Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom edycja XXIII – 200 zł na start oraz 7% dla oszczędności 🐷

Wprowadź dziecko w świat finansów i podaruj mu 200 zł na start z bankiem Pekao. Otwórz dziecku Konto Przekorzystne dla młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym „Mój Skarb”, a aplikacja PeoPay KIDS zadba o jego edukację finansową. 

Promocja Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom edycja XXIII. Poleć dziecku Konto Przekorzystne dla młodych w banku Pekeo i podaruj mi 200 zł na start przygody z finansami oraz 7% na Koncie Oszczędnościowym Mój Skarb
Promocja Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom edycja XXIII. Poleć dziecku Konto Przekorzystne dla młodych w banku Pekeo i podaruj mi 200 zł na start przygody z finansami oraz 7% na Koncie Oszczędnościowym Mój Skarb

1. Poleć dziecku konto w Pekao z premią 200 zł na start oraz z 7% na koncie oszczędnościowym „Mój Skarb” 💸

Sprawdzamy promocję banku Pekao, w której nasze dziecko otrzyma 200 zł (50 zł + 150 zł) na start przygody z finansami. Jak się przedstawiają warunki?

Załóż dziecku w wieku do 17 lat darmowe konto dla młodych wraz z kontem oszczędnościowym, a 50 zł premii trafi na rachunek dziecka. Druga nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana po spełnieniu bardzo prostego warunku aktywności (5 płatności kartą lub stan konta dziecka min. 200 zł).

Dodatkowo, przygotowana z myślą o dzieciach, aplikacja PeoPay KIDS będzie dbała o edukację finansową naszego brzdąca. Dziecko zostanie wprowadzone w świat finansów oraz w przyjemny sposób pozna dlaczego warto oszczędzać → tym bardziej, że dla dziecka czeka promocyjne 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym. 

Aby skorzystać z promocji otwórz dla dziecka Konto Przekorzystne dla młodych (w wieku do 17 lat) wraz z kontem oszczędnościowym „Mój Skarb” na stronie banku: www.pekao.com.pl/peopaykids oraz zaakceptuj regulamin promocji.

WAŻNE! Rodzic założy rachunek z korzyścią dla dziecka tylko wtedy gdy jest posiadaczem Konta Przekorzystnego w banku Pekao.

Promocja Konta Przekorzystnego dla młodych (0 – 17 lat) trwa do 16.10.2022.

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
PROMOCJA DOBIEGŁA KOŃCA. SPRAWDŹ AKTUALNIE TRWAJĄCE PROMOCJE ⤵

Nie masz Konta Przekorzystnego w banku Pekao? Nic straconego! Konto dla rodzica założysz w promocji przy pomocy przycisku poniżej ⤵

2. Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać dziecko, które:

 • ma polskie obywatelstwo i mieszka w Polsce,
 • nie ma skończonych 18 lat w dniu otwarcia konta,
 • nie posiadało konta w banku Pekeo w okresie od 1 stycznia 2021 do 28 sierpnia 2022,
 • nie było uczestnikiem w poprzednich edycjach promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

3. Zasady promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIII edycja” (premia 200 zł)

a. Jakie warunki trzeba spełnić aby dziecko otrzymało nagrodę?

Pierwsza nagroda o wartości 50 zł.

Aby dziecko otrzymało bonus, poniższe warunki muszą zostać spełnione tego samego dnia.

 1. W terminie od 29 sierpnia 2022 do 16 października 2022 zawrzyj umowę dla dziecka o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym „Mój Skarb” oraz zaakceptuj oświadczenia zawarte jako załączniki w regulaminie promocji.
 2. W dniu otwarcia konta dla dziecka, rodzic lub opiekun ustawowy musi mieć aktywne konto w banku Pekao (np. Konto Przekorzystne).


Dodatkowa nagroda o wartości 150 zł.

Aby nabyć prawo do drugiej premii, muszą zostać spełnione warunki do otrzymania pierwszej nagrody. Dodatkowo wymagania niezbędne do otrzymania bonusu, różnią się w zależności od wieku dziecka.

Dla dziecka poniżej 13 roku życia:

 • w dniu 16 listopada 2022 roku saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym „Mój Skarb” dziecka musi być większe niż 200 zł. Uwaga! Salda na obu kontach nie są sumowe. Kwota powyżej 200 zł powinna być w całości na Koncie Przekorzystnym dla młodych lub rachunku oszczędnościowym „Mój skarb”.


Dla dziecka powyżej 13 roku życia:

 • od dnia przystąpienia do promocji do 16 listopada 2022, dziecko wykona min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą.

b. Kiedy dziecko otrzyma nagrodę w wysokości 200 zł?

Jeśli spełnimy wszystkie warunki, bank wypłaci nagrody dziecku na jego konto osobiste w terminie do 30 listopada 2022 r.

3. Co wchodzi w skład pakietu PeoPay KIDS?

a. Aplikacja PeoPay KIDS

Brygada PeoPay KIDS w składzie: Żubr, Złotówka i Lis pomogą dzieciakom przyjemnie wejść w świat finansów. Aplikacja w łatwy sposób nauczy dzieci, że na wymarzone cele warto oszczędzać. PeoPay KIDS zostało zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku 6 – 13 lat.

b. Konto Przekorzystne dla młodych

Konto, które rośnie wraz z dzieckiem i pozostaje bezwarunkowe darmowe do 26 roku życia. 0 zł za:

 • prowadzenie konta dla dziecka,
 • kartę debetową z 6 wizerunkami do wyboru,
 • wypłaty gotówki z bankomatów.

c. Rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”

Rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”

Rachunek oszczędnościowy dla dzieci od dnia ich narodzin do 18 roku życia.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku dla dziecka,
 • oprocentowanie wyższe niż na koncie osobistym (2% w skali roku).


W ramach promocji, dziecko zyska 7% w skali roku dla kwoty do 3000 zł na okres 6 miesięcy. Nadwyżka ponad 3000 zł będzie naliczana według oprocentowania standardowego (2%). Promocja trwa do 16 października 2022.

d. Kieszonkowe

Ustawisz cykliczny przelew (zlecenie stałe) z Twojego rachunku, który będzie zasilał portfel dziecka, tygodniowo lub miesięcznie.

e. Biezpieczeństwo

W panelu rodzica ustawisz limit kieszonkowego, podejrzysz wydatki dziecka, a w razie potrzeby zablokujesz lub zastrzeżesz aplikację PeoPay KIDS.

f. Karta PeoPay KIDS

Wydawana do konta Przekorzystnego, dzięki której dziecko będzie realizować drobne płatności w sklepie lub wypłacać pieniądze z bankomatów. Limit na karcie ustala rodzic, do maksymalnej kwoty 500 zł, a domyślnie wynosi on 20 zł dziennie.

 • 0 zł za wydanie i obsługę karty dla dziecka,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 6 atrakcyjnych wizerunków karty do wyboru.

4. Przydatne dokumenty

Jeśli artykuł Ci się spodobał koniecznie podziel się nim ze swoimi znajomymi. Zapraszamy Cię do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku oraz kliknięcia Wskocz po kasę FB. To właśnie w tym miejscu dowiesz się o aktualnie trwających promocjach 🔥 oraz poznasz praktyczne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Chcesz porównać inne oferty? Zobacz nasz ⭐ RANKING KONT DLA DZIECI  

Pakiet PeoPay KIDS w Banku Pekao

Ocena konta

Prowadzenie konta

0zł

Karta

0zł

Bankomaty

0zł

Wiek dziecka

6 – 13 lat
 • Dzięki aplikacji PeoPay KIDS, przelejesz dziecku kieszonkowe, nauczysz go oszczędzania i sprawdzisz jego wydatki
 • Aplikacja zaprojektowana z myślą o dzieciach

ℹ Konto dla dziecka otworzysz w bankowości internetowej, mobilnej lub oddziale → wymagane jest posiadanie przez rodzica Konta Przekorzystnego.

🔍 Szczegóły konta
Obrazek papierowy samolot

Spodobał Ci się artykuł?

Jeśli tak to świetnie! Zapisz się do naszego newslettera. Tym sposobem już nigdy nie przegapisz żadnej promocji. Otrzymasz na adres e-mail powiadomienia o nowych artykułach i aktualnych promocjach.

Ps. Obiecujemy, że nie spamujemy i nie udostępnimy danych nikomu innemu 😉

Jeszcze jedno… Koniecznie zajrzyj na nasze konta w mediach społecznościowych. 
To właśnie tu naszybciej dowiesz się o najnowszych promocjach. ⤵

Śledź dyskusje
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze