Odbierz 600 zł do Lidla z kartą CitiBanku 🛒

Szykują się zakupy w Lidlu? Skorzystaj z extra promocji od CitiBanku! Złóż wniosek o kartę kredytową, skorzystaj z niej 5 razy w miesiącu i odbierz do 600 zł na zakupy w Lidlu. 🛒

Tak na marginesie… tak prostej promocji nie było już od dawna! 💪

Promocja do Lidla. Korzystaj z karty CitiBanku i odbierz nawet 600 zł w bonach do Lidla. Oferta obowiązuje do 30 listopada 2023.
Promocja do Lidla. Korzystaj z karty CitiBanku i odbierz nawet 600 zł w bonach do Lidla. Oferta obowiązuje do 30 listopada 2023.

Czas trwania promocji:
⏱ 15.09.2023 – 30.11.2023 r.

Nagroda:
🛒 600 zł do Lidla

Trudność bonusu:
👍 Łatwy (4/5)

1. 600 zł na zakupy w Lidlu z kartą kredytową Citi Simplicity 🛒 [skrót promocji]

Szykują się udane zakupy! Dziś sprawdzamy promocję od banku Citi Handlowego w której do zyskania mamy bony do Lidla o wartości 600 zł. Czemu ta promocja jest wyjątkowa? Ponieważ warunki do spełnienia są mega łatwe! Nie przedłużając:

Jak otrzymać 600 zł do Lidla?

W każdym z 6 miesięcy kalendarzowych, wystarczy, że zapłacisz kartą min. 5 razy w dowolnym sklepie oraz wyrazisz zgody na rzecz banku… I to wszystko! Za każdy miesiąc dostaniesz stówkę do Lidla. Łącznie do zgarnięcia jest 600 zł w bonach!

Podsumowując: jedynym warunkiem do zgarnięcia nagród jest korzystanie z karty – a ta w ramach promocji pozostaje w 100% darmowa przez 12 miesięcy. 👌

Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/tansze-zakupy-z-karta-kredytowa-citibank oraz dostarczyć dokumenty dochodowe w celu potwierdzenia zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 15.09.2023 do 30.11.2023.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji do Lidla?

Promocja od CitiBanku przeznaczona jest dla nowych klientów, czyli osób które:

 • do dnia 1 lipca 2023 nie posiadały karty kredytowej wydanej przez bank.


Jest to bardzo krótki okres karencji! Oznacza to tyle, że jeśli pożegnałeś się z kredytówką od Citi przed lipcem 2023, znowu możesz skorzystać z promocji.

Bank określił podstawowe warunki aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej.

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank”

W obecnej promocji od CitiBanku do zgarnięcia są karty prezentowe do Lidla o wartości 600 zł. Na okazję warto zwrócić uwagę, ponieważ nie wymaga od uczestników dużej aktywności i mozolnego spełniania warunków (a oszczędności na zakupach drogą nie chodzą :)).

Warunki są bardzo proste → wystarczy przez 6 kolejnych miesięcy, zapłacić za pomocą karty 5 razy. Płatności możesz dokonać w dowolnych sklepach, a za każdy miesiąc otrzymamy 100 zł do Lidla. 

Dodatkowo w promocji zyskamy mały bonusik →  zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie karty przez pierwsze 12 miesięcy!

Tyle w ramach wstępu, a teraz krok po kroku pokaże Ci jak odebrać bony do Lidla. ⤵

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 30 listopada 2023, złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji.
 2. W ciągu 10 dni, dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie CitiBanku: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Nagroda 550 zł do Lidla (5×100 zł + 50 zł) – za transakcje

Przez pierwsze 6 miesięcy kalendarzowych, następujących po zawarciu umowy o kartę:

 • Zapłać za jej pomocą 5 razy. Nie ma znaczenia kwota transakcji.


Za każdy z pierwszych pięciu miesięcy, otrzymamy 100 zł do Lidla, natomiast w ostatnim, szóstym miesiącu premia wyniesie 50 zł.

Jeśli w którymś z miesięcy nie spełnimy warunków promocji, nie przekreśla to naszej szansy na otrzymanie premii za pozostałe, „lepsze” okresy.

Nagroda 50 zł do Lidla – za zgody marketingowe

Podczas zawierania umowy o kartę, wyraź zgodę na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz na telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych.


Dodatkowo, aby otrzymać nagrodę, należy w ostatnim, szóstym miesiącu kalendarzowym spełnić warunek pięciu transakcji kartą.

Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty przez pierwsze 12 miesięcy.

Po roku zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł lub 0 zł w przypadku łącznych miesięcznych transakcji na kwotę 1000 zł.

4. Kiedy otrzymam karty prezentowe do Lidla?

Wiadomość o nagrodzie otrzymamy do końca miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji. Każda z nagród zostanie przekazana na nasz adres e-mail w ciągu 30 dni.

Aby móc zrealizować kartę prezentową do sieci sklepów Lidl, przed rozpoczęciem rozliczania transakcji, należy poinformować kasjera, że posiadamy bon i za jego pomocą chcemy rozliczyć zakupy.

Termin ważności karty prezentowej Lidl wynosi 4 miesiące od momentu jej otrzymania.

Aby otrzymać nagrodę, konieczne jest posiadanie aktywnej karty kredytowej. W przeciwnym razie bank odmówi nam prawa do odbioru nagrody.

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji jesteśmy zwolnieni z tej kwoty.

Przez pierwsze 12 miesięcy użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą. Jednak i w tym wypadku możemy nie ponieść żadnych kosztów, wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 1000 zł.


Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 19%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. Tym sposobem nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

18,5% 🔍
Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
laik

Założyłem k.k. z promocji (zaznaczę pierwsza k.k. w CITI) i pojechałem we wrześniu na wakacje. Będąc za granicą, mając kartę k.k. CITI w portfelu robiłem „doładowania” na Revolut i po powrocie okazało się, że był to kosztowny błąd. Jak już doczytałem nie jest to nowum i w przeszłości była z tym aferka, ale nie miałem o tym pojęcia (to moja pierwsza k.k. w CITI) a ponadto zazwyczaj „doładowywałem” Revoluta z k.k. z innego banku i nigdy nie miałem dodatkowej opłaty, więc mając tę kartę pod ręką zrobiłem to samo. Meritum. Czy ktoś z Was reklamował tę opłatę? Jak się finalnie skończyło? Jakie argumenty podać? 
Dziękuję z góry za pomoc bardziej doświadczonych w promocjach bankowych. 😉