300 zł na Allegro z kartą kredytową od BNP Paribas – marzec – czerwiec 2021

300 zł na Allegro, 0 zł za użytkowanie karty przez rok oraz nawet 11200 pkt. w programie mamBONUS. Taką propozycję karty kredytowej prezentuje nam BNP Paribas.

BNP karta kredytowa 300zł allegro

1. Ile można zyskać?

Zyskaj 3 x 100 zł w formie e-bonu na Allegro za wyrobienie karty kredytowej „Mastercard Standard” w BNP Paribas. Nagrody otrzymamy po dokonaniu transakcji kartą na kwotę min. 1000 zł w trzech następujących po sobie miesiącach po zawarciu umowy.

Aby móc skorzystać z promocji należy wejść na stronę promocji landing.bnpparibas.pl/zgarnijallegro oraz zostawić swoje dane kontaktowe. W ciągu kilku dni zadzwoni konsultant z banku i poprowadzi nas przez proces wnioskowania o kartę kredytową. Jeśli spełnimy warunki, należy podpisać umowę do 30.06.2021 r.

Promocja trwa od 01.03.2021 do 30.06.2021.

Do końca pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać osoba która od 01.11.2019 roku do dnia rozpoczęcia Okresu Sprzedaży Premiowej nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas.

3. Zasady „Zgarnij 300 zł do Allegro” z kartą Mastercard Standard

Wystarczy dokonać transakcję kartą na łączną kwotę 1000 zł w trzech następujących po sobie miesiącach po zawarciu umowy. Jeśli umowę podpiszemy w marcu to warunki spełniamy w kwietniu, maju i czerwcu. Do zgarnięcia jest 3 x 100 zł w formie e-bonu na Allegro. 

Przykładowo
. W pierwszym pełnym miesiącu po podpisaniu umowy dokonujemy płatności kartą (np. w sklepie, zakupy przez internet) na min. 1000 zł, a bank przekaże nam pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł.
Czynność powtarzamy:

  • w drugim miesiącu = druga nagroda na 100 zł,
  • oraz trzecim miesiącu = trzecia nagroda na 100 zł.

4. Kiedy otrzymam nagrodę?

Odebranie nagrody jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl. Nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni od spełnienia warunków promocji. Aby ją otrzymać wymagane jest posiadanie obowiązującej umowy na kartę kredytową.

Karty podarunkowe na Allegro możemy wykorzystać do 31.12.2022 r. 

5. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. Dowiesz się na nim o najnowszych materiałach oraz ciekawych promocjach finansowych.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas

Ocena karty

Oprocentowanie

7,2%

Karta

0zł/9zł 🔍 W ramach akcji promocyjnej karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Po tym okresie opłaty można uniknąć, jeśli łączna wartość miesięcznych transakcji wyniesie min. 1000 zł.

Bankomaty

4,9%
min. 10zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
  • 0 zł za użytkowanie karty przez rok w ramach bonusu
  • Rabaty u partnerów w programie mamBONUS
🔍 Szczegóły karty

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Otrzymasz powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.