Odbierz pakiet medyczny LUXMED z CitiKartą 🩺

Złóż wniosek o kartę kredytową od Banku Handlowego Warszawie i odbierz e-kod na pakiet medyczny Simple HealthCare do wykorzystania w punktach grupy LUX MED 🩺. Dodatkowo za korzystanie z karty nie zapłacisz nic… przez 3 lata!

Sprawdzamy jak odebrać tą niecodzienną nagrodę od CitiBanku ⤵

Złóż wniosek o kartę kredytową od Banku Handlowego Warszawie i odbierz e-kod na pakiet medyczny Simple HealthCare do wykorzystania w punktach grupy LUX MED. Promocja trwa do 28 lutego 2023.
Złóż wniosek o kartę kredytową od Banku Handlowego Warszawie i odbierz e-kod na pakiet medyczny Simple HealthCare do wykorzystania w punktach grupy LUX MED. Promocja trwa do 28 lutego 2023.

Czas trwania promocji:
⏱ 18.04.2023 – 28.02.2024 r

Nagroda:
🩺 Pakiet medyczny LUX MED

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Pakiet medyczny LUX MED + 0 zł opłat za kartę CitiBanku przez 3 lata [skrót promocji]

Tym razem nie premia w gotówce czy nagrody rzeczowe czekają nas w promocji od CitiBanku, lecz… pakiet medyczny do wykorzystania w placówkach grupy LUX MED. Nagrodą w promocji jest pakiet Simple HealthCare o wartości 249 zł z którego skorzystamy przez okres 12 miesięcy.

W skład pakietu wchodzą m.in. konsultacje specjalistycznie, pakiet badań laboratoryjnych bez skierowania, diagnostyka laboratoryjna czy leczenie stomatologiczne.

Jak odebrać nagrodę? 

Uwierz mi… warunki promocji są niezwykle proste 😉. W pierwszym miesiącu, następującym po podpisaniu umowy o kartę, zapłać za jej pomocą za min. 300 zł – w dowolnym miejscu, sklepie stacjonarnym lub internetowym. I to wszystko! Pakiet medyczny LUX MED jest nasz!

Dodatkowo w ramach okazji nie zapłacimy za korzystanie z karty przez 36 miesięcy! To chyba nowy rekord!

Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/pakiet-medyczny-z-karta-kredytowa-simplicity oraz w terminie 10 dni złożyć dokumenty dochodowe w celu potwierdzenia zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 18.04.2023 do 28.02.2024.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego też z okazji wykluczeni są klienci którzy:

 • od dnia 1 stycznia 2022, posiadali lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez bank Citi Handlowy.


Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej:

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Pakiet medyczny z Kartą Kredytową Citi Simplicity”

Tym razem w promocji „kredytówki” Citi Simplicity nagroda jest dość nietypowa. Dotyczas w ramach promocji od CitiBanku spotkaliśmy się z cashbackiem, bonami do znanych sklepów lub nawet z nagrodami rzeczowymi.

W obecnej okazji otrzymamy pakiet medyczny do wykorzystania w placówkach LUX MED o wartości 249 zł. Ważność pakietu obowiązuje przez 12 miesięcy i pozwala nam na skorzystanie z usług konsultacji specjalistów, wykonania badań laboratoryjnych czy leczenia stomatologicznego. Takie rozwiązanie znacząco przyśpiesza czas oczekiwania na specjalistę i usprawnia proces leczenia.

Warunki są okazji są bardzo proste → wystarczy zalogować się do aplikacji mobilnej i w ciągu miesiąca dokonać transakcji za pomocą karty na łączną kwotę min. 300 zł. Chyba tak prostych warunków jeszcze nie było :).

Dodatkowo w promocji zyskamy mały bonusik →  zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty przez pierwsze 3 lata!

Tyle w ramach wstępu, a teraz krok po kroku pokaże Ci jak skorzystać z okazji.

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 28 lutego 2024 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji.
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawnie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji Citi Mobile.
 4. Min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.

Nagroda pakiet medyczny Simple HealthCare na okres 12 miesięcy

W pierwszym miesiącu kalendarzowym, następującym po zawarciu umowy o kartę:

 • Wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.


I to tyle! Nagroda jest Twoja!

Brak opłat za kartę przez 36 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty przez pierwsze 3 lata.

Po 36 miesiącach zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł lub 0 zł w przypadku łącznych miesięcznych transakcji na kwotę 1000 zł.

4. Kiedy otrzymam e-kod na pakiet medyczny od LUX MED?

Każdy uczestnik, który spełni warunki promocji otrzyma e-kod do wykorzystania na pakiet medyczny Simple HealthCare o wartości 249 zł brutto.

Wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. Nagroda zostanie przekazana w przeciągu 60 dni i znajdziemy ją w serwisie bankowości internetowej Citibanku.

W celu realizacji e-kodu do LUX MED, wystarczy wejść na stronę: mediccentre.pl/citibank.

Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest posiadanie aktywnej karty kredytowej. W przeciwnym razie bank odmówi nam prawa do jej odbioru. Ważność e-kodu wynosi 3 miesiące od czasu jego otrzymania.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji jesteśmy zwolnienie z tej opłaty.

Przez pierwsze 3 lata użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 28/06/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

19% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze