100 zł prostej premii od Mastercard dla klientów CitiBanku 🎁

Dodatkowy bonus od Mastercard® Bezcenne® Chwile dla klientów banku Citi Handlowego. Zapłać kartą u partnerów programu i zyskaj nawet 8 000 pkt (ok. 100 zł w bonach).

Uwaga! Z okazji skorzystają nowi oraz obecni posiadacze konta w programie Mastercard. 👌

Odbierz 100 zł w punktach Mastercard za płatności kartami Banku Handlowego w Warszawie.
Odbierz 100 zł w punktach Mastercard za płatności kartami Banku Handlowego w Warszawie.

Czas trwania promocji:
⏱ 20.06.2023 – 31.07.2023 r.

Nagroda:
🎁 100 zł w punktach Mastercard

Trudność bonusu:
👍👍 Bardzo łatwy (5/5)

1. Dodatkowe 8 000 pkt dla klientów banku Citi Handlowy w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile 🎁

Specjalna oferta od Mastercard® Bezcenne® Chwile dla posiadaczy kart debetowych oraz kredytowych Banku Handlowego w Warszawie. Zyskaj 2 x 4000 pkt (w przeliczeniu jest to ok. 100 zł w bonach) za min. dwie płatności u wybranych partnerów programu.

Co ciekawsze, z promocji mogą skorzystać osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z programem lojalnościowym oraz Ci, którzy już posiadają konto w Mastercard® Bezcenne® Chwile. Słowem WYPAS! 💪

Zasady? Wykonaj płatności kartą, która jest zarejestrowana w programie za min. 100 zł, a w nagrodę otrzymasz 4000 pkt bonusowych. Płatności trzeba dokonać w jednym ze sklepów biorących udział w promocji. W okazji możesz odebrać maksymalnie dwie takie nagrody.

Jak wziąć udział? To proste! Do dnia 31 lipca 2023 zarejestruj swoją kartę od Citi na stronie www.bezcennechwile.mastercard.pl, a jeśli już posiadasz kartę w programie, automatycznie bierzesz udział w promocji.

Promocja trwa od 20.06.2023 do 31.07.2023 lub do wyczerpania puli 7700 wydanych nagród.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PULA NAGRÓD ZOSTAŁA WYCZERPANA.

2. Kto może otrzymać bonusowe punkty programie Mastercard?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni uczestnicy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile. Oferta skierowana jest do klientów banku Citi Handlowego posiadających karty debetowe lub kredytowe, oznaczone logiem Mastercard oraz którzy:

 • w okresie trwania promocji tzn. do 31 lipca 2023, dokonają przystąpienia do programu z użyciem karty wydanej przez Bank Handlowy w Warszawie lub
 • są obecnymi uczestnikami programu, którzy posiadają już zarejestrowaną kartę w programie Mastercard.


Jeszcze nie jesteś klientem Banku Handlowego w Warszawie? Aktualne promocje konta osobistego oraz karty kredytowej znajdziesz poniżej. W obu przypadkach produkty te mogą być w 100% darmowe, a same nagrody są warte uwagi. ⤵

The current query has no posts. Please make sure you have published items matching your query.

3. Zasady promocji „Bezcenne lato z nagrodami” – 8 000 pkt dla klientów banku Citi Handlowy (ok. 100 zł w bonach)

Zasady promocji są bardzo proste:

 1. Do 31 lipca 2023 przystąp do promocji Mastercard® Bezcenne® Chwile i zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową od banku Citi Handlowy oznaczoną logiem Mastercard.
 2. Jeśli bierzesz już udział w programie i masz zarejestrowaną kartę od CitiBanku, nie musisz nic więcej robić. Automatycznie bierzesz udział w promocji.


Do zdobycia są dwie nagrody po 4000 pkt (łącznie jest to ok. 100 zł w bonach i voucherach). Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 100 zł u wybranych partnerów programu. Płatności należy dokonać w sklepach: 

 • EMPIK → sklep stacjonarny lub internetowy www.empik.com
 • CARREFOUR → sklep stacjonarny lub internetowy www.carrefour.pl
 • RTV EURO AGD → sklep stacjonarny lub internetowy www.euro.com.pl
 • DECATHLON → sklep stacjonarny lub internetowy www.decathlon.pl
 • lub na stacjach CIRCLE K.


Jeden uczestnik może odebrać maksymalnie dwie nagrody po 4000 pkt. Tutaj warunkiem koniecznym jest dokonanie zakupów w różnych sklepach. 

Przykładowo. 100 zł wydajemy w sklepie Decathlon, a następnie 100 zł w sklepie Empik. W ten sposób otrzymamy 2 x 4000 pkt w programie.

Bonusowe punkty zostaną przekazane w ciągu 31 dni od dnia spełnienia warunków na rachunek w programie Mastercard. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres trzech miesięcy. W przypadku nie wykorzystania ich w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

4. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz wszystkie PROGRAMY KORZYŚCI oraz KLUBY RABATOWE

Mastercard® Bezcenne® Chwile – Program korzyści Mastercard

Ocena programu

Program lojalnościowy firmy Mastercard, który współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

 • Ponad 80 współpracujących sklepów znanych marek
 • Wymieniaj zgromadzone punkty na cenne nagrody!

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze