płatności kartą lub Blikiem oraz zapewnienie 2000 zł wpływów w miesiącu. Jeśli nie spełnimy tego warunku, nasze środki będą „pracowały” na 2,5% w skali roku.

Nasze pieniądze będą objęte wysokim oprocentowaniem przez okres 90 dni. Po tym okresie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym przybierze wartość podstawową, czyli od 2,5%. 

Parametry konta oszczędnościowego:

 • 2,5% lub 7,1% w skali roku:
  • 7,1% → jeśli wykonamy 3 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu oraz zapewnimy wpływ 2000 zł na konto osobiste,
  • 2,5% → jeśli nie spełnimy warunków aktywności na koncie osobistym lub dla nadwyżki ponad 100 000 zł.
 • Okres promocyjnego oprocentowania wynosi 90 dni → po tym terminie oprocentowanie środków będzie wynosić od 2,5%.
 • Wymagane konto osobiste w Nest Banku. Konto oszczędnościowe otworzysz w aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej.

5. Koszty prowadzenia konta Nest Konta oraz karty debetowej

Koszt prowadzenia konta oraz karty debetowej wynosi 0 zł. Jest to jeden z nielicznych banków, który nie wymaga aktywności od użytkowników aby usługa była całkowicie pozbawiona opłat.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz sprawdzić aktualne okazje? Zobacz obecnie trwające ⭐ PROMOCJE BANKOWE 
A jeśli interesują Cie inne oferty kont bankowych, koniecznie odwiedź nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH ⭐

Nest Konto w Nest Banku

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł/6zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach Euronet oraz BLIKIEM ze wszystkich bankomatów,
→ 6 zł pozostałe bankomaty.

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Visa Mobile

 • 0 zł za prowadzenie rachunku oraz karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet oraz ze wszystkich bankomatów przy pomocy BLIKU
🔍 Szczegóły konta

Nest Konto Oszczędnościowe w Nest Banku

Ocena konta

Oprocentowanie

7,1%/0,01-2,5% 🔍
Oprocentowanie po za okresem trwania promocji wynosi:
2,5% (do 31.03.24) → do 400 tys zł,
0,01%od 400 tys zł,

Kwota

do 100 000 zł

Okres promocyjny

90 dni

Wymagane konto

TAK 🔍 Wymagane posiadanie konta osobistego np. Nest Konto

🌐 Konto oszczędnościowe otworzysz w 100% online (w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej)

 • Oprocentowanie nawet do 7,1% dla kwot do 100 tys. zł
 • 0 zł za każdy przelew wewnętrzny w Nest Banku
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze