10% zwrotu za wszystkie płatności kartą i BLIKiem na VeloKoncie 🚀

Zrób sobie prezent z nowym VeloKontem! Odbierz nawet 600 zł zwrotu za płatności kartą i BLIKiem. Sprawdzamy promocję konta osobistego VeloBanku

Otwórz konto osobiste w VeloBanku i zyskaj 10% zwrotu za płatności kartą i blikiem. Odbierz nawet cashback 600 zł. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023.
Otwórz konto osobiste w VeloBanku i zyskaj 10% zwrotu za płatności kartą i blikiem. Odbierz nawet cashback 600 zł. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023.

1. Zrób sobie prezent z nowym VeloKontem i zyskaj nawet 10% zwrotu za zakupy kartą i BLIKiem. Nowy bank = nowe możliwości 💪

Otwórz konto osobiste VeloKonto wraz z VeloSkarbonką (konto oszczędnościowe do automatycznego odkładania) i zyskaj nawet 600 zł zwrotu za płatności kartą oraz BLIKiem. Sprawdzamy jak zyskać wysoką premię ze „świeżutkim” rachunkiem od VeloBanku.

Jak otrzymać 600 zł zwrotu?

Nic prostszego! Płać kartą lub BLIKiem i zyskaj 10% cashbacku za wykonane zakupy. Każda Twoja płatność odłoży się na dołączonej do rachunku VeloSkarbonece…. a ta oprocentowana jest nie byle jak → nasze oszczędności zyskają 8% w skali roku.

W ciągu każdych 30 dni możesz odebrać maksymalnie do 100 zł zwrotu za swoje transakcje. Promocja obowiązuje przez 180 dni od momentu otwarcia VeloKonta. W łącznym rozrachunku możesz otrzymać nawet 600 zł zwrotu.

Aby skorzystać z okazji, w trakcie trwania promocji otwórz VeloKonto razem z kontem oszczędnościowym VeloSkarbonka oraz udziel wymaganych zgód marketingowych.

Promocja z nowym VeloKontem trwa od 01.04.2023 do 31.08.2023.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji na nowe VeloKonto?

Promocja VeloKonta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, posiadających miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz:

 • są nowymi klientami banku tzn. od dnia 31.10.2022 do dnia przystąpienia do promocji nie posiadałeś konta osobistego w VeloBanku.

3. Zasady promocji „Witaj w VeloBanku” (do 600 zł zwrotu) – edycja 1/2023

Zasady promocji są bardzo proste. Na samym wstępie aby móc skorzystać z okazji, należy otworzyć konto osobiste w VeloBanku:

 1. Od dnia 1 kwietnia do 31 sierpnia 2023 otwórz konto osobiste w VeloBanku → VeloKonto. Rachunek możesz otworzyć indywidualnie lub wspólnie.
 2. Wraz z otwarciem VeloKonta, otwórz rachunek do automatycznego oszczędzania → VeloSkarbonka. Posiadanie go będzie konieczne do naliczania nagród w promocji.
 3. Wyraź zgody marketingowe:
  • Zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą telefoniczną,
  • Otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
  • Zgodę na możliwość prowadzenia marketingu.


Warunki przystąpienia do promocji są już ci znane 🙂 Teraz pokażę Ci co zrobić aby odebrać wszystkie bonusy.

Nagroda w promocji → 10% zwrotu za płatności kartą i BLIKIEM (nawet 600 zł premii)

Nagrodą w promocji jest zwrot 10% wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych. W praktyce zasady otrzymania premii są bardzo proste:

 1. Płać kartą debetową oraz BLIKiem w trakcie trwania promocji. Za każdą płatność otrzymasz 10% zwrotu.
 2. W ciągu każdych z 30 dni możesz „uzbierać” maksymalnie 100 zł zwrotu. Promocja trwa przez 180 dni (6 x 30 dni) od momentu otwarcia VeloKonta.
 3. Każda nagroda zostanie przesłana na twoją VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni od zaksięgowania transakcji, które zrobiłeś w trakcie trwania promocji.
 4. Łącznie możesz zyskać nawet 600 zł cashbacku za swoje transakcje.


Jeśli w trakcie trwania promocji odwołasz zgody marketingowe, zamkniesz VeloKonto lub VeloSkarbonę oraz zrezygnujesz z udziału w promocji, automatycznie tracisz możliwość uzyskania nagrody.

4. Czym jest VeloSkarbonka?

VeloSkarbonka to konto oszczędnościowe służące do automatycznego oszczędzania. Dzięki usłudze możesz ustawić do jakiej kwoty twoje płatności kartą będą zaokrąglane w górę. Za każdym razem jak zapłacisz kartą, drobne kwoty z nadwyżki będą automatycznie odkładały się na VeloSkarbonce.

Dla przykładu. Załóżmy, że twoje wydatki będą zaokrąglać się do pełnych 10 zł. W przypadku gdy zapłacisz kartą np. za kwotę 27 zł, z twojego konta zostanie pobranych 30 zł, z czego 3 zł trafi na Twoją VeloSkarbonkę. 

VeloSkarbonka jest ciekawym sposobem do automatycznego odkładania na dowolny cel. Dodatkowo twoje oszczędności będą pracować na 8% w skali roku do kwoty 3000 zł.

Parametry konta oszczędnościowego VeloSkarbonka:

 • Miesięczna opłata za prowadzenie → 0 zł
 • Opłata za otwarcie konta → 0 zł
 • Przelewy internetowe
  • 0 zł → wszystkie przelewy wewnętrzne
  • 0 zł → pierwszy przelew w miesiącu
  • 9 zł → każdy kolejny przelew
 • Wymagane konto osobiste → TAK, np. VeloKonto
 • Oprocentowanie
  • 8% → dla kwoty do 3000 zł
  • 0,05%dla kwoty powyżej 3000 zł
 • Kapitalizacja odsetek → miesięczna

5. Koszty prowadzenia VeloKonta oraz karty debetowej

Prowadzenie rachunku jest bezpłatne, natomiast koszt miesięczny dla karty debetowej wynosi 7 zł. Można w łatwy sposób opłaty uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać przynajmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu,


Spełniając powyższy warunek nie poniesiemy kosztów z tytułu użytkowania karty debetowej. Jeśli nie ukończyliśmy 26 roku życia prowadzenie konta i obsługa karty jest całkowicie darmowa, bez dodatkowych warunków.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT OSOBISTYCH  

VeloKonto w VeloBank

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł/7zł 🔍 → Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu → Darmowa obsługa karty dla osób do 26 roku życia

Bankomaty

0zł/5zł 🔍
→ 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci Planet Cash
→ Aby uniknąć opłaty wykonaj przynajmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu

Płatności mobilne

Blik, Apple Pay, Google Pay, SwatchPAY, Garmin Pay

 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKiem
 • 5% zwrotu za płatności kartą i BLIKiem przez 9 miesięcy
🔍 Szczegóły konta

OSTATNIO OPUBLIKOWANE ARTYKUŁY

Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze