Zaproś znajomych do Letyshops i odbierz 150 zł premii 🔥

Zaproś trzech znajomych do Letyshops i odbierz aż 150 zł w prezencie! Sprawdzamy promocję popularnego serwisu cashback, dzięki któremu nie ominie was żadna okazja na udane zakupy 🛒.

Uwaga! Okazja jest bardzo króciutka ⤵

Zaproś trzech znajomych do serwisu cashback Letyshops i odbierz w nagrodę 150 zł. Promocja trwa do 1 czerwca 2023.
Zaproś trzech znajomych do serwisu cashback Letyshops i odbierz w nagrodę 150 zł. Promocja trwa do 1 czerwca 2023.

Czas trwania promocji:
⏱ 20.05.2023 – 01.06.2023 r.

Nagroda:
💸 150 zł w gotówce

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. Zaproś trzech znajomych do Letyshops i odbierz 150 zł bonusu 

Bardzo prosta, a zarazem niezwykle krótka promocja od Letyshops. Zaproś trzech znajomych do serwisu cashback i odbierz 150 zł bonusu! Jedynym warunkiem jest to, że zaproszony znajomy musi dokonać za pośrednictwem Letyshops, zakupów za ponad 70 zł w ciągu 30 dni.

Jak wziąć udział w programie poleceń? Zasady są banalnie proste → zaloguj się lub zarejestruj się na Letyshops i zacznij zapraszać znajomych przy pomocy swojego linku polecającego. Każdy zaproszony znajomy to dobry uczynek w ten sposób pokazujesz przyjaciołom jak oszczędzać na codziennych zakupach w sieci 😉

Promocja w programie poleceń Letyshops trwa tylko do 01.06.2023. Oferta może się powtarzać w przyszłości.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może korzystać z Letyshops?

Ograniczeń jako takich nie ma! Jedynie co, to musisz być osobą dorosłą lub jako osoba niepełnoletnia, działać za pośrednictwem swoich przedstawicieli prawnych (czyli np. rodzica lub opiekuna prawnego).

3. Zasady promocji w programie poleceń Letyshops

Letyshops prowadzi swój program partnerski, dzięki któremu nagradza użytkowników za polecanie usług serwisu. W ramach promocji możesz zyskać 120 zł jednorazowego bonusu za polecenie Letyshops trzem znajomym + 10 zł za każdego z nich. Razem daje nam to 120 zł + (3 x 10 zł), czyli 150 zł premii :).

Co ciekawsze, znajomy, który skorzysta z cashbacku również otrzyma nagrodę, a dokładniej 10 zł na start.

Jak wziąć udział w programie poleceń?

  1. Zaloguj się lub jak jeszcze nie masz konta →  zarejestruj się na Letyshops.
  2. Przejdź do zakładki „Polecaj i zarabiaj”, skopiuj link polecający i wyślij go znajomemu. W promocji biorą udział zaproszeni znajomi, którzy zarejestrują się do Letyshops w terminie do 1 czerwca 2023.
  3. Aby bonus za polecenie znajomego został zaakceptowany, zaproszona osoba w ciągu 30 dni od rejestracji musi dokonać zakupów w ulubionym sklepie, przechodząc do niego za pośrednictwem Letyshops. Łączna wartość dokonanych zakupów powinna być większa niż 70 zł. 
  4. Jeśli warunki zostaną spełnione, Ty jako osoba zapraszająca otrzymasz 150 zł bonusu, a każdy z twoich trzech przyjaciół 10 zł na start.

4. Kiedy otrzymam nagrodę za polecenie?

Nagrodę otrzymasz gdy cashback u znajomych zmieni status z „oczekujący” na „zaakceptowany”.

W praktyce czas oczekiwania na bonus za polecenie znajomego trwa około dwóch miesięcy. Czas ten może się różnić w zależności od sklepu w którym znajomy dokonał zakupu.

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING CASHBACK’ÓW ⭐ 

Letyshops – serwis cashback

Ocena cashback’u

Letyshops to jeden z największych serwisów cashback z liczbą ponad 26 milionów aktywnych użytkowników oraz 8 letnim doświadczeniem. Kupuj w ulubionych sklepach oraz odzyskaj część wydanych w nich pieniędzy.

Średni cashback

*4,36%/3,35% 🔍 *Cashback powiększony o 30% wartości podstawowej ze statusem Lety-Gold. Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

543

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak
  • Jeden z najlepiej ocenianych serwisów cashback.
  • Zdobywaj statusy Lety i oszczędzaj do 30% więcej!
🔍 Szczegóły cashback'u
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze