Zwrot za wszystkie zakupy online w ponad 900 sklepach? Właśnie tak! Zobacz jak oszczędzać w internecie i przetestuj „prawdziwą wisienkę na torcie” dla wyjadaczy sieciowych promocji.

Zwroty za każde zakupy w Refunder

1. Zyskaj zwroty za zakupy online z Refunder

Oszczędzanie na zakupach nigdy nie było prostsze. Wystarczy, że zalogujesz się na konto w Refunder, przejdziesz na stronę sklepu i dokonasz zakupu. W ten sposób zyskujesz zwrot za zakupy w zaprzyjaźnionych z Refunder sklepach, a jest ich ponad 900 – w tym najbardziej znane sieci i marki.

Aby otrzymać zwroty, wystarczy zarejestrować się w Refunder i robić zakupy. Założenie konta jest darmowe i zajmuje kilka minut. Zaoszczędzoną gotówkę wygodnie prześlesz na swoje konto bankowe.

Na stronę Refunder przejdziesz przyciskiem poniżej

2. Czym jest Refunder?

Refunder jest to skandynawska strona typu Cashback, dzięki której otrzymujemy zwrot pieniędzy za zakupy w internecie. Strona może się pochwalić liczbą 780 000 zarejestrowanych użytkowników i kwotą blisko 66 milionów złotych wypłaconych oszczędności.

Członkowsko jest w 100% darmowe, a sam proces rejestracji jest bardzo szybki i prosty.

Jak to działa? Robisz zakupy tak jak do tej pory, tylko z tą różnicą, że przed dokonaniem płatności aktywujesz zwrot za pomocą strony Refunder.

  1. Kupuj tak, jak zawsze. Pamiętaj tylko aby przed zakupem przejdź przez stronę Refunder.
  2. Refunder dzieli się z Tobą prowizją. Sklep wypłaca dla Refundera prowizję za Twoje zakupy. Następnie Refunder dzieli się nią z Tobą.
  3. Wypłać zaoszczędzone pieniądze. Gdy uzbierasz 45 zł zwrotów, możesz wypłacić je na swoje konto bankowe lub PayPal.

Źródło: www.refunder.pl

3. Oszczędzaj w ponad 900 sklepach

Dzięki Refunderowi możemy otrzymywać zwroty za zakupy w ponad 900 sklepach (lista dostępnych sklepów stale rośnie). Strona podzielona jest na kategorie i znajdziemy w niej wiele popularnych marek m.in.: Booking, Reebok, Wittchen, Douglas, Allegro czy Aliexpress. 

Zwroty za zakupy wynoszą zwykle kilka %, jednak okresowo znajdziemy kody rabatowe i promocje, dzięki którym możemy zyskać zwrot nawet do 30%.

4. Jak otrzymać zwrot za zakupy?

Przed dokonaniem płatności, przejdź do sklepu za pomocą strony Refunder. Dzięki temu zakup zostanie poprawnie zarejestrowany, a zwrot będzie możliwy.

  1. Wybierz interesującą Cię ofertę,
  2. Kliknij w przycisk, który przeniesie Cię do sklepu,
  3. Aktywuj zwrot,
  4. Dokonaj płatności w sklepie i otrzymaj cashback za zakupy.

Jak otrzymać zwrot za zakupy? (instr.)

Nasze zakupy powinny być zarejestrowane w ciągu 48 godzin. Otrzymamy wiadomość SMS o zarejestrowaniu zakupu, następnie na naszym koncie zostanie doliczona kwota do „nadchodzących zwrotów”.

Wartość zwrotu liczona jest zawsze od kwoty netto dokonanych zakupów. Nie ma znaczenia czy na stronie sklepu trwa promocja, wyprzedaż czy obniżka – Twój zwrot zostanie naliczony.

Wyjątkiem jest, jeśli nasz zakup został anulowany, zakupione towary zostały zwrócone lub został użyty kod rabatowy z innej strony typu cashback. 

Zgromadzone zwroty zmieniają status na „gotowe do wypłaty” po określonym czasie. Wynika to z faktu, że po zakupie mamy prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu produktów. 

Wypłaty zgromadzonych środków w Refunder możesz dokonać jak uzbierasz min. 45 zł. Pieniądze przelejesz na swoje konto bankowe lub PayPal. 

5. Nie przegap żadnego zwrotu z wtyczką Refunder

A co jeśli zapomnimy o możliwości zwrotu? Z pomocą przychodzi nam wtyczka do przeglądarki, która „przypomni” nam o możliwym zwrocie, jeśli tylko znajdziemy się na stronie sklepu podłączonego do Refunder.

Wtyczka Refunder do przeglądarki (instr.)

6. Zaproś znajomych do Refunder

Zaproś znajomego do Refundera i oboje odbierzcie bonus. Ty – 20 zł za polecenie, a znajomy 15 zł za skorzystanie. Wystarczy, że zaproszona osoba dokona zakupu w ciągu 45 dni od rejestracji na łączną kwotę min. 50 zł (może to być kilka płatności).

Będzie nam bardzo miło, jeśli przetestujesz Refunder z naszego polecenia. Dzięki linkowi poniżej otrzymasz dodatkowe 10 zł do zwrotu za zakupy 🙂

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku. Dowiesz się na nim o najnowszych materiałach oraz ciekawych promocjach finansowych.

Refunder – serwis cashback

Ocena cashback’u

Refunder jest to skandynawska strona typu Cashback, dzięki której otrzymujemy zwrot pieniędzy za zakupy w Internecie. Strona może się pochwalić liczbą 120 000 aktywnych użytkowników i kwotą blisko 84 mln PLN wypłaconych oszczędności.

Średni cashback

3,50% 🔍 Średni cashback wyliczony na podstawie 10 popularnych sklepów.

Ilość sklepów w Polsce

1318

Aplikacja mobilna

Tak

Wtyczka do przeglądarki

Tak

🎁  🎁

  • Największy serwis typu cashback w Skandynawii.
  • Cashback za zakupy w 1318 zaprzyjaźnionych sklepach.
🔍 Szczegóły cashback'u
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze