Rekordowe 900 zł premii 🔥 z kartą kredytową Citi

Złap kartę kredytową Citi Simplicity i odbierz rekordowe 900 zł premii! Złóż wniosek o kartę, aktywnie z niej korzystaj i odbierz bonus jakiego jeszcze nie było 💪. Sprawdzamy najnowszą promocję „kredytówki” od Banku Citi Handlowy.

Złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Handlowym w Warszawie i zgarnij rekordowe 900 zł premii. Promocja obowiązuje tylko dla pierwszych 1000 umów o kartę. Prmocja trwa do 31 sierpnia 2023. Kobieta z kartą w ręku wyskakuje z liczby 900 zł.
Złóż wniosek o kartę kredytową w Banku Handlowym w Warszawie i zgarnij rekordowe 900 zł premii. Promocja obowiązuje tylko dla pierwszych 1000 umów o kartę. Prmocja trwa do 31 sierpnia 2023. Kobieta z kartą w ręku wyskakuje z liczby 900 zł.

1. Zyskaj rekordowe 900 zł 🔥 z kartą kredytową Citi Simplicity [skrót promocji]

Złóż wniosek o kartę kredytową od CitiBanku, aktywnie z niej korzystaj i odbierz łącznie aż 900 zł premii! Psss… a do tego na bardzo prostych warunkach 😉. Nie przedłużając:

Jakie warunki trzeba spełnić aby odebrać nagrody? 

W terminie od pierwszego do dziewiątego miesiąca kalendarzowego, następującego po podpisaniu umowy o kartę:

 • dokonaj transakcji kartą na łączną sumę min. 300 zł w miesiącu.


I to wszystko! Podsumowując → jedynym wymogiem jest wykonywanie codziennych płatności za pomocą karty. Nic więcej 🙂

Aby móc skorzystać z promocji, należy złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie promocji: www.citibank.pl/karty-kredytowe/oferty-specjalne/zyskaj-z-karta-kredytowa-citibank/ oraz w terminie 10 dni złożyć dokumenty dochodowe w celu potwierdzenia zdolności kredytowej.

Do promocji możemy przystąpić w terminie od 19.04.2023 do 31.08.2023 lub do wyczerpania puli 1000 zawartych umów o kartę płatniczą.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA KTÓRĄ PRZEGLĄDASZ DOBIEGŁA KOŃCA.

2. Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citibanku?

Promocja od banku Citi Handlowy przeznaczona jest dla nowych klientów, dlatego też z okazji wykluczone są osoby które:

 • od dnia 1 stycznia 2023 posiadały lub posiadają główną kartę kredytową wydaną przez Bank Citi Handlowy.


Jest to niespotykanie krótki okres karencji! Oznacza to tyle, że osoby które stosunkowo niedawno rozstały się z kartą kredytową od CitiBanku (a dokładniej przed 1 stycznia 2023) mogą ponownie skorzystać oferty promocyjnej. 

Bank dodatkowo określił podstawowe wymagania aby móc skutecznie wnioskować o wydanie karty kredytowej ⤵

Dla osób fizycznych:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 1200 zł,
 • zatrudnienie w obecnej firmie: min. 3 miesiące.


Dla firm:

 • wiek: od 18 lat,
 • dochód netto: min 2500 zł,
 • prowadzenie działalności: min. 2 lata.

3. Zasady promocji „Zyskaj z Kartą Kredytową Citibank”

W promocji „kredytówki” Citi Simplicity możesz zgarnąć łącznie aż 900 zł premii.

Nagrody podzielone są na trzy etapy → w pierwszym z nich otrzymamy punkty o wartości 300 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a w kolejnym 500 zł + 100 zł, które zasili nasz rachunek karty.

Co warto podkreślić → promocja nie wymaga od uczestników dużego zaangażowania, a zdobycie wszystkich nagród jest niezwykle proste.

Dodatkowo w promocji zyskamy mały bonusik → jeśli wydamy 300 zł miesięcznie kartą, zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie w pierwszym roku od jej otrzymania.

Tyle w ramach wstępu, a teraz krok po kroku pokaże Ci jak skorzystać z okazji ⤵

Aby wziąć udział w promocji:

 1. W terminie do 31 sierpnia 2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na dedykowanej stronie promocji.
 2. W ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarcz do banku czytelne i aktualne dokumenty dochodowe. Jak załączyć dokumenty dochodowe znajdziesz na stronie Citi Banku: przeslanie_dokumentow.
 3. Na podstawnie wniosku zawrzyj umowę o kartę kredytową oraz aktywuj ją za pomocą aplikacji Citi Mobile.
 4. Min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Citi Mobile lub bankowości internetowej Citibank Online w terminie do końca miesiąca po zawarciu umowy o kartę.
 5. Nie później niż do końca kolejnego miesiąca, następującego po podpisaniu umowy o kartę, zarejestruj się i dodaj kartę do programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile. Jeśli jesteś już uczestnikiem programu, dodaj kartę Citi Simplicity jako swoją kolejną kartę w programie.

Nagroda 24 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (300 zł)

W każdym z trzech miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę tzn. w pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu kalendarzowym:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł. 


24 000 punktów powitalnych (równowartość 300 zł) zostanie przekazanych w ciągu 30 dni na rachunek w programie Mastercard od daty spełnienia warunków promocji. Otrzymane punkty premiowe ważne są przez okres dziewięciu miesięcy. W przypadku nie wykorzystania punktów w terminie, bezpowrotnie wygasają.

Przykładowi partnerzy programu Mastercard® Bezcenne® Chwile

Nagroda 500 zł (5 x 100 zł) na rachunek karty

W każdym z kolejnych pięciu miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę tzn. w od czwartego do ósmego pełnego miesiąca kalendarzowego:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł. 


Nagroda zostanie przekazana za każdy miesiąc w którym warunek promocji zostanie spełniony. Jeśli w danym miesiącu kalendarzowym nie wykonamy transakcji na kwotę min. 300 zł, nie przekreśla to naszej szansy na odbiór nagród za pozostałe miesiące.

Łącznie możemy odebrać 5 nagród po 100 zł za każdy miesiąc.

Wiadomość o przyznaniu bonusu otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. Otrzymana kwota pomniejszy saldo zadłużenia na rachunku naszej karty, a w przypadku salda dodatniego będzie stanowiła nadpłatę.

Nagroda 100 zł za transakcję i zgody marketingowe

W dziewiątym miesiącu następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę:

 • dokonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł. 
 • wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez bank ofert reklamowych poprzez system bankowości
  elektronicznej, wiadomości sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach oraz telefonicznie.


Wiadomość o przyznaniu bonusu otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym warunek promocji został spełniony. Otrzymana kwota pomniejszy saldo zadłużenia na rachunku naszej karty, a w przypadku salda dodatniego będzie stanowiła nadpłatę.

Brak opłat za kartę przez 12 miesięcy

Dodatkowo w ramach promocji nie poniesiemy opłat za użytkowanie karty w pierwszym roku. Wystarczy wykonać miesięczne transakcje kartą na min. 300 zł (w przypadku założenia karty po za promocją wysokość transakcji wynosi 1000 zł).

Jeśli w danym miesiącu nie spełnimy tego warunku, zostanie naliczona standardowa opłata – 12 zł.

4. Nie wiesz czym jest program Mastercard® Bezcenne® Chwile?

Zarejestruj swoją kartę Mastercard w programie, zbieraj punkty za zakupy, a następnie wymieniaj je na cenne nagrody!

Mastercard Bezcenne Chwile jest to program lojalnościowy specjalnie przygotowany dla posiadaczy kart debetowych i kredytowych firmy Mastercard. Po zarejestrowaniu swojej karty w programie, wraz z dokonywanymi transakcjami otrzymujemy punkty lojalnościowe. Te natomiast możemy wymieniać na bony i vouchery zakupowe w sklepach znanych marek, bilety na wydarzenia kulturalne lub też na inne cenne nagrody rzeczowe.

W programie bierze udział ponad 90 współpracujących marek, a płatności kartą w sklepach partnerów są dodatkowo punktowane.

Program Mastercard Bezcenne Chwile współpracuje z 14 bankami działającymi w Polsce. Warunkiem uczestnictwa w programie jest posiadanie aktywnej karty wydanej przez jednego z partnerów programu.

Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Zarejestruj się do Mastercard Bezcenne Chwile
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Płać kartą Mastercard i zbieraj punkty
Wymieniaj punkty na cenne nagrody!

5. Koszty użytkowania karty kredytowej Citi Simplicity

Standardowa opłata za użytkowanie karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. W ramach uczestnictwa w promocji można w łatwy sposób jej uniknąć. Wystarczy:

 • wykonać w miesiącu transakcję kartą na łączną kwotę min. 300 zł,


W ten sposób w pierwszym roku użytkowania karty nie poniesiemy opłat za jej obsługę. Po upływie tego okresu opłaty będą naliczane zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Pozostałe parametry karty:

 • oprocentowanie: 20,5%,
 • wypłaty z bankomatów: prowizja 10% min. 20 zł,
 • okres bezodsetkowy: 56 dni,
 • RRSO: Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,87% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13000 zł , całkowita kwota do zapłaty 14632,34 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1632,34 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1488,34 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1219,36 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 31/03/2023 na reprezentatywnym przykładzie..

WARTO WIEDZIEĆ…
Karta kredytowa jest produktem, który używany z rozsądkiem jest w 100% darmowy. Wystarczy pamiętać aby trzymać się jednej, bardzo prostej zasadyjeśli korzystamy z karty w danym miesiącu rozliczeniowym, to jeszcze w okresie bezodsetkowym oddajemy tyle samo pieniędzy ile wydaliśmy. Tym sposobem nie będą naliczane odsetki, a my nic nie zapłacimy za przywilej „obracania” pieniędzmi banku.

6. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KART KREDYTOWYCH ⭐ 

Citi Simplicity w Citi Handlowy

Ocena karty

Oprocentowanie

20,5% 🔍 Jeśli spłacisz należność w terminie to odsetki nie zostaną naliczone, a oprocentowanie wyniesie 0%

Karta

0zł/12zł 🔍 Opłaty unikniesz, jeśli w miesiącu dokonasz transakcji na min. 1000 zł.

Bankomaty

10%
min. 20zł

Okres bezodsetkowy

56 dni
 • Sprawdź jak oszczędzić 1200 zł rocznie płacąc kartą kredytową
 • Dostęp do rabatów do 50% w Programie Korzyści Citi Specials
🔍 Szczegóły karty
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze