Premia 600 zł do Allegro 🛒 z kartą kredytową Citi

Zyskaj do 600 zł premii na zakupy w serwisie Allegro! 🛒 Aktywnie korzystaj z karty kredytowej i odbierz vouchery do popularnego serwisu zakupowego. Po krótkiej przerwie powraca popularna promocja „kredytówki” od CitiBanku ⤵

Zgarnij jeszcze więcej na start w promocji karty kredytowej od CitiBanku. Odbierz 600 zł do Allegro. Promocja trwa do 19 września 2023.
Zgarnij jeszcze więcej na start w promocji karty kredytowej od CitiBanku. Odbierz 600 zł do Allegro. Promocja trwa do 19 września 2023.

1. Zgarnij nawet 600 zł na Allegro 🛒 z kartą kredytową Citi. Wielki powrót królowej kredytówek 👑

Po krótkiej przerwie witamy ponownie TOP promocję na kartę kredytową od CitiBanku 👏.

W promocji tej możemy „zgarnąć” nawet 600 zł na zakupy w serwisie Allegro. Co ciekawsze warunki nie są wygórowane → wystarczy… płacić kartą! I to tyle 😊

Jak otrzymać nagrody? Złóż wniosek i zawrzyj umowę o kartę, następnie zaloguj się do aplikacji Citi Mobile lub bankowości internetowej → tyle wystarczy by przystąpić do promocji. Same nagrody otrzymamy w dwóch turach:

 • pierwszą nagrodę otrzymasz w formie voucher’a o wartości 200 zł do Allegro, jeśli w przeciągu pierwszych trzech miesięcy po zawarciu umowy o kartę, wydasz nią po 300 zł miesięcznie.
 • drugą nagrodą jest voucher do Allegro o wartości 100 zł (łącznie 4 x 100 zł). Nagrodę otrzymasz za każdy z czterech miesięcy, jeśli od czwartego do siódmego miesiąca po zawarciu umowy o kartę, wydasz nią po 300 zł miesięcznie.


Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o otwarcie karty kredytowej Citi Simplicity na stronie www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/voucher-allegro600 oraz spełnić warunki, które opisujemy w dalszej części artykułu ⤵

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 19.12.2022 do 19.09.2023.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego też z okazji wykluczone są osoby które:

 • od dnia 1 września 2022 posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez Bank Citi Handlowy.


Jest to niespotykanie krótki okres karencji! Oznacza to tyle, że osoby które stosunkowo niedawno rozstały się z kartą kredytową od CitiBanku (a dokładniej przed 1 września 2022) mogą ponownie skorzystać oferty promocyjnej. 

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej ⤵

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Jeszcze więcej na start – edycja V”

W promocji możemy zyskać vouchery do Allegro o łącznej wartości aż 600 zł na zakupy. Warunki do uzyskania bonusów są bardzo proste, ponieważ wystarczy płacić kartą za minimum 300 zł miesięcznie. Dodatkowo możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu → taka kwota wydana miesięcznie, zwalnia nas z opłaty za użytkowanie karty w pierwszym roku od jej otrzymania.

Aby wziąć udział w promocji:

 1. Do 19.09.2023 złóż wniosek o kartę kredytową na stronie promocji,
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawnie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej.
 4. W trakcie składania wniosku wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji, podaj aktualne dane kontaktowe oraz utrzymaj je do końca trwania promocji:
  • zgodę na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
  • zgodę na przesyłanie przez bank informacji o charakterze reklamowym za pomocą środków przekazu elektronicznego.
 5. Min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.


Teraz czas na spełnienie warunków do otrzymania nagród ⏬

Nagroda pierwsza 200 zł do Allegro

W każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy o kartę:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.

Nagroda druga 4 x 100 zł do Allegro (łącznie 400 zł)

W miesiącach od czwartego do siódmego, następujących po zawarciu umowy o kartę:

 • spełnij warunki do uzyskania pierwszej nagrody,
 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie.


W przypadku drugiej nagrody, brak spełnienia warunków w danym miesiącu, nie pozbawia nas szansy odebrania voucherów w pozostałych miesiącach.

Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo, spełniając wymagania promocji nie poniesiemy opłat za kartę w pierwszym roku jej użytkowania. Wystarczy wykonać miesięczne transakcje kartą na min. 300 zł (w przypadku założenia karty po za promocją wysokość transakcji wynosi 1000 zł).

Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł.

4. Kiedy otrzymam nagrody?

Nagrody w postaci voucherów do Allegro, zostaną przekazane najpóźniej w terminie do 60 dni od daty otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków promocji (taką wiadomość otrzymamy w miesiącu następującym po spełnieniu warunku).

 • dla pierwszej nagrody (200 zł do Allegro), wiadomość o jej przyznaniu otrzymamy w czwartym miesiącu, następującym po zawarciu umowy o kartę, a samą nagrodę w terminie kolejnych 60 dni.
 • dla drugiej nagrody (4 x 100 zł do Allegro), wiadomość o jej przyznaniu otrzymamy w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków, czyli w piątym, szóstym, siódmym i ósmym miesiącu, następujących po zawarciu umowy o kartę. Natomiast same nagrody zostaną dostarczone w terminie kolejnych 60 dni.


Nagrody zostaną wysłane w formie wiadomości w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

Aby zrealizować nagrodę, należy wpisać numer vouchera w koszyku zakupowym w miejscu ,,masz kod rabatowy” na stronie www.allegro.pl. Bon zakupowy możemy wykorzystać tylko raz podczas jednej transakcji, a jego ważność wynosi 12 miesięcy od daty jego otrzymania.

Ważne jest aby na dzień otrzymania nagrody mieć aktywną kartę kredytową. Brak aktywnej karty pozbawia uczestnika prawa do otrzymania nagrody.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


W ten sposób w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 26,35% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000 zł , całkowita kwota do zapłaty 9059,9 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1059,90 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 915,90 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 754,99 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 08/09/2022 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. W takim wypadku nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze